Skocz do zawartości
pablos_83

Sniper Elite 3

Rekomendowane odpowiedzi

wogóle się nie da wejść w multiplayer? co to za jaja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjale info dotyczące multi. Z forum Snipera.

 

Hi all - thank you to everyone that has alerted us to match-making issues in multiplayer and syncing in co-op. This is our number 1 priority right now and the team is full time on trying to isolate the issue. Match-making can take a few attempts...but should eventually result in joining a solid lobby - or if you're able - set up a private game. 

Please also check that you are not behind a NAT 3 router - NAT 1 and NAT 2 may give you a much better chance of connection, especially in coop. 
We will keep you updated but hope to get this resolved very very quickly.

- - UPDATE - -

Xbox One

A few players have been finding empty multiplayer lobbies or only managed to get into games with very few players. We’ve found the issue and are in the process of fixing this. For now, players are unaffected if they send invites to other players or join lobbies as a group/party.

PS4

The Sniper Elite team have now managed to isolate the matchmaking issues and time-outs on Playstation 4 and are confident we have a fix that can be released soon.

However any changes made to the game require rigorous re-testing by our QA team. Once this is done, the patch will be submitted to our publisher, 505 Games and Sony.

We’ll let you know when this happens and how long we believe it will take for the patch to go live.

Again we thank you for your patience!

If you have any game feedback or other issues to report please visit: 
https://www.research.net/s/SniperElite3

<a title="Reason: Not specified" alt="title=" reason:="" not="" specified"="" data-cke-saved-href="http://forum.sniperelite3.com/default.aspx?g=messagehistory&m=22352" href="http://forum.sniperelite3.com/default.aspx?g=messagehistory&m=22352" style="color: rgb(0, 0, 0);">Edited by moderator  3 days ago  | Reason: Not specified

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info bo już myślałem, że dali sobie spokój z tym tytułem. Czekam, bo nie ukrywam, że tytuł ten kupowałem bardziej dla multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś bez echa ten Snajper tu przechodzi... a to naprawdę dobra gra jest. Chyba przesadnie średnie oceny trochę zaszkodziły, czego też zresztą nie rozumiem.

 

Dorwałem nówkę za 120zł i nie żałuję. Klimat jest super (dopiero co narzekałem na brak czegoś porządnego w klimacie II wś). Spore, otwarte levele na plus, do tego sporo pierdół do roboty i zadań pobocznych. Afryka Północna ma swój urok, a ten front nie był aż tak często eksploatowany w innych grach, więc nadal można tu sporo fajnych rzeczy pokazać.

Jestem w trakcie czwartej misji (na osiem), a na liczniku mam ponad 5h gry, więc zapowiada się więcej niż zadowalająco. Można odetchnąć, można pokombinować, a gra tak naprawdę rzadko wymusza jakieś konkretne podejście.

 

Jedynie AI głupieje sporadycznie, ale to też nic, z czym bym się wcześniej już nie spotkał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś bez echa ten Snajper tu przechodzi... a to naprawdę dobra gra jest. Chyba przesadnie średnie oceny trochę zaszkodziły, czego też zresztą nie rozumiem.

 

Dorwałem nówkę za 120zł i nie żałuję. Klimat jest super (dopiero co narzekałem na brak czegoś porządnego w klimacie II wś). Spore, otwarte levele na plus, do tego sporo pierdół do roboty i zadań pobocznych. Afryka Północna ma swój urok, a ten front nie był aż tak często eksploatowany w innych grach, więc nadal można tu sporo fajnych rzeczy pokazać.

Jestem w trakcie czwartej misji (na osiem), a na liczniku mam ponad 5h gry, więc zapowiada się więcej niż zadowalająco. Można odetchnąć, można pokombinować, a gra tak naprawdę rzadko wymusza jakieś konkretne podejście.

 

Jedynie AI głupieje sporadycznie, ale to też nic, z czym bym się wcześniej już nie spotkał.

JA też szukam używki bo gierka przednia na Ps3 u kolegi jedną misje zaliczyłem i rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie też macie problemy z zawieszającą się grą a dokładniej przy próbie wczytania własnoręcznie zrobionego zapisu? Mi 4 na 5 takich operacji zawiesza konsolę ale opcja kontynuuj kampanię nie.

 

2. Kolejny problem to znikające "dzienniki wojny" w 3 misji nagminnie znikają mi dzienniki wojny albo w domku przy pierwszej artylerii albo na parterze domu gdzie na dachu chodzi ten Włoch którego jak ubijemy to dostajemy część broni. Nie są one dodane do liczby ogólnie zebranych w danej misji ani ogółem w grze. Nie pomaga ponowne wczytanie gry. Pojawiają się natomiast po rozpoczęciu misji od nowa (wiadomo te już zebrane i zaliczone nie pojawiają się tylko te które "magicznie zniknęły").

 

Ktoś ma jakąś radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zwiechami jest powszechny problem (chociaż mi gra zwiesiła się tylko raz w czasie 20h, i to już w czasie drugiego przechodzenia jednej z misji). Rebellion twierdzą, że cały czas pracują nad patchami dla PS4 i PS3 i powinni je wypuścić niedługo.

 

Nie wiem natomiast o co może chodzić z dziennikami. U mnie póki co nie ma problemu ze znajdźkami, choć może nie powinienem krakać, bo przede mną jeszcze zbieranie brakujących dzienników i kart z ostatnich trzech misji.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 snajper wypada zajebiście jak na razie. Przebudowany gameplay względem kompletnego badziewia jakim była 2 sprawia, że wreszcie jesteśmy prawdziwym snajperem. System przemieszczania się, oddawania strzałów w hałasie zagłuszającym wystrzały, skradanie się. Wszystko sprawia, że gra się po prostu fajnie i jest frajda.

2 Była kompletną pomyłką ale teraz po 3 mam nadzieję, że twórcy dalej będą szli tą drogą.

Nie zgadzam się z kolegą, ze snajper v2 był słabą grą. Wyjątkowo sympatycznie się grało. Napomnę, że przeszedłem gre na realistycznym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

Powiedzcie mi prosze, przeszedłem całą gre, w każdej możliwej mapie wykonałem dodatkowe cele, znalazłem wszystkie dzienniki itp itd. Myślałem ze dostane złotą trofkę, a tu lipton. Okazuje się ze kampanie przeszedłem w 96 procentach, a do trofeum brakuje mi 3 dzienników wojny. Zaznaczę iż mam zainstalowany dlc "polowanie na szarego wilka" myślicie ze te ostatnie 3 dzienniki są ukryte w dodatku? i czy to ma wpływ na postęp w kampanii? I ostatnie pytanie proszę kogoś kto nie ma zainstalowanego dodatku, o info ile jest dzienników wojny, u mnie jest 70 dzienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to co jest w dodatku to dodatkowe trofea nie mające wpływu na platynę.

Tylko tu chodzi o ukończenie kampanii na 100%, skoro w statystykach każdej misji mam np. 14/14 i tak w 8 misjach, to dlaczego np. w strzałach z dystansu, w których bez zainstalowania dodatku jest 8/8 a ja mam 9/9. Jeden strzał wykonałem w dlc. Wiec albo bug albo faktycznie w polowaniu są trzy dzienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co prawda posiadam wersję na PS3 ale info jest też dla posiadaczy wersji PS4, najprawdopodobiej 11-12 sierpień wyjdzie patch poprawiający sporo dziur w grze. 

 

Ja się na razie wstrzymam, gdyż po rozegraniu czegokolwiek w multi lub coop'ie mam zwiechę na ekranie startowym i ciągle resetuje mi xp i statystyki.

 

Info co i jak: http://www.rebellion.co.uk/promo/sniper-elite-3-support-updates

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Mi też zresetowało xp (byłem na 13 lvl) na ps3. Jakiś sposób żeby to wszystko przywrócić? (skasowanie save'a z profilem oraz game data nie wchodzi w grę. Nadal jest to samo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy sniper elite 3 jest dostepne w jezyku polskim na ps4 kupujac oczywiscie w sklepie? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jest to takie oczywiste.

Jeśli się nie mylę, na samym pudełku nie ma żadnego oznaczenia, a część serwisów growych i sklepów internetowych podaje błędne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja miałem podobnie. Na pudełku od ps3 jest napisane PL, a na ps4 takiej informacji nie ma :( Byłem mile zaskoczony. Wiec jest na pewno z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie grałeś to polecam. Gra przypadła mi do gustu, ale platynka trudna. Głównie przejście gry na autentycznym poziomie. Ale wrócę do tematu i się pomęczę. Jeżeli chodzi o dodatki to grałem tylko w Polowanie. Jeżeli gra ma być wydana ze wszystkimi dlc, to opłaca się jak cholera. Zastanawiam się czy aby dograć swój aktualny stan gry do platyny, nie poczekać właśnie na używkę z churchilem.

 

Jeszcze pozwolę sobie edytować i zadać pytanie.

 

Z racji tego iż posiadam nowy telewizor :P ( nie chwale się) i posiada on 3D, to czy ktoś zagrywał się na owym udogodnieniu w SE3? Jak tak to, jaki jest efekt?

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema w grze mozna ustawic 30 klatek na sek i jak tak to w jakiej jest to opcji dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby chętni na przejście gry w co-opie? i do zrobienia trofek w multi brakuje mi 4 do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem

ale mam pytanie

czy Przechodząc grę w kopie można mieć różne poziomy Trudności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×