Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wygrać ligę w sezonach FUT ale w trybie offline, a nie online jak przypuszczam, że grasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na aktywny skład, wciskasz trójkąt i dalej "role zawodników" i tam zmieniasz wykonawców stałych fragmentów oraz kapitana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum POD KONTROLĄ jak je zdobyć, próbowałem na różne sposoby zmieniać te ustawienie i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zagrać 10 meczy zawodnikiem kupionym na licytacji

witam a dokladniej zadowdnik ten musi byc wylicytowany czy poprostu kupiony no i czy musze byc np 1-szym wlascicielem tak jak bylo to w poprzedniej wersji

"dobrzy kumple" -  witam a dokladniej zadowdnik ten musi byc wylicytowany czy poprostu kupiony no i czy musze byc np 1-szym wlascicielem tak jak bylo to w poprzedniej wersji

nie aktualne wlasnie wpadlo Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nici z platyny? Próbuję zrobić trofeum Challenging ale za każdym razem konsola łapie zwieche ;/ miał ktoś taki problem?

 

U mnie to samo. Udało ci sie w koncu to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum "No Goal For You!" zaliczone za pierwszym podejściem i właściwie na totalnym spontanie, ku mojemu zdziwieniu zwłaszcza po tym jak tu się ludzie rozpisują że mają mega problemy z tym trofikiem ;)

no i platynka zaliczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludzie :D Moglby mi ktos podac tresc dwoch pierwszych wydarzen tygodnia ? (w jednne to bylo Juventus-Napoli) Bo kurde zamiast tresci pokazalo mi jakies dziwne napisiki , z gory dzieki , bo do platynki mi zostalo tylko "Na wlasny rachunek" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem się do ciebie odezwe na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyna jest latwa? ktore trofy sa najtrudniejsze? akurat sobie zaczalem pierwszy raz odkad mam fife grac futa (w 13 moze 2 mecze zagralem).

 

trofeum

Spraw, aby Twoja wirtualna gwiazda w trybie kariery dostała się do drużyny tygodnia. Jest trudne? O co dokladnie w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odpalic kariere zawodnika i dac sie do jakiegos slabego klubu zeby odrazu zagrac w 1. skladzie. Ustawic poziom na amator, przesymulować w kalendarzu do pierwszego ligowego meczu i nastukać w nim pare bramek :) platyna bardzo latwa, najtrudniejsze u mnie bylo trofeum z wybiciem pilki szczupakiem ale po męczarniach się udało :) zostaly mi jeszcze tylko te trofea które zboralowi (3 posty UP) do których potrzeba partnera online  :)

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwują dwa trofea:

Ludzie listy piszą - otwieram skrzynkę na różne sposoby w trybie kariery zarówno zawodnika jak i menedżera i nie wpada

To z wybiciem piłki szczupakiem - ustawienie sterowania klasyczne, lobik do bramkarza, L2+O dwa/trzy razy i ch... z tego, że cały mecz się mogę tak bawić jak nie zalicza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odpalic kariere zawodnika i dac sie do jakiegos slabego klubu zeby odrazu zagrac w 1. skladzie. Ustawic poziom na amator, przesymulować w kalendarzu do pierwszego ligowego meczu i nastukać w nim pare bramek :) platyna bardzo latwa, najtrudniejsze u mnie bylo trofeum z wybiciem pilki szczupakiem ale po męczarniach się udało :) zostaly mi jeszcze tylko te trofea które zboralowi (3 posty UP) do których potrzeba partnera online  :)

Czyli to wszystko trzeba zrobic w singlu? bo ja gram wirtualna gwiazda ale w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to wszystko trzeba zrobic w singlu? bo ja gram wirtualna gwiazda ale w online.

Trzeba zrobić w karierze zawodnikiem, ale nie online. Jest osobna kariera dla zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi ostatnie trofem: Praca zespołowa (Wygraj swój pierwszy mecz w sezonie wirtualnych klubów.)

 

Ktos chetny do pomocy lub nie ma jeszcze tego trofika? Jesli tak to dajcie znac tutaj, na priv, lub na PS. Moje PSNid to kani_93 lub kani-93-

 

Nazwa klubu w wirtualnych klubach to "NeedThis TROPHY". Zapraszam :)

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktos ochote na współpracę? ; ] Nie mam nikogo znajomego kto gra w Fife 14 a nie mam z kim wbic tego trofka...


Zostało mi trofeum Czysto towarzysko. Ma ktoś ochote zagrać parę meczy żeby wpadło ?

Możemy zagrać ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

szukam koleżki co pomoże w zdobyciu trofeów m.in.

  • Dwaj przyjaciele z boiska 
  • Czysto towarzysko 
  • Praca zespołowa 
  • Dobrzy kumple 

ale również granie na luzie wchodzi w grę 

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również szukam chętnych do pomocy z trofeami :) zapraszam, można również czasem pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×