Skocz do zawartości
pablos_83

Sniper Elite 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sorry za post pod postem

ale mam pytanie

czy Przechodząc grę w kopie można mieć różne poziomy Trudności??

Raczej jest wybór. Ale nie wiem czy jest autentyczny, bo pewnie o takie przejście Ci chodzi. Swoją drogą ustawiałeś się na odznaki? czy po prostu dużo grałeś?

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Nothing is optional (Nie ma nic dodatkowego). Zdobyłem w każdej misji dodatkowe cele, itd. Wszystkie 18 mam zaliczone i brakujące jakieś cztery, o których nic nie mogę znaleźć. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie (jeśli trywialne to sorry), kupiłem sobie ową gierkę 13-tego w piątek, pobrało się około 6gb, wchodzę do gry i wszystko spoko ale brakuje dodatkowych dlc, wchodzę na materiały do pobrania i wyświetlają się wszystkie ale do zakupu z tym, że przed wejście pisze, żebym uważał bo tylko 3 są dodatkowo płatne. Szukam w opisie gry jakie dlc mam mieć gratis i wybieram np karabiny z kamuflażem i kasuje mnie normalną cenę 12,5 zł. Specjalnie nie zbiednieje z takim wydatkiem ale to miało być za za darmo. Pytanie czy coś trzeba ekstra aktywować żeby dostać te 9 dlc za free ??

Edytowane przez tomgru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w zajebistej promocji od dziś,grzech nie brać :) https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/sniper-elite-3-ultimate-edition/cid=EP4040-CUSA01796_00-SNIPERELITE30000

 

Więc moje zapytanie jest takie,będzie ktoś chętny na wbicie platyny ? To zapraszać,albo pisać w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko do tych co ograli , warto brac za ta kasę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz karabiny snajperskie , stealth i otwarte mapy zdecydowanie warto (zwłaszca na najwyższych poziomach) . Nie ma za to tutaj skryptów , qte i jakiejś większej fabuły gra pod tym względem zdecydowanie w starszym stylu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać ale moim zdaniem gra jest słabsza od drugiej części która działa się na ulicach Berlina. Gdzieś ten klimat mi uciekł, choć, nie powiem, strzelania snajperką nigdy dosyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie (jeśli trywialne to sorry), kupiłem sobie ową gierkę 13-tego w piątek, pobrało się około 6gb, wchodzę do gry i wszystko spoko ale brakuje dodatkowych dlc, wchodzę na materiały do pobrania i wyświetlają się wszystkie ale do zakupu z tym, że przed wejście pisze, żebym uważał bo tylko 3 są dodatkowo płatne. Szukam w opisie gry jakie dlc mam mieć gratis i wybieram np karabiny z kamuflażem i kasuje mnie normalną cenę 12,5 zł. Specjalnie nie zbiednieje z takim wydatkiem ale to miało być za za darmo. Pytanie czy coś trzeba ekstra aktywować żeby dostać te 9 dlc za free ??

Też mam ten sam problem, czy ktoś znalazł rozwiązanie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka Fajna  sporo snajpienia, skradania na rambo tez się da ale już nie ta frajda. Coopa można wszystkie misje strzelić i jest mega fan. Za te 79zł bym się nie zastanawiał i brał w ciemno szczególnie że są w tym DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka Fajna  sporo snajpienia, skradania na rambo tez się da ale już nie ta frajda. Coopa można wszystkie misje strzelić i jest mega fan. Za te 79zł bym się nie zastanawiał i brał w ciemno szczególnie że są w tym DLC

 

Po wypowiedziach kolegów wyżej okazuje się że z tymi DLC nie ma tak kolorowo. 

 

Ja chłopaki na waszym miejscu skontaktowałbym się z kimś w tej sprawie. Spokojnie możecie starać się o jakąś rekompensatę bo towar nie jest zgodny z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że ograłem na PS3 skusiłem się na taką cenę.

 

PS. Jak ktoś chce porobić fabułę w coop to wysyłać zapro, przelecimy szybko na najniższym bo singla na autentyku będę solo robił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto grę kupić za 76zl bo jest teraz w wyprzedaży w psstore wersja ultimate ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę tak bo dostajesz pakiet broni plus DLC "Save Churchil" a to są ekstra 3 misje. Jedyny niesmak że mimo iż to wersja Ultimate to nie ma DLC Polowanie na Szarego WIlka.

 

Co dziwi to multi wciąż żyje, choć albo się wszyscy kampią albo latają same pociski z bazook.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc polowanie na szarego wilka ciekawe?

Kosztuje 33 zł -moim zdaniem duzo jak cała ultimate to 75 zł

Tylko w Ultimate Edition nie ma dodatku Szarego wilka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Ultimate Edition nie ma dodatku Szarego wilka :D

Tez dlatego pytam czy ciekawe bo dlc polowe tego co ultimate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dlatego pytam czy ciekawe bo dlc polowe tego co ultimate

Szary wilk to tak naprawdę jedna dodatkowa misja z możliwością zgarnięcia 10 pucharków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez tydzień kosztuje 42 zeta, i to jedna z nielicznych gier na ps4 która obsługuje 3D! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki zestaw broni polecacie na kampanie i multiplayer deathmatch?

Mam snipera w wersji ultimate edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×