Skocz do zawartości
DeX

Turniej o coisny

Rekomendowane odpowiedzi

WSTĘP DLA MODERATORA
Temat powstaje na prośbę graczy,którzy nie chcą mieszania postów o turnieju,z postami o UT w temacie Fifa Ultimate team. Tak jak swego czasu tryb UT dostał swój temat,odłączając sie od głównego tematu fify,tak samo turniej powinien go dostać,żeby w temacie UT pozostał ład i porządek.Tyle tytułem wstępu.
 
OPIS TURNIEJU I ZASADY
W celu zachowania łatwości w organizacji turnieju,uznałem że w początkowej fazie mogą w nim uczestniczyć cztery osoby.Jeśli chcesz uczestniczyć w turnieju,musisz wpłacić wpisowe( zapewne,najczęściej będzie to 5k,ale gdyby gracze chcieli więcej,nie ma problemu).Gdy wszystkie cztery osoby uczestniczące wpłacą,zaczynamy turniej.Gramy normalny mecz,nie w ultimate team  ,ponieważ każdy musi mieć równe szanse - chce uniknąć sytuacji,że jedna osoba gra składem za 500k,a druga składem za 30k.Rozgrywamy jeden mecz,bez rewanżu.
Ważna sprawa - po meczu wchodzimy na forum,piszemy jaki był wynik - czyli gracz A wchodzi,pisze że wygrał 3:1, gracz B to potwierdza,i wszystko jest w porządku. 
Na rozegranie meczu macie 24h.Czas startuje w momencie wpłacenia wpisowego przez ostatniego uczestnika.
W przypadku,gdy wpłaciłeś wpisowe,a nie możesz grać(wszyscy jesteśmy ludźmi,nie będe robił problemu) z obojętnie jakiej przyczyny,zwracam coinsy,a twój rywal automatycznie przechodzi do finału.Również nagroda zmniejsza się o twoje wpisowe (czyli jeśli były wpisowe 5k,to nagroda = 20k. Gdy jeden rezygnuje,nagroda to 15k).
W przypadku gdy rozłączy mecz,a gracz A wygrywał 1:0 w 60 minucie,zaczynacie następny i gracie do 30-stej minuty. Jeśli do tego czasu gracz B będzie wygrywał 1:0,gracie dalej,tak jakby był remis.
W przypadku rozłączenia meczu,a był remis (nie ważne która minuta),zaczynacie cały mecz od nowa.
 
KILKA WAŻNYCH SPRAW
Może być tak,że usune jedną osobe z turnieju,jeśli 3 osoby już zapłaciły,a dana osoba nie,oraz na jego miejsce jest jeden chętny.
Nagrode wydaje jak najszybciej mogę.Bywają takie dni że prawie cały dzień mnie nie ma.W takim wypadku,najlepiej niech zwycięzca wystawi zawodnika na 24h,i prześle namiary na PW,a ja go kupie gdy tylko będe dostępny.
Pary półfinałowe...losujemy! :biggrin:
Gdy po ostatnim gwizdku na tablicy wyników jest remis,gramy mecz od nowa.
OBECNIE ZAPISANI
DeX,Dkrecik,piachu00,antyfutbol

Wpłacili : Dkrecik,DeX,piachu00

 

PARY PÓŁFINAŁOWE:
 
piachu00 - DeX

Dkrecik - antyfutbol

 

Obecnie gramy:
Reprezentacje do 4* 
 
Rozegrane turnieje:

Turniej 1 - zwycięzca MichalEEEk, nagroda 15k

Turniej 2 - zwycięzca Marcel,nagroda 20k

Turniej 3 - zwycięzca Marcel,nagroda 20k

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja pierwszego posta o pary półfinałowe , zaraz wystawie zawodników i dam znać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak wrócę to kupię zawodnika, jutro w godzinach 15-17 preferowałbym ograć turniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAZNE gramy na skladach online, wczoraj to przeoczylem, ale rywal mam nadzieje nie majsterkowal przy statsach.

raczej nie :P ale ja dla pewnosci zawsze wybieram sklady online ;)

znowu 0-3 w plecy, przeciwko 10 przegralem, nawet sweaty strzaly z lini wybijane - ta gra nie jest dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00-antyfubol 0:3

 

Z tym wybiciem udalo mi sie. Glupi faul Boatengiem i prawie caly mecz w 10 gralem. W drugiej polowie Schwaini poszedl z cdm na cb, bo na lawce zadnego cb nie mialem..

Edytowane przez antyfutbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na skomerka i mogę grać :biggrin:

 

antyfutbol@

Bayern? Oj będzie ciężko w ewentualnym finale...

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00-antyfubol 0:3

 

Z tym wybiciem udalo mi sie. Glupi faul Boatengiem i prawie caly mecz w 10 gralem. W drugiej polowie Schwaini poszedl z cdm na cb, bo na lawce zadnego cb nie mialem..

no faktycznie myslalem, ze to bedzie pkt zwrotny - ale bywa, wygral lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na skomerka i mogę grać :biggrin:

 

antyfutbol@

Bayern? Oj będzie ciężko w ewentualnym finale...

 

musze tylko dobra formacje do nich dopasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie grac o życie to 5221 Robery i Mandzukic, ultra def i kontra - ale co to za przyjemnosc z gry, aczkolwiek nic skuteczniejszego nie znajdziecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na skomerka i mogę grać :biggrin:

antyfutbol@

Bayern? Oj będzie ciężko w ewentualnym finale...

Ty najpierw wpisowe wplac,skomerek to samo Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny na turniej daj znac kogo kupic i z kim grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu chyba ze teraz zagramy o 5 000??/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobimy.

BTW jestes ciagle dostepny a wplaty brak,masz 15 min albo usuwam z turnieju takze Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pewnie do mnie... sorry, już wpłaciłem. Marcel leci zaraz zapro do zanjomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pewnie do mnie... sorry, już wpłaciłem. Marcel leci zaraz zapro do zanjomych

Tak to bylo do Ciebie.

Kwestia wpisowych uregulowana.

Teraz mozna spokojnie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×