Skocz do zawartości
Allu

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tu nie pisałem i pewnie już nie napiszę (patrz na dole). Ale tej przyjemności nie mogłem sobie odmówić:

Wreszcie ludzie w "Dżi Ti Ej" wyglądają jak ludzie a nie komiksowe karykatury gangsterów. Świetne ruchy oraz mimika sprawiają że łatwo zapomnieć się na chwilę (mam tak za każdym razem w klubie z komikami - Ci dwaj są ŚWIETNI!).

Miasto jest tu oddzielnym bohaterem który naprawdę zdumiewa. Specyfika Nowego Jorku na którym wzorowano się w czasie produkcji wprost wylewa się z ekranu. Stoiska z hot-dogami, wkurzeni ludzie i olewający wszystko taksiarze... Cudowne

No i panienki... Proponuję odwiedzić klub ze striptizem

[/b]

Moja rada taka - daj Niko Bellic'owi kilka godzin niech udowodni Ci dlaczego jest najfajniejszym bohaterem jakiego do tej pory miało GTA. Nie szukaj tu też rewolucji! Szukaj dobrego single o świetnej fabule jak i całkiem przyjemnego multi (można skoczyć na wódkę z kumplami np. z Paryża a potem próbować do siebie strzelać!).

Trzeba przynajmniej spróbować.

[/b]

DLA KOGO?

Dla wszystkich którzy skończyli 16 lat (ograniczenie jest od 18 ale nie oszukujmy się - dzieciaki obecnie widują gorsze rzeczy nawet w pierwszym lepszym filmie) i nie boją się przemocy.

PLUSY:

-Niko Bellic

-Liberty City

-Muzyka + voice acting

-Świetna fabuła

-Pokręcone postacie

-Multiplayer

MINUSY:

-Żadna rewolucja

-Czasami grafika

-W pewnym sensie "kroczek w tył".

GRAFIKA- 8+/10

MUZYKA- 10/10

GAMEPLAY- 9/10

MIODNOŚĆ- 10/10

SUMA- 9/10

beznazwy1tz6.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła i fachowa recenzja co do ocen to dla mnie ta gra też jest na 9 a bohater jest dla mnie lepszy od Lary Croft i wielu innych bohaterów w grach chyba tylko Snake pozostanie na 1 miejscu w mojej liście bohaterów a Belic jest drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja skromna ale dobra, grze tez dalbym 9 no moze z takim malutkim plusikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Krótka ale treściwa, dzięki Allu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra recenzja! Bez niepotrzebnego "szitu" i bezmyślnych tekstów... Tylko pogratulować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

9 jest okej =] nie więcej nie mniej.. chociaż kotlecik dalej jest odgrzewany ;> nie przyczepie się do recki bo napisałeś dwie super ważne rzeczy: "Żadna rewolucja" i "w pewnym sensie kroczek w tył"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
9 jest okej =] nie więcej nie mniej.. chociaż kotlecik dalej jest odgrzewany ;> nie przyczepie się do recki bo napisałeś dwie super ważne rzeczy: "Żadna rewolucja" i "w pewnym sensie kroczek w tył"

Bys pogral a nie oczernial, IV to nowosc wcale nie przypomina poprzednich GTA :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bys pogral a nie oczernial, IV to nowosc wcale nie przypomina poprzednich GTA :>

masz racje ...nie przypomina bo wycieli 1/2 gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
masz racje ...nie przypomina bo wycieli 1/2 gry

Hehe good point, btw Peps, ja oczerniam dopiero jak zagram =] skończyłem ten badziew w 3 dni po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok, to jak to w koncu jest- badziew czy gra na 9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prorok, to jak to w koncu jest- badziew czy gra na 9?

Mówiłem, że może być 8-9 ale w porównaniu do innych gier i san andreas, BADZIEW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
Mówiłem, że może być 8-9 ale w porównaniu do innych gier i san andreas, BADZIEW.

Bo nie można nawalać spacji w siłowni <smoczek> ani tuningować sobie fur D: chcesz stuningowane wozy? Sultan RS jest tylko w jednym miejscu, na YT wpisz i znajdziesz. Albo sentinel mafi jest odpicowany.

W 3 dni ukończyłeś? Czyli jednak wciagnęła gra jak ją tak szybko przeszedłeś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem, że może być 8-9 ale w porównaniu do innych gier i san andreas, BADZIEW.

Ty się zastanawiasz czasem co piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę jeszcze nie grałem, ale konwencja GTA: SA o wiele bardziej przypadła mi do gustu niż GTA4. Wolę wioski, lasy, pustynię, spadochrony, autostrady między miastami, skoki z Mount Chillad niż miasto. Ale grę niedługo kupuję i może zmienię zdanie, chociaż wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjj ale spojzcie na to tak ze gta IV to kontynuacja trójki a nie san andreas ani vice city !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ejjj ale spojzcie na to tak ze gta IV to kontynuacja trójki a nie san andreas ani vice city !!!

co nie znaczy, że wszystkim musi się podobać ten powrót do korzeni. Mając moc nowej generacji i Blu-Ray mogliby spokojnie wsadzić tereny typem przypominające GTA: SA do GTA4. MAFIA przecież też koncentrowała się na mieście, a jednak tereny podmiejskie były i był to bardzo dobry pomysł. Mnie styl z GTA3 najmniej się podobał z trylogii GTA w 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co nie znaczy, że wszystkim musi się podobać ten powrót do korzeni. Mając moc nowej generacji i Blu-Ray mogliby spokojnie wsadzić tereny typem przypominające GTA: SA do GTA4. MAFIA przecież też koncentrowała się na mieście, a jednak tereny podmiejskie były i był to bardzo dobry pomysł. Mnie styl z GTA3 najmniej się podobał z trylogii GTA w 3D.

ale ty chyba nie rozumiesz R* oni zrobia tak jak zrobili w poprzednich czesciach

Gta 3 - mało rozbudowane

gta Vice city - bardziej Rozbudowane

Gta San andreas - mega rozbudowane

Gta IV - średnio rozbudowane

Gta Vice City 2 - Bardzo rozbudowane

Gta San Andreas 2 - Siuper mega duper rozbudowane !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gta IV - średnio rozbudowane

Gta Vice City 2 - Bardzo rozbudowane

Gta San Andreas 2 - Siuper mega duper rozbudowane !!!

o ile w ogole będa sie tak nazywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ty chyba nie rozumiesz R* oni zrobia tak jak zrobili w poprzednich czesciach

Gta 3 - mało rozbudowane

gta Vice city - bardziej Rozbudowane

Gta San andreas - mega rozbudowane

Gta IV - średnio rozbudowane

Gta Vice City 2 - Bardzo rozbudowane

Gta San Andreas 2 - Siuper mega duper rozbudowane !!!

tylko zauważ, że GTA4 jest kontynuacją SA, więc powinno być hiper ekstra bajer mega rozbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka świetna

Ja się domyślam że następne części nie będą miały nic wspólnego z jakimś tam VC i SA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co wiec grales, skoro Ci sie nie podobala? Tym bardziej, ze SA bylo dosc dlugie w porownianiu do np. GTA IV (dla mnie najwiekszy minus). Moim zdaniem nie ma sensu w ogole porownywac tych gier, najwyzej SA z VC. Watpie tez, czy SA byl "bajeczka dla 13 latkow [...]" tylko dlatego, ze glownym bohaterem byl "murzyn z dzielni" i bylo bardzo duzo rzeczy zwiazanych z hiphopem. W takim razie Vice City to gra dla Tony-Montana-wannabe i wciagaczy koksu, ktorzy marza o takim zyciu w Miami. Natomiast jesli chodzi o jetpacki, mysliwce i inne - przeciez to jest GRA, ma ona sprawiac PRZYJEMNOSC, a takie rzeczy po prostu ja (gre) urozmaicaja. Nie ma byc realistycznie, ma byc miodnie. W GTA IV programistom z Rockstar udalo sie polaczyc obie te rzeczy i wyszla naprawde swietna gra do ot takiego pogrania sobie z kumplami. Chwala im za to.

Pozdro

Powiem tyle: Wedlug mnie te wszystkie wyzej wspomniane jetpacki, latanie mysliwcami itd poprostu psuja klimat (powtarzam "wedlug mnie"). GTA IV klimatem bardziej mi przypadlo do gustu, historia i postacie sa bardziej wiarygodne i to wlasnie te czynniki sprawiaja ze dla mnie GTA IV > SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klimat w SA był świetny, ale tylko na początku i pod koniec, ale i tak wole naszego imigranta Nikosia ;]

Recka wypas 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy jesteście święcie przekonani, że następne GTA będzie w Vice City!? To, że GTA:IV było w Liberty City ( zupełnie innym niż w GTA:III ) o niczym nie świadczy. Poza tym nad kupnem GTA:V będzie trzeba się porządnie zastanowić... Jeżeli będzie takie jak IV to szczerze odradzam.

EDIT: Pips... przeczytałem dalszą część twojego idiotycznego postu... Nasuwa mi się pewne powiedzenie: "SAY WAT!? ROTFL!oneone!1!" ... Taki wielki fan GTA a nie wie że GTA:IV ma muzę z czasów teraźniejszych, bo akcja gry w właśnie tych czasach ma miejsce... Nie jest to dlatego że wyszła teraz... Pooglądaj trochę wywiadów, zapowiedzi. Poczytaj to i owo - i się dowiesz a nie będziesz tutaj pierdół wypisywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o GTA4 a nie o GTA 5 albo GTA 6 przypominam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do muzyki-

One Vision (Queen) zostało nagrane w 1985 i wydane na albumie A kind Of Magic w 1986 oraz jako singiel w 1985 A więc jednak oprócz muzyki teraźniejszej, znalazły się też stare utwory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×