Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram na jutro ekipę na 20:00 do co-opa w DLC. Liczę że znajdą się te 4 osoby. Moje PSN: szutekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEj hEj

 

Mam problem jesli chodzi o odblokowanie wskaźnika laserowego w 1 broni dla szturmowca( bodajże Valk ), Aby go odblokować, musze ogłuszyć wroga 75 razy z wybuchu, zabić iluś tam graczy i uwaga z tym mam problem - zabić 15 graczy z broni podczas 1 rundy. Wykonałem to dwukrotnie, raz przed wbiciem pozostałych wymagań i raz po, gra pokazała mi w prawym górnym rogu, ze odblokowałem osiągniecie, mało tego - na koniec rudny miałem to w odblokowanych dodatkach. Problem polega na tym, że dalej mam na owym wskaźniku kłódeczkę, i nie mogę go "dodać" do broni, oraz nadal mam nie zaliczony ostatni punkt. Pytanie - DLACZEGO? co robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nowe mapy bardzo dobre, powiem więcej obok krążownika i hangaru to najlepsze mapy w tej grze .. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie mnie do znajomych. Chętnie pogram z ekipa PSN - jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ograłem już troszkę więć zapraszać mnie do multi i do koopa - nie zawiodłem się na multi i balansie jest wybornie - kapitalne mapy wielopoziomowe, tryb warzone szkoda że bez zabójstwa i wariacji na ten temat ale reszta daje rade giwerki brzmią zacnie - nic tylko grać, choć czasem lag na serwerze taki  że strach a co dziwniejsze pokazuje mi np. 44ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi są takie, że można palpitacji serca dostać. Tej gry już nic nie uratuje, falujący jak łódź w sztormie framerate i koszmarne lagi. Ta gra jest niestety mega niedorobiona, wypuszczona za wcześnie o jakiś rok-dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy nadal jest potrzebna przepustka sieciowa w killzone?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możesz brać używkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Tak się zastanawiam czy wziąć Kz lub BF4.Jeszcze nie grałem na ps4 w te gry.Słyszałem,że serwery w Kz świecą pustkami.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Tak się zastanawiam czy wziąć Kz lub BF4.Jeszcze nie grałem na ps4 w te gry.Słyszałem,że serwery w Kz świecą pustkami.

nie świecą, normalnie się gra czasem trzeba tylko poszukać - weż to czego nie znasz, grałeś w bfy to weż kilzonka itd. ja znam obie gry ale teraz usiadłem do kilzona bo fajniejszy muti na samą piechotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Tak się zastanawiam czy wziąć Kz lub BF4.Jeszcze nie grałem na ps4 w te gry.Słyszałem,że serwery w Kz świecą pustkami.

Killzone'a wyrwiesz za grosze, więc zacznij od niego. Nie ma może takie ilości graczy jak w BF, ale serwery nie świecą pustkami - czasami tylko trzeba poczekać dłuższą chwilę na dołączenie większej ilości chętnych do rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kładziesz nacisk na kompanie weź Killzona bo BF4 przy trybie fabularnym wypada blado.

Co multika możesz się rozczarować, powiedzmy w nocy totalne pustki nawet na tych oficjalnych.

Albo czasem znajduje po 2 czy 3 na mapkę.

 

Bf4 to inna bajka, zawsze pełno graczy ... kl sf na multi to kiepski pomysł, możesz się zawieść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ktos wie gdzie sprawdzic w dodatku wspolpracy ile odlozylem ogolnie pkt dana rasa? chodzi mi o 2500 do srebrnego medalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem trochę dłużej. Multi w tej grze jest dla mnie idealne. Świetnie się gra. Grafika na mapkach wypala gały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy.... ja wziąłem w ciemno żeby się nie zastanwaiać czy kupować jakiś dodatek czy nie.. ja bym brał na twoim miejscu jak cie wciagnęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jak zmienić dzwięki w multiplayerze bo w season passie jest do wyboru bodajże 3 a jaki nie wezmę i tak leci wersja oryginalna Polska a chciałbym sprawdzić wersję buntownika, wsciekłego czy też teamu guerrilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W personalizacji jest wszystko począwszy od skórek po dźwięki i kolor drona. 

Panowie jeszcze jedno pytanie - kupiłem season passa i na tych dodatkach jestem już jakieś 50zł do przodu i mam pytanie - w tym co-op (intercerp) nabija się też exp dla normalnego multi czy to działa oddzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×