Skocz do zawartości
MagEllan

Murdered: Soul Suspect

Rekomendowane odpowiedzi

Murdered: Soul Suspect

 

Az dziwne ze wczesniej nie pojawil sie temat. Wiec mala garsc informacji.

 

Jason Schreier (@Kotaku) napisal co nastepuje w notce do trailera.

 

Nowy zwiastun wyglada jak nieprawdopodobne-choc-poniekad-fantastyczna kombinacja Ghost Trick i L.A. Noire.

 

Wydawca Square Enix wyprodukowany przez Airtight Games (Quantum Conundrum), Murdered pojawi sie w  2014 na PS3, Xbox 360 i PC.

 

 

Zdaje sie ze pozniej bylo cos na E3 a takze i EGX i z tego drugiego wydarzenia mamy kolejny filmik:

 

 

 

 

 

Szukajac informacji w internecie znalazlem drobne rozbieznosci jesli chodzi o date wydania - najpierw bylo na poczatku 2014, gdzie niegdzie widac informacje 2 kwartal 2014.

 

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio SE ma tego pecha że ich zagraniczne marki są lepsze od tych rodzimych japońskich...czekam i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy wyjdzie na next-geny?

 

Ogólnie zapowiada się świetnie ,tylko szkoda ,że nie można przechodzi przez ściany ,co jest bardzo dziwne o_0

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

 

Wydawca gry w PL jest cenega. 

Gra bedzie wydana na PS3, PS4 (a takze x360, xbox one, PC). 

 

Cenega jest odpowiedzialna za polska lokalizacje ktora bedzie w postaci napisow. 

 

Co wiecej podtytul zostal przetlumaczony i mamy teraz: Murdered: Sledztwo zza grobu.

 

http://static.cenega.pl:8080/uploads/covers/thumbs200/db608598a4a879f4bfe36e210c8a6c5106742e1f.jpg

 

Na obrazku powyzej wyglada to jakby mial zostac i oryginalny podtytul jak i tlumaczony. 

 

Co do samego tlumaczenia to nie wiem czemu juz nie zrobili pelnego czy tak ciezko znalezc odpowiednik slowa murdered?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UPDATE:

 

Wydawca gry w PL jest cenega. 

Gra bedzie wydana na PS3, PS4 (a takze x360, xbox one, PC). 

 

Cenega jest odpowiedzialna za polska lokalizacje ktora bedzie w postaci napisow. 

 

Co wiecej podtytul zostal przetlumaczony i mamy teraz: Murdered: Sledztwo zza grobu.

 

http://static.cenega.pl:8080/uploads/covers/thumbs200/db608598a4a879f4bfe36e210c8a6c5106742e1f.jpg

 

Na obrazku powyzej wyglada to jakby mial zostac i oryginalny podtytul jak i tlumaczony. 

 

Co do samego tlumaczenia to nie wiem czemu juz nie zrobili pelnego czy tak ciezko znalezc odpowiednik slowa murdered?

 

Tak samo jak przetłumaczyli Beyond: Dwie Dusze. Na polski brzmiało by to Po za lub Nad, może dlatego też nie przetłumaczyli. Ale Zamordowany - Murdered przecież pasuje, więc możliwe, że przetłumaczą.

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile cieszyłem się że będą napisy chociaż pewnie nie potrzebne...o tyle Śledztwo zza grobu to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak przetłumaczyli Beyond: Dwie Dusze. Na polski brzmiało by to Po za lub Nad, może dlatego też nie przetłumaczyli. Ale Zamordowany - Murdered przecież pasuje, więc możliwe, że przetłumaczą.

 

Ot napisalem li tylko swoja opinie nt czesciowych tlumaczen tytulow. 

 

Zauwaz ze BTS i M:SS to dwoch roznych wydawcow, dwie rozne korporacje. Uwazam ze o ile polonizacja gry fajnie jak jest o tyle silenie sie na polskie tytuly lub ich niepelne odpowiedniki to jest porazka. Zamordowany: Sledztwo zza grobu - wieje troche groza. Tlumaczenie Beyond to kompletna porazka...

 

Mysle ze mozemy zostawic dywagacje nt tlumaczenie tytulu i cieszyc sie ze gra wyjdzie tak na PS3 i PS4 bo to jest akurat dobra wiadomosc.

 

pozdrowienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem oryginalnych nazw, bo tak samo partaczą tytuły filmów i seriali. Jeśli jednak już ktoś chce przetłumaczyć tytuł, to niech to robi w całości, a nie po łebkach. Chyba lepiej brzmi: gram w Heavy Rain niż Ciężki Deszcz...tak samo taki God of War - Bóg Wojny no niby nie ma się do czego przyczepić, szczególnie, że dubbing w grze stoi na niezłym poziomie. Ale takie tytuły jak  Niezbadany (Uncharted) czy Czerwone Oko Odkupienia (RDR) brzmiałyby lepiej, gdyby to były nazwy filmów, a nie gier. Takie moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho ;)? Gra zapowiada się ciekawie, liczę na dobrą fabułę. Są jakieś pierwsze recenzje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za chwilę. Krążą już po necie jakieś opinie? Interesuje mnie ten tytuł i byłoby nieciekawie, gdyby wyszedł kolejny przeciętniak niewarty 2 stów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarde embargo na recenzję, trzeba czekać do premiery

 

To te same studio co zrobiło Dark Void więc crap alert w ciemno nie kupować


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że gra ma niesamowity klimat i to jest jej główną zaletą. Po ciemnej stronie mocy już grają. Niektórzy już nawet dobrnęli do końca i gra im się bardzo podobała. Szczegółów nie znam :) .

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze jest tak cicho, że o jej istnieniu dowiedziałem się raptem kilka dni temu :) Wygląda to interesująco, coś na wzór L.A. Noire. Studio może nie ma na swoim koncie konkretnych tytułów, ale współpraca ze Square Enix daje nadzieję. W ciemno nie kupię, poczekam na recenzje i wtedy zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i recenzja na pssite.com potwierdza moje obawy. Wątpię aby była wyjątkiem czyli gra nie warta swojej ceny. Szkoda bo chyba jedyna produkcja od czasu premiery nowych konsol z fabuła lepsza niż w Trudne Sprawy. Najgorsze ze mimo swoich wad nie wydaje się nawet przyjemna w rozgrywce. No trudno, 2 stowy do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo gra zapowiadała się ciekawie. Pewnie cena dość szybko poleci w dół, to będzie okazja do zagrania...

 

@update: Trochę cyferek ze świata...

 

IGN 5.5/10

CVG 5/10
Kotaku – brak rekomendacji
The Escapist 2.5/5
Shacknews 6/10
Joystiq 3.5/5
GamesBeat 89/100
AusGamers 6/10
GamesRadar 2.5/5
MMGN 8.5/10
OnlySP 9/10
Xbox Achievements 60/100
Metro 3/10
Progress Bar 8/10
Stevivor 8.5/10
GameCloud 9/10
Flickering Myth 8/10
3 News 3.5/5
Digitally Downloaded 3/5
Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej tabeli siedem ocen jest bardzo dobrych, także nie jest chyba aż tak tragicznie :) .

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaralem sie jak dziecko a tu recki i srednia na metacritic sa jak kubel zimnej wody ktora ktos wylewa na mnie w trakcie pieknego snu.... 

 

Nie skreslam tej gry... ale zdecydowanie trafia do kategorii kupic jak stanienie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej tabeli siedem ocen jest bardzo dobrych, także nie jest chyba aż tak tragicznie :) .

Tylko, że większość tych dobrych ocen, została wlepiona przez jakieś niszowce...

Pewnie wkrótce pojawią się jakieś streamy na #4ThePlayers, to będzie można jakoś się zaznajomić z gameplayem a później ewentualnie polować na używkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych entuzjastycznie oceniających nie jest brana do metacritic. 

To mogą być jakieś jednoosobowe blogi

 

Liczące się serwisy  dały 5, 5.5, 7, 7 /10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, też się jarałem na ten tytuł. Poczekam aż cena poleci bo i tak na razie mnie nie stać. Żona gdzieś ukryła kasę przeznaczoną na czarną godzinę i nie chce powiedzieć gdzie. Ostatnio taką godziną była premiera Dark Souls 2 i musiała wypłacić ;) . Na to raczej nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczone, gra zawiera kilka ciekawych pomyslow, motyw z graniem jako duch, przenikanie przez sciany czy opetanie npcow, jednak rozbijaja sie one o slabe wykonanie przez co czuc ze gramy w sredniaka. Pomijajac jednak drewniana mechanike gry, sama fabula jest w miare interesujaca i zakonczona ciekawym twistem, gdyby nie to, pewnie nie przebrnalbym przez ten tytul. Tytul ktory jest dosyc krotki, na ok. 5-6h jak ktos nie bawi sie w znajdzki.

 

Nie polecam kupowac, chyba ze za ok. 50 zl jak komus sie bardzo bedzie nudzic w wakacje.

Edytowane przez Bansai
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, liczyłem na trochę dłuższy gameplay a tu taka sraka, ale przynajmniej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że można to ograć jak będzie za "parę" złotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×