Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam lamki do boostowania online trophy ^^

To juz jest szczyt wszystkiego.. :> boost online w takiej grze buuu

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymac l2 czy klikac zeby piłkarz wybił tą piłke tym szczupakiem?

 myślę że jak rozegrasz jeszcze ze 20-30 meczyków to sam jakimś sposobem wpadnie trofik ;-)

Edytowane przez kouczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 myślę że jak rozegrasz jeszcze ze 20-30 meczyków to sam jakimś sposobem wpadnie trofik ;-)

 

 

nie nie niechce wpasc omg:(       :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie niechce wpasc omg:(       :)

 na pocieszenie dodam, że jeszcze ok. 11 miesięcy Cię czeka giercowanie w F14, więc są spore szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofea zrobione z wyjatkiem "nie tym razem" jak ktos moze ma jeszcze jakies wskazówki to czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Xavim trafiając najpierw 3 razy do pierwszych kubłów a następnie do ostatniego.

Mnie się udało po setkach prób Pirlo, ta gierka będzie mi się śniła po nocach, koszmar. Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na własny rachunek - Ukończ zadanie wirtualnej gwiazdy na dowolnym poziomie trudności w wydarzeniach tygodnia. jak zrobic to trofum ?? nigdzie niema zadan dla wirtualnej gwiazdy a jak jest to moze mi ktos podac gdzie go szukac 

 

mi wczoraj wpadł ten trofik, w wydarzeniach tygodnia jest zadanie do wykonania.... strzelić 229 i 230 bramkę (jak dobrze pamiętam) F. Totti .... Nie wiem czy dokładnie o takie zadanie chodzi w tym trofiku, ale mi wpadł po wykonaniu tego zadania!

 

Wczoraj miałem też jakiegoś farta przy wykonywaniu zadania z awansem do wyższej ligi w Sezonach, a mianowicie.... po wygraniu ligi automatycznie zaliczyło mi również trofik z wygraniem pucharu w Sezonach :shok:  a nie rozgrywałem meczy pucharowych ;)

Edytowane przez kouczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie gdzie znajdują się te wydarzenia tygodnia?

 

nieaktualne - Już znalazłem

Edytowane przez kibol10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi trofeami

 

Ludzie listy piszą - Otwórz skrzynkę odbiorczą wiadomości w trybie kariery. -  otworzyłem ze 100 razy i ciągle trofeum nie wpada

Edytowane przez kibol10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o jakiąś mądrą podpowiedź do trofeum "extra effort" - to ze strzałem wślizgiem. Próbuję wrzucić nisko - 3x kwadrat, ale cały czas nie wchodzi napastnik wślizgiem, filmiki na youtube widziałem - poproszę o sposób z klawiszami - coś źle robię

drugie trofeum - challenging - jest jakiś sposób? dzisiaj byłęm blisko Szwecją przeciw Austrii, ale cały czas na poziomie światowym nie starczało czasu, jakaś podpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum to jakis koszmar. Neuer wybil pilke szczupakiem z 20 razy na rozne sposoby i dalej nic nie wpada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum to jakis koszmar. Neuer wybil pilke szczupakiem z 20 razy na rozne sposoby i dalej nic nie wpada. 

chodzi mi o gola wślizgiem, to z wybiciem szczupakiem jest mega łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Poszukuje pomocy przy trofeum pierwsze koty za ploty-on your way.....w karierze stworzylem wirtualna gwiazde, gram aktywnym calym zespolem a nie tylko wirtualna gwiazda.....zdobymam w kazdym mczu umiejetnosci-w zakladce moja gwiazda widnieje mi 19% ukonczonych wyzwan i trofeum nie wpadlo mimo tego ze trzeba miec 15%........co robie zle?co trzeba zrobic zeby wpadlo trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kotlet- zauwaź, że należy grać wirtualną gwiazdą online w klubie, a nie karierę drogi kotleciku:-)

Do melonman- obrońcą podaj górną piłkę do swojego bramkarza, przytrzymaj L2 i dwukrotnie naciśnij kołko. Myk wykonaj kilka razy pod rząd i trofik Twój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wczoraj przez pol godziny i zrobilem tegi szczupaka parenascie razy a trofika ciagle brak. Ehhhh zostal mi juz tylko jeden dzialacy pad :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malodziak6.......

zeby grac gwiazda w tryb online w klubie nalezy miec 2 partnera.....a tylko w karierze pokazuje ci ile masz % ukonczonych wyzwan.....gralem tylko online gwiazda 5vs5.....jak mozesz to napisz po kolei w jaki tryb trzeba wejsc i co zrobic......

Co do trofeum nie tym razem-wybicie szczupakiem robilem tak jak pisales i tak jak wszyscy pokazuja i bramkarz wybijami tylko glowka a nie szczupakiem....podanie lob-przytrzymuje l2 kontrole tempa i naciskam 2 razy kwadrat gdzie mam strzal i nic, wybija glowa na stojaco lub noga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malodziak6.......

zeby grac gwiazda w tryb online w klubie nalezy miec 2 partnera.....a tylko w karierze pokazuje ci ile masz % ukonczonych wyzwan.....gralem tylko online gwiazda 5vs5.....jak mozesz to napisz po kolei w jaki tryb trzeba wejsc i co zrobic......

Co do trofeum nie tym razem-wybicie szczupakiem robilem tak jak pisales i tak jak wszyscy pokazuja i bramkarz wybijami tylko glowka a nie szczupakiem....podanie lob-przytrzymuje l2 kontrole tempa i naciskam 2 razy kwadrat gdzie mam strzal i nic, wybija glowa na stojaco lub noga

Ja zrobiłem trofeum 15% WG grając tylko mecze towarzyskie online, nie potrzeba do tego partnera. Można sprawdzic ile % ma wirtualna gwiazda online. Gdy wejdziesz w Wirtualne Kluby jest tam Twoja wirtualna gwiazda i jej statystyki,wchodzisz dalej i są  procenty. W przerwie meczu towarzyskiego online również możesz sprawdzic postęp % wchodząc w wyzwania.

Odnośnie trofeum nie tym razem- zrobiłem nowe konto na mojej konsoli, odpaliłem fifę i w ciągu 15 sekund wbiłem to trofeum na nowym koncie, nie wiem dlaczego Ci nie wchodzi. Zmień sterowanie na klasyczne w chwili gdy będziesz wbijał to trofi. Ja podaję obrońcą piłkę górą do bramkarza wciskając kwadrat, przytrzymuję L2 i dwukrotnie naciskam O- powtarzam kilka razy i wpada bez problemu.Może problem leży w tym, że masz zmienione sterowanie- sprawdz to ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o jakiąś mądrą podpowiedź do trofeum "extra effort" - to ze strzałem wślizgiem. Próbuję wrzucić nisko - 3x kwadrat, ale cały czas nie wchodzi napastnik wślizgiem, filmiki na youtube widziałem - poproszę o sposób z klawiszami - coś źle robię

drugie trofeum - challenging - jest jakiś sposób? dzisiaj byłęm blisko Szwecją przeciw Austrii, ale cały czas na poziomie światowym nie starczało czasu, jakaś podpowiedź?

Zrobiłem już platynę więc się podzielę -extra effort najłatwiej - wejście skrzydłem, wrzutka 3xkwadrat (niskie dośrodkowanie) i któryś z napastników po pewnym czasie zrobi wślizg

challenging - obecnie banalny - sou-MU - wystarczy zdobyć 1 bramkę grając Sou, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nici z platyny? Próbuję zrobić trofeum Challenging ale za każdym razem konsola łapie zwieche ;/ miał ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic trofeum na wlasny rachunek?? w wydarzeniach tygodnia niema match day dla virtualnej gwiazdy i niewiem jak to zrobic....prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic trofeum na wlasny rachunek?? w wydarzeniach tygodnia niema match day dla virtualnej gwiazdy i niewiem jak to zrobic....prosze o pomoc

 

dziś wskoczyło zadanie aby Ibrahimowic zdobył 4 bramki w meczu.... więc do dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z trofeum polegającym na wygraniu sezonów online w FUT, dwa razy z rzędu zdobywałem mistrzostwo i tak jak trofeum nie wpadało tak nie wpada :/ co ciekawe samoczynnie odblokowało mi się trofeum za wygranie pucharu online w sezonach mimo iż go nie wygrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×