Skocz do zawartości
Allu

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram w 100% SA męczyłem na PC do upadłego, a GTA4 trudno by mi było teraz odszukać pod warstwą kurzu ...

ale jak by miała teraz wyjść wersja Vice City tylko w odświeżonej grafie i fabule to żadnych zmian i dodatków w stylu siłownia itp bym nie chciał bo klimat lat 80 jest już zdecydowanie atutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko recka.. moim zdaniem dla GTa 4 [8+ .. 9] jeżeli chodzi o tryb multi to jest po prostu lipny ..oczywiście moim zdaniem ..powinno byc wylączone auto celowanie bo zabicie kogoś to nie problem i wyzwanie..:P a raczej chodzi o to kto szybciej wciśnie przycisk:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że panowie z Rockstar Games jeszcze nas zaskoczą bo jakby nie patrzeć GTA jest przedmiotem kultu wielu graczy na całym świecie, a zmarnowanie takiego znaku towarowego byłoby totalną głupotą. Osobiście uważam, że GTA nie potrzebuje lepszej grafiki, ale poszerzenia możliwości gry.

Edytowane przez jasiek181vip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko w nowej odsłonie urozmaiceń, bo GTA IV to totalna nuda i monotonia. AC1 w porównaniu do GTA IV jest niesamowicie urozmaicona.

@ I jeszcze Micheal się na mnie obraziła i nie chce dawać Nikowi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta recenzja, mi sie zdarza dluzsze pierwsze wrazenia opisywac z gier, i tez sa bez zbednych tekstow :whistling:

Oczywiscie autor tego nie przeczyta, ale mimo wszystko, dziwna "recenzja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę gdyby nie postać Brucie`ego to humoru w tej części jak na lekarstwo. Nawet zakończenie jakieś takie "niefajne" - happy end to raczej nie jest. Chociaż mi osobiście gra jako całość bardzo się podoba. tongue.gif

Za spoilerowanie powinieneś dostać od ręki bana. Mam szczęście, że po zobaczeniu słowa "zakończenie" przerwałem dalsze czytanie Twojej wypowiedzi. Zastanów się czasem co piszesz bo po recenzję wchodzi się raczej w momencie, gdy jeszcze się gry nie przeszło ...

Edytowane przez Denon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×