Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy w dwóch trofeach: 

 

Dobrzy kumple (wie ktoś jak to zrobić ? :O) Ciągle gram tymi samymi zawodnikami w FUT i nic nie wpada POMOCY !

Praca zespołowa

 

Ktoś pomoże ? 

PSN: Sasukekun360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez przylaczam sie do prosby o pomoc przy trofeach wymagajacych wspolpracy i do luznej gry, PSNid marcinpltangul, pozdrawiam.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję kogoś do pomocy przy zdobyciu tych dwóch trofek:

 

Pierwsze koty za płoty

Praca zespołowa

 

ktoś chętny??

Edytowane przez slomaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje pomocy w trofeum "Droga zamknięta - Chroń piłkę, blokując obrońcę ręką"

Chodzi o PS4 jakies porady ? Niby wiem ze trzeba wcisnąć L2 ustach tyłem do zawodnika ale on po chwili albo mnie fauluje albo wybija mi piłkę i podaje ja do zawodnika z mojej lub jego drużyny :( . Co robic ? Pomocy !! Moze robię cos nie tak prosze o instrukcje . A drugi problem to wygrać sezon . Czytałem tu ze w trybie offline ale w trybie fut tak ? I który sezon wygrać ? Bo wygrałem oba miałem championschip puchary 2 mam a trofea nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A drugi problem to wygrać sezon . Czytałem tu ze w trybie offline ale w trybie fut tak ? I który sezon wygrać ? Bo wygrałem oba miałem championschip puchary 2 mam a trofea nie ma :sad:

 

Sprecyzuj pytanie, bo nie ma takiego trofeum wygraj sezon. 1 z trofeów to wygrać w trybie sezony puchar lub zdobyć tytuł ligi (zarówno jedno i drugie osiągnięcie zalicza to trofeum), 2 z trofeów to tytuł ligi w sezonach FUT (zrobiłem je offline).

 

Panowie potrzebuję chętnego do ustawki na Praca Zespołowa oraz Dwaj Przyjaciele Z Boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ktoś wkoncu odpowiedział :p . Tak wiec chodzi mi mi o trofeum sezonu oraz awansuje do wyższej ligi w trybie sezon . Puchar lsnienie i na wyższym szczeblu . Wiec jestem juz w 8 lidze a pucharki nie ma (offline) bo nie mam konta ps plus mam tylko te 14 dniowe ale trzymam narazie aż bedą jakies lepsze gry co o tym sądzicie ? I wygrałem ligę 9 miałem championschip dostałem chyba 2500 a i tak nie ma trofea . No i z tym blokowanie obrońcy prosze pomocy. :(((((( jak zablokować tego obrońcę ręka ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto ps plus chyba do tego nie ma nic wspólnego

Do tego trofeum trzeba nie tylko awansować ale zdobyć puchar ligi ja zdobyłem to w sezonach jednego gracza FUT awansując z ligi 10 do 9

Natomiast co do trofeum z wykonaniem wyzwania dnia na poziomie klasy światowej ... czy jest jakiś sprawdzony sposób na wykonanie tych zadań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do trofeum z wykonaniem wyzwania dnia na poziomie klasy światowej ... czy jest jakiś sprawdzony sposób na wykonanie tych zadań?

 

Mieć umiejętności pozwalające na wykonanie wyzwania. To już nie jest jakiś nie wiadomo jaki poziom, żeby szukać sposobów. Jeśli grasz często w FIFĘ, nie powinno być dla ciebie to problemem (i dobrze zresztą, że honorują przynajmniej umiejętności w jednym trofeum na całą grę). Minus z tym trofeum jest jednak taki, że jest albo zabugowane albo moja konsola/płyta jest wadliwa, bo po ukończeniu wyzwania za każdym razem zawiesza mi konsolę i nie zalicza trofeum. Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiego problemu przy tych wyzwaniach natomiast od czasu do czasu się zawiesza najczesciej w menu przy przelaczeniu trybów gry

Ja od fify 12 mialem przerwę i nie gralem w tego typu gry natomiast muszę przyznać że musiałem sie uczyć na nowo sterowania ale już jest coraz lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się nie uda spełnić wymagań wyzwania, to mecz się kończy i wraca do menu. Jeśli wygrasz mecz tygodnia, tez nic się nie dzieje. Wystarczy jeśli jednak wygrasz wyzwanie match day, potrzebne do trofika, gra się zawiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z fifą 14 mianowicie chodzi mi o wyzwanie On My Own.

Od trzech dni wchodzę na zadania tygodnia i nic nie było związanego z be a pro challenge jak wczoraj wieczorem wskoczyło zadanie z Pedro to znowu nie moge tego włączyc jest napisane expired i dupa.

Dodam że jak wyjde do menu i spowrotem wejde w highlights of the week to zadanie znika normalnie czary.Dziekuje z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego wyzwania nigdzie nie spotkałem może po aktualizacji jakieś wrzucą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wlasnie ostatnie trofeum jakie w fifie mi zostalo..

 

Jedni pisza ze trzeba czekac i sie pojawi a w filmiku na yt koles mowil ze trzeba zagrac na poziomie world class match day (i oczywiscie zrobic to co jest napisane w zadaniu) i wtedy sie powinno odblokowac zadanie z WG. Udalo mi sie ugrac i nic sie nie pojawilo... a 2 zadanie (strzel city 4 gole dla totkow) jest dla mnie do wykonania ale meczyc sie nie bede, poczekam na jakies inne...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mianowicie mam problem z Trofikami:

1# Długi Kontakt - Użyj 99-meczowego kontraktu z katalogu na dowolnym zawodniku w trybie FUT.

Kupiłem zawodnika z 99 dniami kontaktu i nic.. Zawodnika z druzyny podniosłem "wspomagaczami" z 31 do 99 dni i również nic.. :/ jak to zrobic??

 

2# Dobrzy kumple - Zdobądź zaufanie zawodnika w trybie FUT po zagraniu nim 10 lub więcej meczów.

Rozegrałem juz ponad 20 meczy i dalej nic.. Ktoś moze mi wytłumaczyc jak to wbic?

 

Prosze o odpowiedzi tutaj badz na e-maila: szklarskilukasz89@gmail.com

Z góry dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wejdź do katalogu ea sport w grze (bodajże tak sie to nazywa nie pamietam dokladnie) tam za osiagniecia możesz wykupić różne dodatki jest tam karta na kontrakt 99 meczy kup ją i użyj na zawodniku

2. Twój zawodnik musi rozegrać 10 spotkań w składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Twój zawodnik musi rozegrać 10 spotkań w składzie


 

 I zawodnik musi być kupiony na licytacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka pomoże mi ktoś z tym trofikiem Praca Zespołowa mój nick Lukash_pl1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie błędu z zawieszaniem się gry przy próbie wykonania zadania na poziomie minimum klasa światowa. Obecne wyzwanie - Stuttgart - Bayern na poziomie Klasa Światowa się zawiesza po zakończeniu meczu, natomiast na poziomie Legendarnym już nie :)

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś jak mam zdobyc trofeum "lsnienie" ? Trzeba zdobyc puchar w trybie sezony . Rozumiem ze w trybie sezon FUT offline ? I powiedzie jako zrobic bo jestem juz w 7 lidze miałem raz promotion i 2 razy championschip i nadal nie mam trofeum za puchar ani za awansowanie do wyższej ligi .... . Mam fife po ang bo w saturnie powiedzieli ze nie ma po polsku ... Na ps4 chyba mnie oszukali co ?

Odnośnie błędu z zawieszaniem się gry przy próbie wykonania zadania na poziomie minimum klasa światowa. Obecne wyzwanie - Stuttgart - Bayern na poziomie Klasa Światowa się zawiesza po zakończeniu meczu, natomiast na poziomie Legendarnym już nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś trofea - w trybie FUT jest to Uzupełnienie Kolekcji. Lśnienie jest w zwykłym trybie sezony (wszystko jedno czy online czy offline) - masz zdobyć albo tytuł ligi albo wygrać puchar (to już online)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy w zdobyciu trofeum Praca Zespołowa moj psn id: elvisss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzwanie on my own dalej sie nie pojawilo?ile jeszcze bedziemy czekac?


dalej to samo jest wyzwanie  getafe vs barcelona (be a pro challenge) ale nie moge je wlaczyc bo jest expired również tak macie?


Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawilo sie nowe wyzwanie WG z Gervinho (strzelic 1 bramke od 85 min.)

 

Mi tylko tego brakowalo i platynka pykla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko wykonalem zadanie math day na pozionie klasy światowej i trofik nie wskoczył czy ma to związek z tym że wcześniej wygralem ten challenge na amatorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×