Skocz do zawartości
DaraS

SOMA

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu tak cichutko? Premiera już niebawem, a gra zapowiada się bardzo dobrze ! Wiadomo coś o polskiej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cichutko? Premiera już niebawem, a gra zapowiada się bardzo dobrze ! Wiadomo coś o polskiej wersji?

 

 

Bo to indyk panie :P

A tak serio, niestety tylko cyfrak, i z tego co widze PL wersji nie bedzie na PC Steam/GOG jasno napisane ze PL brak.

 

Z Amnezja  tez byly jaja bo nigdzie poza wydaniem plytowym (dziekujemy ci cenega) nie bylo PL wersji.

 

Tak czy inaczej trzymam kciuki za ekipe z Frictional Games. (pomijam  ze w tytulach od tych panow mam zaleglosci, do amnezji 2 razy podchodzilem i 2 razy rozgrzebana zostawilem, a jeszcze kompletna seria Penumbra czeka).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cichutko?

Nie hałasujemy zbytnio żeby nie zapeszyć :), bardzo liczę na ten tytuł mimo że zaginął trochę ostatnio w gąszczu dużych premier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have. Choć przyznam szczerze że fanem Amnesii nigdy nie byłem, za to Penumbra i wszystkie części są dla mnie najlepszymi horrorami w jakie grałem. Większość osób wychwala Amnesie od twórców ale dla mnie mistrzostwem jest Penumbra wraz z klimatem :) Ja na pewno kupię więc mojej opinii możecie się spodziewać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupię więc mojej opinii możecie się spodziewać. 

 

No to czekamy. 

 

---------------

 

Recki jako minusy wymienialy okazjonalny spadek klatek choc chrupniecia mocne oraz loading screeny. 

 

Zobaczymy jak splynie ich wiecej. 

 

Ja mam jeszcze poprzednie gry od Frictional rozgrzebane.... coz za wstyd ze ich nie ukonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś info po ile będzie soma w store ??, jak zwykle u nas nic jeszcze nie ma i nie można pre-ordera jeszcze złożyć. Jestem bardzo ciekaw tej gry. Z gameplayów wieje trochę poważniejszym bioshockiem, a do tego recenzje które się już ukazały są bardzo optymistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach pod jedną zagraniczną recenzją ktoś napisał że 30 $ - ciekawe czy się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urywek z recenzji pewnego portalu : "To także absolutnie liniowa przygoda. Twórcy specjalnie wszystkie trofea powiązali z wydarzeniami fabularnymi. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu na PATHOS-2 w poszukiwaniu pominiętych notatek. Wyobrażam go sobie za to, by tę historię przeżyć raz jeszcze i móc zachwycić się na nowo jednym z najlepszych tytułów roku (nie tylko na scenie niezależnej). A na pewno najmocniejszym tworem okołohorrorowym. Szwedzi w tym momencie mają portfolio, które może zawstydzić największych weteranów gatunku. To znaczy - mieli nawet wcześniej. Somą postawili kropkę nad „i”."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOMA jest już w PSStore, cena to 107 pln ze zniżką dla posiadaczy plusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cichutko? Premiera już niebawem, a gra zapowiada się bardzo dobrze ! Wiadomo coś o polskiej wersji?

 

Jesli wierzyc temu co napisali w PSS to gra powinna miec polskie napisy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też jestem ciekawy czy jest PL, bo gra kusi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nieźle to wygląda. Byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale po obejrzeniu kilku filmików zaczynam się emocjonować  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania czy są polskie napisy

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się ściąga. Wieczorem dam znać, jak wygląda sprawa z napisami.

 

EDIT!

 

Nie ma napisów polskich.W zamian za polskie są rosyjskie.

Błąd w tłumaczeniu czy celowe zagranie ?

Edytowane przez matush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się ściąga. Wieczorem dam znać, jak wygląda sprawa z napisami.

 

EDIT!

 

Nie ma napisów polskich.W zamian za polskie są rosyjskie.

Błąd w tłumaczeniu czy celowe zagranie ?

Czyli niech spier...Robią ludziom nadzieję że będą napisy pl a tu się okazuje że to pomyłka? Są niepoważni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak pl, rozejść się, albo pokonać lenia i uczyć języków :whistling:

 

Nie ma to jak być ściganym na dnie oceanu przez szalonego robocika, który wykrzykuje teskty pokroju ,,come back here you little shit'', czy też bardziej wyrafinowane ,,Take it. Cry like a bitch!''. Generalnie po 2 godzinach grania polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciąga się :). W piątek usiądę na całą noc dopiero. Cieszę się bardzo z opinii. Wiedziałem że FG nie zawiodą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co się ściąga i zaciekawiło mnie to że kolega pisze o braku napisów. W dodatkowych informacjach pisze wyraźnie że są napisy PL :) Może warto napisać w tej sprawie do PlayStation Polska. Mojej relacji raczej spodziewajcie się jutro. 

 

EDIT - na forum psx extreme ktoś potwierdził że są napisy PL a druga osoba że ma ich brak. Może to zależy od języka w dashu ? Dzisiaj Wam napiszę tak po 22 czy mam napisy PL

Edytowane przez teamdox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dash mam w języku Polskim. a napisów w języku oczystym brak. Dla mnie nie umnjiesza to w czerpaniu przyjemności z gry, jeżeli podają, że napsiy są to powinny być i basta. Wprowadzanie w błąd.

Z ciekawości sprawdziłem na STEAM - podają, język Polski neiobsługiwany  (interfejs,napsiy,pełny dźwięk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - brak napisów PL. A do wyboru jest na prawdę wiele języków. Trudno, w Penumbrę też grałem bez PL ale ja na pewno napiszę do PS Polska w tej sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - brak napisów PL. A do wyboru jest na prawdę wiele języków. Trudno, w Penumbrę też grałem bez PL ale ja na pewno napiszę do PS Polska w tej sprawie. 

Ja już napisałem pod ich postem o SOMIE i komentarz stał się popularmy : 261likes. Zobaczymy co PS POLSKA na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×