Skocz do zawartości
vann

Drakengard 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,konto założyłem,kupiłem zdrapkę za 10 dolców i pobieram :) Akurat pakiet japońskich dialogów kosztuje 4.99 $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trza było zapłacić :) Zresztą u nas też nie jest za darmo.

Edytowane przez spo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne...ja kupiłem jakiś czas temu i miałem za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US czy EU?U nas na Store pakiet japońskich dialogów kosztuje 21zł a na US 4.99$.

Edytowane przez spo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EU...brałem z PSS jak kosztowało 189zł czy jakoś tak. Pakiet głosów miałem za darmo bez żadnego płacenia. 

Niestety DLC z dodatkowymi chapterami już jednak są płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widocznie wszystko jest płatne :) Na EU gra kosztuje teraz 209zł,na US 39,99$,a edycja kolekcjonerska 54,99$ u nas jest niedostepna chyba,że coś przeoczyłem.Ściągnąłem pakiet z US Store,a czy mogę go używać na europejskim końcie?

 

Edit.Wszystko działa cacy :)

Edytowane przez spo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatniego bossa pokonałem na Youtubie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://drakengard-3.com

Świetna stronka poświęcona Nier i Drakengard 1 i 3. Naprawdę wielkie skupisko informacji. Polecam poczytanie informacji o Drakengard 3. Jak się okazuje Drakengard 3 to nie tylko gra, ale również mangi i nowele poszerzające fabułę gry. Podobnie zresztą jak było w przypadku Nier. Dużo rzeczy po lekturze wyjaśnia się w Drakengard 3 i gra mimo, że była świetna, to jeszcze bardziej zyskała w moich oczach.

 

Warto również przeczytać Timeline obejmujący wydarzenia od Drakengard 3, poprzez Nier, do Nier Automata. Pierwsze co przychodzi mi na myśl po lekturze to ,,WOW". Świetne uniwersum stworzył Yoko Taro. Szkoda, że jego twórczość znana jest nielicznym i ten koleś nie jest tak znany jak powinien. 

http://drakengard-3.com/timeline.html

 

Każdemu, kto nie grał w Drakengard 3 polecam ogranie tego tytułu, a następnie lekturę tej stronki :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps store jest obniżka ceny gry. Do 4/2/2016 można ją kupić za 104 zł. Jak ktoś nie brał to brać i wspierać świetne gry i devów :biggrin:

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało ubić tego "yebańca"????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mi nie  :( :( :( po około 15 godzinach pass i chyba sobie daruje już forever ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope...ja nie ubiłem. Z tego co widziałem gdzieś statystyki odnośnie gry to tylko 7% graczy zabiło ostatniego bossa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama walka jest bardzo klimatyczna. Szkoda, że niesprawiedliwa. Czytałem gdzieś, że dobrze radzą sobie z nią ci, co mają dobre wyczucie rytmu. 

 

Z tym filmikiem łatwiej ją przejść:

 

Kilka razy tylko próbowałem i raz byłem bardzo blisko pokonania skubańca. 

 

P.S. Czytałem, że jak przechodzić Drakengard 3, to lepiej z japońskim dubbingiem. Podobno ten amerykański, choć zrobiony przyzwoicie, często nie oddaje prawdziwych emocji Zero. Tam gdzie przykładowo krzyczy ''I will kill you'' po amerykańsku, po japońsku mówi ze spokojem. Coraz bardziej kusi mnie, żeby jeszcze raz podejść do tej gry, zwłaszcza że moja wiedza o uniwersum jest dużo większa niż przed pierwszym podejściem do Drakengard 3 i mógłbym wyłapać więcej smaczków. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam poczucia rytmu i dochodzę do ostatniej fazy gdzie łoi się wszystkie laski jednocześnie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×