Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

W personalizacji jest wszystko począwszy od skórek po dźwięki i kolor drona. 

Panowie jeszcze jedno pytanie - kupiłem season passa i na tych dodatkach jestem już jakieś 50zł do przodu i mam pytanie - w tym co-op (intercerp) nabija się też exp dla normalnego multi czy to działa oddzielnie?

W co op exp jest oddzielny znaczy inne zadania. 

 

Tylko w tej personalizacji wybieram ale te dzwięki nie działają bo dalej gadają po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co op exp jest oddzielny znaczy inne zadania. 

 

Tylko w tej personalizacji wybieram ale te dzwięki nie działają bo dalej gadają po polsku.

Musisz zmienić cały język na angielski. Ja tak zrobiłem bo dubbing w tej grze to katastrofa. Angielski jest o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało w jakim tempie zdobywa się te challange to powiem tak - zacząłem grać 7 czy 8 listopada i gram około 8-15h tygodniowo i dzisiaj dobije na ten poziom majora, a zarazem zdobędę 400 challange. Szybko idzie. Raz w Strefie Wojny tej dużej złożyło mi się tak, że w 2 meczach zdobyłem 27 challage'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, 

Generalnie da się wybrać by grać np zawsze helganem? Jakoś wydaje mi się mniej przejrzysty ten multi... W 2 i 3 było to lepiej rozwiązane, czysto i wszystko było widać. Tu napaćkane jest...

 

Może ktoś ma ochotę pograć? 

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym ostatnim DLC Valor zauważyłem zwiększony ruch na multi. Wiadomo - można kupić losowe DLC za punkty w grze więc ludzie grają. Dzisiaj np zwykły TeamDeathmatch i cały czas komplet. Super się grało. 

Aha jakby kogoś ciekawiło jak szybko się to zdobywa...cóż...nie wiem jak to liczyli, ale jak zacząłem to miałem na starcie 72 tys, a mała skrzynka kosztuje 30 tys. Potem dobiłem jeszcze jedną i uzbierałem na jedną dużą za 150 tys także długo się nie gra. Grałem dzisiaj chyba 3-4h także szybko to leci. 

Jak ktoś ma season passa i chce szybko zebrać trofik na 400 wyzwań to grajcie Buntownikiem. Tam challange lecą dosłownie za wszystko i w sporej ilości.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od kiedy to w Killzone grając z botami nabija statystyki i challange? Wszedłem w jakiegoś warzone'a bo brakowało mi kilkanaście stunów e-puls emittera i zaliczyło mi to wszystko. To tak ma być? Czy miałem farta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od któregoś tam patcha. Normalna rzecz teraz.

Eee no to banał teraz. Wystarczy, że zrobię kilka takich meczy po 1h i nabije co się tylko da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no to banał teraz. Wystarczy, że zrobię kilka takich meczy po 1h i nabije co się tylko da.

 

Najlepiej założyć własnego warzone'a, dorzucić max. botów, i ustawić wszystko tak, żeby jak najkorzystniej do challenge'a było (np. zabójstwa z cloak robisz to wyłączasz botom broń i abilities). Trzeba tylko założyć warzone bez hasła, inaczej ustawi się jako prywatny i challenge będą wyłączone.

 

Ogólnie jak ci zależy na platynie, to przyda się ta metoda w upierdliwych killach z drona powietrznego, i drona wsparcia u assaulta. Ja tam wolę nie psuć sobie frajdy i lecę normalnie, online jest bardzo dobry, pozwolił mi przetrwać ten sezon ogórkowy (już taka zrzęda się robię, że zimowy ,,wysyp'' gier był dla mnie najgorszy od lat :)

 

BTW Zadowolony jesteś z dodatku buntownika? Dobrze gra się tą klasą? Zastawiam się nad tym DLC, Season Pass olewam, dodatek co-opowy to pewnie pustkowie już, a o 3cim DLC zapomnieli chyba całkiem.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Intercepta chętnie wymaksował, ale często nie ma z kim grać. Akurat w tym trybie grają już umówieni gracze więc za wiele miejsca nie ma. Udało mi się skończyć może nieco ponad 10 meczy. 

Klasa Buntownika jak dla mnie bardzo ciekawa. Nie musisz zabijać gracza by wziąć jego broń. Wystarczy, że ktoś go zabił i odpowiednio szybko podbiegniesz i zwiniesz jego zdolność lub podniesiesz broń. Sporo challangey z nim jest do zrobienia. Jak dla mnie klasa dobra. Jak masz skilla to z buntownikiem może być problem. Jak już byś się zdecydował na Buntownika i Intercept to lepiej wziąć Season Passa za 80zł. Ta sama cena i jeszcze jakieś pierdoły w dodatkach Ci wpadną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, również polecam buntownika - mocno urozmaica rozgrywkę ;]

Edytowane przez awierone
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie DLC niestety juz bylo -

zestaw skorek, celownikow i glosow :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie DLC niestety juz bylo -

zestaw skorek, celownikow i glosow :/

No to było na 10 lecie marki. Za free w ramach season passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie DLC niestety juz bylo -

zestaw skorek, celownikow i glosow :/

 

No to biednie, gdyby dali jakąś konkretną paczkę broni to bym się skusił na SP, a takie pierdoły czysto wizualne jak skórki nigdy mnie nie jarały.

 

Ciekawe czy pojawi się jeszcze jakiś mappack, do okrągłych 20 map, czy już oleją niedługo tytuł i po prostu rzucą wszystkie siły na nowy projekt (Horizon?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na wymaksowanie dodatku Intercept (co-op) ... ? Nie ma zbyt wielu ludzi grających luzem w tym trybie. Zazwyczaj grają już zgrane grupy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić tego killzone z season passem za te 99 zł w promocji? Ostatnio grałem w multi killzone 3 całkiem spoko był więc pewnie ten killzone nowy jest podobny tylko jak wygląda sytuacja na serwerach grają trochę ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyć się z wartą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam MP w KZSF nie porwał a w KZ3MP potrafiłem grać godzinami :D
mocno czuć brak wsparcia dla Move moim zdaniem :)

zastanawiam się nad kupnem samego intercept bo 29zł + nie wymaga kupna ponownego podstawki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×