Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebujesz passa. Multi w Killzone działa na dowolnej używce, a za 40 zł to cholernie się opłaca. Season Pass dodaje coopa online (coś na wzór hordy), dodatkową klasę postaci (w mojej opinii - zbędną), oraz kilka kosmetycznych pierdół do multi, które i tak możesz wylosować za punkty zdobywane w meczach.

 

Pro tip: Dodatkowe mapki w Shadow Fall są całkowicie darmowe - do pobrania z PSS. :thumbsup:

 

PS. Kampania w Shadow Fall jest dla wytrwałych, zwłaszcza jeśli ktoś nie jest fanem tego uniwersum. Multiplayer za to miażdży jaja i urywa łeb przy samej dupie. #potwierdzoneinfo :yes:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania w Killzone też jest przyjemna ale multi jest to coś pięknego :)

Kupuj śmiało! Ja ostatnio kupiłem nówkę + season pass i nie żałuję ani złotówki :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone zakupiony za 40 zł :D  chętnych zapraszam do znajomych i do zobaczenia na serwerach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy...czy ktos moze mi napisac z czym to sie je ?... wtf? Z zadmym wczesniejszym killzonem nie mialem problemu a tu ? Zanim ja zabije trzech to ktos inny zabije juz 20... jak ? O_o. Ewidentnie moja pierwsze multi w zyciu z ktorym mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z wcześniejszymi nie miałeś problemu, to tu też nie powinieneś go mieć.

 

Podpowiem, klasa Support. Odpowiednio dobrana broń + wieżyczka rozstawiona w strategicznym miejscu + dron rzucony w strategicznym miejscu i masz dodatkowe 50% fragów. Do tego przy odpowiednim doświadczeniu i znajomości map, można kosić aż miło.

 

Swoją drogą, to według mnie Support jest mocno przegiętą klasą. Prawdziwa maszyna do zabijania, a tę domenę raczej powinien mieć Szturmowiec. Na szczęście Zwiadowca jest odpowiednio zbalansowany i idealny do snajperskich zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3 godzinnej grze w multi.

Grało się świetnie - zero lagów, mecze szybko wyszukiwało.

Jejku, jaki ten multi jest świetny...

Gra się w tą grę wybornie dlatego zapraszam wszystkich nie zdecydowanych!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja galem doslownie z 2 mecze dopiero i pewnie dlatego mam narazie mieszane uczucia. Na jednej mapie cala druzyna stala na wlasnym respawnie i nie ruszala sie ani o krok dalej. Mam nadzieje ze nie jest tak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten multik taki zywotny? wow, moze sie skusze bo od premiery moze 1 odpalilem ...

btw mam season passa do pogonienia gdyby ktos chcial, a widze ze graczy duzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten multik taki zywotny? wow, moze sie skusze bo od premiery moze 1 odpalilem ...

btw mam season passa do pogonienia gdyby ktos chcial, a widze ze graczy duzo :)

Bierz. Widzę, że ludzie mają powoli przesyt standardowych marek i coraz więcej ludzi pyka w Killzone. Ogólnie teraz po tych promocjach to sporo jest graczy z niską rangą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja galem doslownie z 2 mecze dopiero i pewnie dlatego mam narazie mieszane uczucia. Na jednej mapie cala druzyna stala na wlasnym respawnie i nie ruszala sie ani o krok dalej. Mam nadzieje ze nie jest tak zawsze.

Zawsze nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja galem doslownie z 2 mecze dopiero i pewnie dlatego mam narazie mieszane uczucia. Na jednej mapie cala druzyna stala na wlasnym respawnie i nie ruszala sie ani o krok dalej. Mam nadzieje ze nie jest tak zawsze.

 

Akurat trafiłeś na tzw. base rape - czyli przygwożdżenie na respie. W opinii wielu graczy jest to zjawisko negatywne, choć moim zdaniem (z taktycznego punktu widzenia), jak najbardziej normalne. Po prostu jedna z drużyn jest lepsza taktycznie i nie pozwala przeciwnikowi wyjść z własnej bazy. Czasami się to zdarza i smakuje wyjątkowo dobrze, gdy to my zamykamy kogoś na respie. ;) Choć gdy to my jesteśmy w przygniecionej drużynie, taki base rape również można wykorzystać na własną korzyść (przy odpowiednim skillu i doświadczeniu). ;)

 

Bierz. Widzę, że ludzie mają powoli przesyt standardowych marek i coraz więcej ludzi pyka w Killzone. Ogólnie teraz po tych promocjach to sporo jest graczy z niską rangą.

 

Potwierdzam. Sporo ludu przybyło po ostatniej promocji. Zdecydowanie gęściej jest teraz na serwerach. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że na stałe przeszedłeś do obozu wroga i teraz wielbisz jedynie Xboxowe Halowe Łorzon. Na szczęście zrozumiałeś swój błąd i zamierzasz wrócić do jedynego prawilnego Killzonowego Łorzona. Niech Helgan Ci wybaczy.

 

Tak, są ludzie na serwerach. Dużo ludzi. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że na stałe przeszedłeś do obozu wroga i teraz wielbisz jedynie Xboxowe Halowe Łorzon. Na szczęście zrozumiałeś swój błąd i zamierzasz wrócić do jedynego prawilnego Killzonowego Łorzona. Niech Helgan Ci wybaczy.

 

Tak, są ludzie na serwerach. Dużo ludzi. :thumbsup:

Nie no w Halo mam rozegrane ze 30h łącznie z kampanią...ale dużo gier na stanie. Killzone'a dzisiaj ściągam tylko muszę skończyć dodatek do Cienia Mordoru i potem usunę by mieć miejsce na Shadow Falla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. :smile: Właśnie kroi się ekipa do grania na ten weekend. Ale bendzie szczelane! :l1::r1:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.01.2017 o 19:44, Frost Prime napisał:

Pokoje pełne i walka zacięta jak cholera.

 

Właśnie zakupiłem grę na PSS. Serio po tylu latach od wydania gry, gra w nią tak dużo ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Creati napisał:

 

Właśnie zakupiłem grę na PSS. Serio po tylu latach od wydania gry, gra w nią tak dużo ludzi?

To co dobre jest zawsze dobre. Nie tylko przez jakiś czas, a multi w tej grze to coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kupowanie KIllZONE pod multi czy juz raczej jest martwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DuDI_PL napisał:

Czy jest sens kupowanie KIllZONE pod multi czy juz raczej jest martwy?

 

Ostatni post w temacie wysłany ponad rok temu. Nie liczyłbym, że gra będzie tętnić życiem... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×