Skocz do zawartości
MagEllan

Murdered: Soul Suspect

Rekomendowane odpowiedzi

Niby średniak ale w Top10, na 3 miejscu w UK siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby średniak ale w Top10, na 3 miejscu w UK siedzi.

 

Z braku gier ludzie kupują,mamy czerwiec okres posuchy na rynku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczone, gra zawiera kilka ciekawych pomyslow, motyw z graniem jako duch, przenikanie przez sciany czy opetanie npcow, jednak rozbijaja sie one o slabe wykonanie przez co czuc ze gramy w sredniaka. Pomijajac jednak drewniana mechanike gry, sama fabula jest w miare interesujaca i zakonczona ciekawym twistem, gdyby nie to, pewnie nie przebrnalbym przez ten tytul. Tytul ktory jest dosyc krotki, na ok. 5-6h jak ktos nie bawi sie w znajdzki.

 

Nie polecam kupowac, chyba ze za ok. 50 zl jak komus sie bardzo bedzie nudzic w wakacje.

 

Po oficjalnym trailerze byłem najarany na tę grę jak ksiądz na ministranta, ale jednak chyba warto poczekać z kupnem aż stanieje odpowiednio. Dzięki za opinię. ;) Zaoszczędziłem 200 zł  :thanks:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł już skończyłem. Zajęło to może z 6h grania. Jestem bardziej niż zadowolony. Totalne 8/10 w moim mniemaniu. Jednak z M:SS jest jeden problem...cała zagadka paranormal-noire jest prosta. Po pierwszej godzinie grania juz wiedziałem kto był "Bell Killer'em" i zakończenie tylko mnie w tym utwierdziło. Ogólnie gra jest bardzo fajna i polecam każdemu. Gejmplej to standardowy TPP z zagadkami logicznymi dla dzieci z gimnazjum, świat jest trochę większy niż ten z Arkham Asylum. Jeżeli ktoś lubi znajdźki to tutaj ma ich na pęczki, są też questy poboczne ale praktycznie nic nie dają. Szkoda tylko że wymagania które stawia przed nami gra są bardzo niskie. Twórcy mogliby się pokusić o poziom zagadek i skomplikowania jak w LA Noire. Tutaj niestety wsio jest po sznurku. Samo umiejscowienie gry jest wg. mnie przegenialne. Salem idealnie pasuje do tej gry a wygląd lokacji jest przecudowny. Jeden z najlepszych jaki widziałem ostatnio w grach. Dwa światy przenikają się nawzajem dzięki czemu mamy normalne ulice miasta + cześci starego salem ze świata duchów. Walki tutaj nie ma i nie będę oszukiwał. Jedyne co możemy robić to zakradać się do przeciwników i ich dezintegrować. Jednak takich momentów jest tylko kilka. Cała reszta gry to bardzo fajna fabuła i zwiedzanie świata. Mimo że gra ma ode mnie 8/10 to nie jest warta 199zł na premierę. Jej cena od początku powinna być max 120zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem na PC, pożyczyłem od kumpla...na konsole prawdopodobnie też wrócę do tego tytułu ponieważ dziołcha chce ograć ale to już pewnie dopiero na Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem grę. Od początku nie liczyłem na zbyt wiele ale muszę powiedzieć że wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Fabuła i świat gry wypadają na pewno na plus, polecam zbierać wszystkie "znajdźki" które dodatkowo ubogacają fabułę. W sumie z Murdered spędziłem około 10 godzin wbijając platynę która jest na prawdę łatwa i poza trofikami związanymi z fabułą wymaga od nas zebrania wszystkich przedmiotów, listów, tabliczek itp których "trochę" jest - ponad 200. Ogrywałem wersję na PS3 która prawie wogóle nie różni się od tej na next gena, jakby ktoś szukał używki, moja powędrowała do Black market :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra spoko ale za tak krótką rozgrywkę kompletnie nie warta swojej ceny. Jeżeli ktoś się do niej przymierza to lepiej trochę poczekać aż cena spadnie albo pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem okazyjnie wersję na PS4 i zacząłem przygodę. Na razie mi się podoba. Klimacik fajny, no i lubię tę tematykę. Niestety, od początku czuć że gra jest ze średniej półki. Generalnie, raczej 200 zł bym za nią nie dał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stówki nie dał za nią. Tak maks. 50zł to spoko. To gra na raz. Mam ją ściągniętą już od kilku miechów, a jeszcze nie ruszyłem, jednakże u kumpla patrzyłem jak gra ok 3h. Jest spoko, ale szału nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do zgarnięcie za 99zł w biedronie opłaca się?

 

Zgodze sie z Vulcanem - max 50pln!

do ogrania i pogonienia. Ogralem bez szalu - mozna spokojnie ten tytul olac lub jesli ktos jak ja czekal na niego bo mial nadzieje ze bedzie moc to ograc po taniosci i puscic dalej. Ja swoja kopie jakos dobiero w styczniu bede gonil jak kobieta skonczy grac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×