Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tyż się piszę na granie w grę ;)

 

jak będę offline to ślij zapro do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszać mnie psn: bizzoner

Edytowane przez bizoner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2. Długo was łączyło z pokojem?

Trwało to trochę dłużej niż na oficjalnie serwery ale nie było źle. Ja raczej odpadam ale może koło 20 się pojawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem chyba wszystkie tryby w warzone jakie są i jeden mecz trwał z 40 minut. sweat.gif

Teraz zmniejszyłem do 5 misji, jak coś to wbijać - "Polskaaa".

 

PS. Było nas 6.

Kurier przyjechał po 19 zanim poustawiałem wszystko itd było koło 21 a nie chcę na noc zaczynać pierwszy raz grać bo wiem jak się skończy wstanie do roboty ;)

Od jutra jak coś piszcie chętnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że o 18:00 startujemy, pokój "Polska!!!". Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka a gra w nią raptem niecałe 2 tys graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka a gra w nią raptem niecałe 2 tys graczy.

jakie 2 tys jak na samym deathmatchu jest po 1600 gier razy 24 graczy to sobie policz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jest K/D Ratio ,bo nigdzie nie mogę znalezc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z wyborem trybu lub w Mu Career na dole jest info co wcisnąć żeby wyświetlić playercard, na tej 'karcie' będziesz miał statystyki.

Zawsze możesz też obejrzeć swój profil na oficjalnej stronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykminiłem "Kartę gracza".Możesz podać tą oficjalną stronkę? Multi całkiem spoczko ,tylko trzeba się przyzwyczaić i obadać mapki.Na razie jadą mnie jak młodego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem graczem BFa ale jak nic napaliłem się na MP w KZ kiedyś grałem w KZ2 i 3 i mam miłę wspomnienia a tu jakoś tak dziwnie może macie jakieś teorię !!

 - mam słabszy net ale w BFa da się pograć a w KZ jakoś tak dziwnie animacja jak by nie może się zdecydować goście jakieś tańce wyprawiają jakoś to wygląda nie realistycznie w porównaniu do BFa

 - nie ma serwerów dedykowanych ktos jeden tam hostuje grę no fajnie ale pytanie jacy ludzie ze świata grają przykładowo na mapie wolał bym grać z Europą tylo albo mieć taki wybór a tu wydaje się jak bym grał z zlagowanymi burgerami ;/

  - i jedno co mi się nie podoba że tak znowu porównam do BFa tak w głośnikach zawsze się coś dzieje słychać jak soldaty się wydzierają coś tam gadają jeden umiera inny strzela i komentuje odczuwa się że się nie jest sam a w KZ:SF no owszem idą komunikaty o misji ale soldaty to wszyscy niemowy słychać że ktoś strzela i tyle cisza

 - te roboty jak dla mnie powinni je w trybie MP wyciąć !!!

Edytowane przez AjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po długiej przygodzie z Call of duty na ps3, postanowiłem przerzucić się na multiplayer w Killzone shadow fall. Chętnie pogram z kimś doświadczonym i nieco się podszkolę, bo jak na razie jestem mięsem armatnim. Nick PSN: thabo83

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę - to moje 3 grosze wtrącę. Może zbytnio przyzwyczaiłem się do multi w CoD i Uncharted 3, ale imho rozgrywka w Killzonie jest cholernie chaotyczna i niezorganizowana.

Jeśli chodzi o serię Call of Duty - 3 strzały zabijają, generalnie gra polega na tym kto pierwszy wciśnie spust - i jako rozgrywka na refleks i spostrzegawczość jest miodna. Bardzo, ale to bardzo mi się podobało Modern Warfare 2.

Druga sprawa, Uncharted 3 - tutaj model multi jest całkowicie inny, gracze mają o wiele więcej HP, gra jest nastawiona bardziej na team play i taktykę aniżeli na bieganie w stylu rambo.

 

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy - Killzone - nie wiem czemu, nie mogę się przyzwyczaić. Napieprzają we mnie z lewej, z prawej, nawet nie zdążę spojrzeć skąd, jak i gdzie :-D Walki są strasznie chaotyczne, brak obsługi rozgrywki ze znajomymi, brak obsługi headsetów, oraz sam model walki jakoś mi nie przypasował. KD ratio mam 1:1. Nie chodzi o to ze gram jak noob - chodzi o to ze w moim odczuciu rozgrywka nie jest sprawiedliwa dla wszystkich. Spędziłem w multi ponad 20 godzin więc jako taką opinię mam wyrobioną. Pytanie - może robię coś źle?

 

Na jakim ustawieniu czułości pada gracie? Ja mam 40% w pionie i 60% w poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zagrać w Classic Warzone.  Dla mnie rozgrywka w 24 osoby też jest strasznie chaotyczna natomiast 7 vs 7 gra się przyjemnie. 

 

Sterowanie X - 80% Y - 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tego trybu nie próbowałem! Dzięki, spróbuję! :)

Jeszcze jedno pytanie - czy jest możliwość stworzenia party ze znajomymi? powiedzmy 7 osób z naszego PSN vs. 7 osób "ze świata"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wystarczy założyć imprezę, zaprosić kumpli z którymi chcesz grać i razem wejść na serwer. Działa idealnie a do tego masz voice chat z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yogurt! Nie wiedziałem że można użyć HSa w ten sposób. Szczerze powiedziawszy muszę oblookać funkcje nowego systemu PS4, pierwsze słyszę o czymś takim jak Impreza (zetknąłem się z tym na mojej Vicie, ale w życiu nie korzystałem). Jak pozwolisz wyślę Ci inva i może razem coś powalczymy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie możecie dodać, z chęcia popykam z jakąś zgraną grupą. Nick w sygnaturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×