Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kisiel-PL napisał:

Nic nam po teraflopsach, jak devi będą robić gry na odpier#ol :30vm3cw:

devi nigdy nie moga wykorzystywac pelnej mocy bo musi byc popyt na nowe technologie, karty graf itd.  PCMR - dziekujemy, na szczescie juz nie dlugo... :darthvaderplz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany4KHDR napisał:

devi nigdy nie moga wykorzystywac pelnej mocy bo musi byc popyt na nowe technologie, karty graf itd.  PCMR - dziekujemy, na szczescie juz nie dlugo... :darthvaderplz:

 

Dziękuję ANALytku za wyjaśnienie :krysia:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem pro :) Żadnych przebarwień na obudowie moim zdaniem jest ładniejsza. Na razie zasysam gierki. Dysk wymieniłem na 1,5 TB który to siedział w PS4 FAT . Menu jest dużo dużo szybsze.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Twinskillers napisał:

Dzisiaj kupiłem pro :) Żadnych przebarwień na obudowie moim zdaniem jest ładniejsza. Na razie zasysam gierki. Dysk wymieniłem na 1,5 TB który to siedział w PS4 FAT . Menu jest dużo dużo szybsze.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

sa przebarwienia tylko pod swiatlo :) nie ma sztuki idealnej - sorry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa przebarwienia tylko pod swiatlo nie ma sztuki idealnej - sorry

Sa sa :) nie widzialem ich odrazu ale przy pierwszym scieraniu kurzy odrazu rzucily mi sie w oko. Nie zeby byly jakies straszne ale widac z bliska.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem ze konsola po przejściu w tryb spoczynku wyłącza w ogóle wentylator. Zdarza się tak po parogodzinnej grze gdzie konsola jest mocno ciepła. Przed ostatnią aktualizacja systemu po przejściu w tryb spoczynku jeszcze przez dłuższa chwile słyszałem wentylator a teraz nic. Może Sony chce abym kupił pro? :24_stuck_out_tongue: da się to jakoś ustawić choć szczerze wątpię?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim temacie zostało już o tym TV chyba wszystko napisane. Leniwe masakrycznie te sonoklapy :14bqqmb:

 

ps. w Euro znowu promocja na ten model http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-suhd-ue55ks7000s.bhtml 5599 zł 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was jak znajomy dołącza do imprezy od razu widzicie w tym powiadomieniu nick? Ja dostaje tylko info : następujący znajomy dołączył do imprezy ... nie mam tu nicku gracza tylko muszę sam to kliknąć.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.11.2016 o 09:08, Chazy_Chaz napisał:

troche offtop a co myslicie o tv samsunga ks7000 ?

aktualnie kupiłem ten tv mam go od 3 tygodni w wersji 60 calowej, polecam hdr daje rade i to bardzo dobrze no i 4k, tv ma świetne recenzje miód, malina.  Będziesz zadowolony. Poprzednio miałem wypaśonego tv zakrzywienca samsunga h 6850 obraz miał cudo. Ale ks 7000 zjada go w 3 sekundy. Przeskok technologi jest znaczny. matryca 10 bit, 120 hz, niski imput lag 21ms, hdr 1000. Jeśli masz kasę nie żałuj bo do grobu nie weźmiesz.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was jak znajomy dołącza do imprezy od razu widzicie w tym powiadomieniu nick? Ja dostaje tylko info : następujący znajomy dołączył do imprezy ... nie mam tu nicku gracza tylko muszę sam to kliknąć.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Mam tak samo, ale nie zwracam na to uwagi i nie próbowałem tego zmienić jak ktoś wie jak to naprawić to chętnie się dowiem.

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po ostatniej aktualizacja tak się stało. Zapewne trzeba czekać na następna, ale jak powyżej jak mogę to jakoś zmienić to tez chętnie to zmienię.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni moja konsola raz na jakiś czas gubi połączenie z internetem. Od początku mam ustawione DNS Google bo na domyślnych znajomych nie słyszałem na imprezach. Sprawdzałem w tym samym czasie na innych urządzeniach w momencie kiedy konsola traci wifi na innych urządzeniach jest i da się normalnie korzystac. Zgubienie połączenia trwa tu krótka chwile natomiast wyrzuca mnie z imprezy i z gry online. Błąd który się pojawia jest odpowiedzialny za stratę połączenia. Czasami wyrzuca mnie 5razy dziennie natomiast innego dnia w ogóle. Jakieś pomysły?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni moja konsola raz na jakiś czas gubi połączenie z internetem. Od początku mam ustawione DNS Google bo na domyślnych znajomych nie słyszałem na imprezach. Sprawdzałem w tym samym czasie na innych urządzeniach w momencie kiedy konsola traci wifi na innych urządzeniach jest i da się normalnie korzystac. Zgubienie połączenia trwa tu krótka chwile natomiast wyrzuca mnie z imprezy i z gry online. Błąd który się pojawia jest odpowiedzialny za stratę połączenia. Czasami wyrzuca mnie 5razy dziennie natomiast innego dnia w ogóle. Jakieś pomysły?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kolego a sprobuj zmienic wartosc mtu z automatycznej na 1450

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wi-Fi? Kabel?

IP po DHCP czy, statyczne? wpisywane "na sztywno"?

Ilość urządzeń podpiętych do netu w domu?

Skąd masz internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wifi

2.IP samo się ustawiło nie wpisywałem na sztywno

3. 4 urządzenia + konsola

4. UPC

dzięki

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której jest PSX Experience? O 18? Mają kanał na twitchu? Jestem w pracy, a chciałbym obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O której jest PSX Experience? O 18? Mają kanał na twitchu? Jestem w pracy, a chciałbym obejrzeć

Start o 19

Łap linka :

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

 

 

1.Wifi

 

 

2.IP samo się ustawiło nie wpisywałem na sztywno

 

 

3. 4 urządzenia + konsola

 

 

4. UPC

 

 

dzięki

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Sprawdź testowo na kablu.

W jakiej odległości jest konsola od routera?

Masz jakieś peryferia typu słuchawki, mysz bezprzewodowa, mikrofony singstar które nadają na tych samych częstotliwościach i "sieją" po wifi?

UPC - warto by poustawiać router. Wifi szyfrowanie hasła tylko AES oraz szerokość łącza 40mhz lub auto. Powinno poprawić. Również sprawdź czy jakiś sąsiad nie sieje ci po kanałach (zmień kanał/sprawdź z androida inssider'em czy czymś innym).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.11.2016 o 02:06, Eloszki napisał:

Ostatnio zauważyłem ze konsola po przejściu w tryb spoczynku wyłącza w ogóle wentylator. Zdarza się tak po parogodzinnej grze gdzie konsola jest mocno ciepła. Przed ostatnią aktualizacja systemu po przejściu w tryb spoczynku jeszcze przez dłuższa chwile słyszałem wentylator a teraz nic. Może Sony chce abym kupił pro? :24_stuck_out_tongue: da się to jakoś ustawić choć szczerze wątpię?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

To jest bardzo ciekawe, a umknęło w dyskusji pomiędzy telewizorami i zmianach w wyświetlaniu nicków.

Czy ktoś zauważył podobną przypadłość w PS4 ?

Może napisz do SONY, że jest błąd po aktualizacji, opisz dokładnie i zapytaj kiedy to będzie naprawione plus ładnie napisz że nie chcesz żeby to wygladało, że jest to celowa zmiana aby kupić PS4 PRO, bo widzisz że na forach ludzie już snują takie pogłoski, a Ty byłeś zawsze ich stałym klientem. :)

Kiedyś w podobny sposób w innym temacie i inną firmą napisałem. Dość szybko naprawili, kulturalnie i miło. Za pewne po drugiej strony siedzi zmęczony gość podobny do nas i kwestią jego dobrej woli jest co dalej z tym zrobić.

 

Daj znać jeżeli napiszesz i Ci odpiszą.

Edytowane przez zxcvb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT

Sprawdzę na kablu ale z tego co pamietam to było OK jak dawniej tak konsola była podłączona.

Konsola stoi z 10 m od routera zasięg poprawny, tv w tym samym miejscu nie gubi sieci nigdy.

Nie mam żadnych innych peryferii, żadnych myszek słuchawek itp.

Upc - kanały u mnie zapchane dość mocno bo blok ale wybrałem taki który jest najmniej obciążony, wcześniej na 2 innych dokładnie to samo.

Dziękuje za zainteresowanie

@zxcvb

A może napisze, tylko obawiam się ze dostanę info ze konsola jest po gwarancji i mogła się zepsuć :). Natomiast w wolnej chwili spróbuje to zrobić. Pomysł dobry.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem na prosiaku, zacinaja mi sie materialy video, zarowno te ktore sa wyswietlana jak ogladam informacje o jakiejs grze , tak i te te w littStar Cinema VR. Jakby nan stop buforowalalo, czego wczesniej nie mialem. Net orange 300Mb/s po swiatlowodzie. Na tescie pod ps pokazuje ps network download 130Mb/s 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieliście taki problem że konsola sama się włącza? co może być tego przyczyną? mam wersje premierową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×