Skocz do zawartości
Allu

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Do dupy ta recka, a to ze względu na to, że pan recenzant nie mysli. Oczekujesz spadochronów, samolotów, siłowni i innych bajerów z Vice City i San Andreas w Liberty City? To oczywiste, że 4 to odpowiednik 3. Jak będzie Vice City to będziecie mieć domy do kupowania i inne belebele. W San Andreas będą spadochrony, siłówka, rowerki i inne? Na prawdę tak trudno zauważyć, że w 4 nie ma nic więcej niż w 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do dupy ta recka, a to ze względu na to, że pan recenzant nie mysli. Oczekujesz spadochronów, samolotów, siłowni i innych bajerów z Vice City i San Andreas w Liberty City? To oczywiste, że 4 to odpowiednik 3. Jak będzie Vice City to będziecie mieć domy do kupowania i inne belebele. W San Andreas będą spadochrony, siłówka, rowerki i inne? Na prawdę tak trudno zauważyć, że w 4 nie ma nic więcej niż w 3?

Są heli i motory

Mi brakuje tylko spadochronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są heli i motory

Mi brakuje tylko spadochronu.

No, ale zauważ, że LC to najbardziej poważna (obejętne jak to rozumiesz) część GTA. VC to laski, domy i samochody (i tutaj problem, bo dupczenie w samochodzie i oglądanie dup w burdelu z IV bardziej pasuje pod właśnie VC). SA, no cóż. Przestrzeń, mniej miasta, więcej gór, dbanie o swoje gabaryty i kupa szaleństwa. Oczywiście to tylko moje skojarzenia. Bóg wie jak to widzi Rockstar Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do dupy ta recka, a to ze względu na to, że pan recenzant nie mysli.

Dziękuję i ze wzajemnością!

Twoja logika jest niesamowita, wiesz? Zmieniła moje życie na lepsze.

"Super - robimy nową grę! Grę za 100 mln $! Grę którą nakręcimy świat! I wiecie co? Zróbmy ją nie lepszą od części która wyszła 6 lat temu! TAK! Broń boże nie dajmy sprawdzonych i lubianych przez ludzi dodatków. To ma sens..." - według Ciebie pewnie tak myśleli Twórcy z R*?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i ze wzajemnością!

Twoja logika jest niesamowita, wiesz? Zmieniła moje życie na lepsze.

"Super - robimy nową grę! Grę za 100 mln $! Grę którą nakręcimy świat! I wiecie co? Zróbmy ją nie lepszą od części która wyszła 6 lat temu! TAK! Broń boże nie dajmy sprawdzonych i lubianych przez ludzi dodatków. To ma sens..." - według Ciebie pewnie tak myśleli Twórcy z R*?

A nie myśleli tak? /joke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myśleli tak? /joke

Szczerze - mam gdzieś co myśleli. Fakty są takie że wycieli masę rajcujących rzeczy. Tylko tyle mnie obchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze - mam gdzieś co myśleli. Fakty są takie że wycieli masę rajcujących rzeczy. Tylko tyle mnie obchodzi...

Chmmm jestem pewien ze jednak dla wiekszosci byly to zbedne czesto przeslaniajace gameplay pierdoly ktorych w grze tego typu byc nie powinno. GTA4 jest znacznie lepsze od takiego SA ale i tak strasznie przereklamowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób, którzy zawiedli się GTA4.

Czego Wy się spodziewaliście?

Tylko proszę nie zaczynajcie pisac o ilości klatek w jakich chodzi Wam gra bo nikogo to nie obchodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do muzyki-

One Vision (Queen) zostało nagrane w 1985 i wydane na albumie A kind Of Magic w 1986 oraz jako singiel w 1985 A więc jednak oprócz muzyki teraźniejszej, znalazły się też stare utwory

Zapewniam cię że w gta jest wiele starszych utworów, choćby taka stacja jak fusion.fm gdzie większości są grane utwory z lat 70’s a w tym nasz mały polski akcent w postaci piosenki aleksander maliszewski - pokusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chmmm jestem pewien ze jednak dla wiekszosci byly to zbedne czesto przeslaniajace gameplay pierdoly ktorych w grze tego typu byc nie powinno. GTA4 jest znacznie lepsze od takiego SA ale i tak strasznie przereklamowane.

Mnie zajebiście brakuje spadochronów za resztą nie płaczę, może wydadzą dodatek ;/

Zapewniam cię że w gta jest wiele starszych utworów, choćby taka stacja jak fusion.fm gdzie większości są grane utwory z lat 70’s a w tym nasz mały polski akcent w postaci piosenki aleksander maliszewski - pokusa

Liberty Rock Radio też ma piosenki z 70'S niektóre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja zmienie troche temat:

Czy nie czujecie, że GTA IV czegoś brakuje?? Niby jest ta zaawanowana fizyka i dobra grafa i w ogole najbardziej realistyczna gra w jaką grałem, ale co z samą grywalnością?? Na liczniku mam 130h i juz nie chce mi sie grać w singla tylko w multi, a pamiętam jak jeszcze była era Vice City, boze ile w to grałem, każdego ranka 3-4h przez ok 2 lata. A GTA IV mi sie po prostu znudziło po 130h. Jak myslicie co jest tego przyczyną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zmienie troche temat:

Czy nie czujecie, że GTA IV czegoś brakuje?? Niby jest ta zaawanowana fizyka i dobra grafa i w ogole najbardziej realistyczna gra w jaką grałem, ale co z samą grywalnością?? Na liczniku mam 130h i juz nie chce mi sie grać w singla tylko w multi, a pamiętam jak jeszcze była era Vice City, boze ile w to grałem, każdego ranka 3-4h przez ok 2 lata. A GTA IV mi sie po prostu znudziło po 130h. Jak myslicie co jest tego przyczyną??

mnie się wydaje, że czwórka jest mniej grywalna właśnie przez realizm. Tutaj postawiono na życie społeczne, co mnie tylko irytuje (ciągłe SMSy co się z Tobą dzieje - a ja chce robić na co mam ochotę a nie jeździć z jakimś kolesiem do restauracji i wracać), a tam na różne dodatkowe zadania. No i mniejsze zróżnicowanie - w GTA:SA można było godzinami jeździć i napawać się klimatem miejscówek, a tutaj ciągle miasto, w dodatku ponure z podobnymi, ponurymi ulicami. Przyznaję, że gra jest bardzo ciekawa i grywalna, ale przez pamięć o poprzednich GTA pewien niedosyt pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że czwórka jest mniej grywalna właśnie przez realizm. Tutaj postawiono na życie społeczne, co mnie tylko irytuje (ciągłe SMSy co się z Tobą dzieje - a ja chce robić na co mam ochotę a nie jeździć z jakimś kolesiem do restauracji i wracać), a tam na różne dodatkowe zadania. No i mniejsze zróżnicowanie - w GTA:SA można było godzinami jeździć i napawać się klimatem miejscówek, a tutaj ciągle miasto, w dodatku ponure z podobnymi, ponurymi ulicami. Przyznaję, że gra jest bardzo ciekawa i grywalna, ale przez pamięć o poprzednich GTA pewien niedosyt pozostaje...

Mam podobne odczucia... Cale to zycie spoleczne, ok, moze byc, ale nie zmuszajcie mnie do tego. Na szczescie mozna conieco odciagac te spotkania, zgadzajac sie na nie, a potem je odwolujac (nie spada nam ich "milosc") ale z czasem i tak sie czepiaja i juz bez pytania o spotkanie spada nam wspolczynnik. Poza tym brak mi wlasnie wiekszej ilosci miejsc do odwiedzenia. Miasto duze, zyje, widac ze duzo pracy w nie wlozono (albo w internet, mysle ze wrecz az za duzo, wolalbym zeby ta para poszla na wiecej miejscowek) ale mimo ze jest takie realistyczne, jest tez dosc nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze napisac w taki sposob:D

Gta4 TYLKO na poczatku mi sie podobala.Teraz kazdemu z nas moze sie cos niepodobac;)Mi sie wszytko podobalo jak gralem w to jakies 20dni.Potem mi sie znudzilo i jakos zminilem zdanie o grze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV...Ehh, szkoda gadać. Nie wiem po co kupiłem tę grę, bo nie lubię tego typu gierek. Ale GTA:SA mi się podobało... A i to całe zamieszanie z GTA pewnie mnie przekonało...I wydałem ponad 60 euro na to coś...Nigdy więcej nie kupię GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pieprzycie GTA IV jest świetne i żadne badziewne GTA SA tego nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pozwalasz ludziom mieć swoje zdanie To sie ceni, ROTFLMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra na początku bardzo się spodobała ale w któryms momencie nie dochodząć nawet do 3 wyspy coś mnie zaczęło od niej odpychac i tak naprawdę trudno jest mi określic co. Może faktycznie coś jest w tym, że nie chce nam sie co chwila męczyć z upierdliwymi znajomymi. Leży u mnie pośród innych gier ale jak mam chwilkę , żeby pograć to zazwyczaj wybieram coś bardzij odstersowywującego jak ratchet Tod, Burnout, Warhawk, Fifa. Te wszystkie ogromne gry wymagają od nas dużo większej uwagi i przynajmniej ja po 4 godzinach pisania pracy magisterskiej czy op 8 godzinach pracy jakoś niw mam ochoty rozwiązywać problemów emigranta. Pewnie jeszcze do niej wrócę ale nie powiem, że jestem w 100% zadowolony z tej produkcji. Tak jak pisali poprzednicy, brakuje mi większej ilość i bardziej interaktywnych lokacji. Więcej knajp i klubów Go-Go, jakiś fightclub'ów, dyskotek, możliwości porwania samolotu z lotniska :-). Chciałbym, zeby w takim klubie można było się napić, zapalić, puścic muzyke z szafy grającej albo adapterów stojących na djejce. Co mi po bankomacie i jedej funkcji w tak dużej lokacji jaką jest klub.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zawiodlem sie na trybie multi. Jest spory potencjal, duzo ciekawych trybow, co z tego skoro sa problemy ze znalezieniem ludzi do gry... Cops'n'Crooks - nigdy nie widzialem wiecej jak 5 osob... Hangman's noose podobnie... Troche kicha, bo multi moglby utrzymac ta gre przy zyciu duzo dluzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A moim skromnym zdaniem VC byla najlepsza czescia sagi. Miala niepowtarzalny klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja booomba.

fakt troszke glupio ze nie ma tuningu aut i rowerkow(GTA:SA) . Ale sama gra prezentuje sie bombowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recenzja booomba.

fakt troszke glupio ze nie ma tuningu aut i rowerkow(GTA:SA) . Ale sama gra prezentuje sie bombowo.

rowerów mi nie brakuje, a co do tuningu. I tak samochody, które podrasowałem wsadzałem do garażu i z nich nie korzystałem, żeby się nie rozwaliły od razu. Więc brak tej opcji też mi nie przeszkadza, szczególnie w przypadku braku możliwości zachowania samochodu gdzieś w mieście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rowerów mi nie brakuje, a co do tuningu. I tak samochody, które podrasowałem wsadzałem do garażu i z nich nie korzystałem, żeby się nie rozwaliły od razu. Więc brak tej opcji też mi nie przeszkadza, szczególnie w przypadku braku możliwości zachowania samochodu gdzieś w mieście...

No przeciez masz miejsca postojowe przed kazdym domem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje paru fajnych rzeczy z SA (między innymi tuningu) które moim zdaniem mogli umieścić w grze bo to wiele więcej miejsca by to raczej nie zajęło. Jeśli o mnie chodzi to graficznie rewelacja ale sama mapa (sceneria) SA bardziej mi się podoba (lasy, góry, rzeki, miasta, pustynia etc.). Mam cichą nadzieję, że część piąta połączy zróżnicowaną scenerię SA z wykonaniem LC plus jeszcze jakieś niuanse których w tym miejscu nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że część piąta będzie się działa w Vice city, bo pewnie będą odgrzewać stare kotlety heh, mam małe pytanko czy ktoś nie wie gdzie znajdę pełną listę trophy po polsku bo po angielsku całej nie rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×