Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie temat Dualshock 4, nawet ostatnie posty. Ale tak, źle wyniki w grach tłumaczymy złym padem :1_grinning: Potem jest lag rzecz jasna.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad nic nie zmieni ale za to wymiana na PS4 PRO :banderas:

Więcej FPS, więcej szczegółów, szybsze pojawianie się na serwerze, można od razu zabijać tych którzy dopiero się respią :banderas:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, medzik1992 napisał:

Kiedy powinno się wymienić pada ? Jak sprawdzić czy pad jest już do wymiany ? Czym można się sugerować ? Gram ponad 2 lata w na konsoli tak się zacząłem zastanawiać, że może moje gorsze wyniki w grach to wina pada xd Jaka jest żywotność takiego pada ?

graj po kablu będą mniejsze opóźnienia lub spraw sobie pada razera do ps 4 stworzony typowo na jak najszybsza rekreacje gracza w multi ale cena zabójcza 750 zł, jest jeszcze jedna firma która stworzyła takiego pada ale nie pamiętam nazwy cena około 450 zł. tą cenę jeszcze można przełknąć ale z dużą czkawką i nadmiarem gotówki. Niestety hobby kosztuje i to nie mało, taki urok dzisiejszego świata. chyba że zaczniesz kolekcjonować motyle wychodzi za darmo+ klaser

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czarna w kamo :1_grinning: dopiero wyszla wiec trzeba bedzie poczekac na inne kolory/edycje specjalne itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor w sam raz dla brudasów tzn. muzułmanów :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PRO i ciężka, cicha, szybka. Trochę inna wibracja w padzie. Ogólnie jestem zadowolony. W TLOU widać różnice w grafice, a Uncharted 4 rewelacja chociaż mogli poprawić np cienie. 

 

Swoją gołą 4kę sprzedałem w 5 minut za 700 zł także miły interes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.12.2016 o 15:07, druzil28 napisał:

Ja mam podobny problem na prosiaku, zacinaja mi sie materialy video, zarowno te ktore sa wyswietlana jak ogladam informacje o jakiejs grze , tak i te te w littStar Cinema VR. Jakby nan stop buforowalalo, czego wczesniej nie mialem. Net orange 300Mb/s po swiatlowodzie. Na tescie pod ps pokazuje ps network download 130Mb/s 

Po wczorajszej aktualizacji ps4 problem sam sie rozwiązal. Juz jest ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasem taki problem, że wchodząc przykładowo na jakiegoś znajomego czy do Pss to jest te kółeczko ładowania bardzo długo i wtedy trzeba cofnąć i wejść jeszcze raz? Uciążliwe to trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grassek napisał:

Macie czasem taki problem, że wchodząc przykładowo na jakiegoś znajomego czy do Pss to jest te kółeczko ładowania bardzo długo i wtedy trzeba cofnąć i wejść jeszcze raz? Uciążliwe to trochę

tak występuję u mnie ten problem nie przejmuję się już tym tak nie mam pojęcia dlaczego tak działa ale wydaje mi się że to wina sony i psn'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manoszek napisał:

tak występuję u mnie ten problem nie przejmuję się już tym tak nie mam pojęcia dlaczego tak działa ale wydaje mi się że to wina sony i psn'u.

Mi się wydaję, że to zaczęło się dziać po jakiejś aktualizacji. Chciałem tylko potwierdzenia czy nie jestem odosobniony ;)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedostatnia aktualizacja ewidentnie cos schrzanila, ps store, znajomi, wiadomosci, lista imprez, spolecznosci, wszystko ewidentnie zwolnilo i tak jak piszesz czasem trzeba bylo cofac. Po wczorajszej aktualizacji jest duzo lepiej na moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja nie jest obowiazkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EloElo350 :/
Mam pytanie do posiadaczy ps4 Pro . Jak wam chodzą gry battkefield 1 BO3 ,Division Infinity warfare Advanced warfare  Destiny Modern warfare remaster. U mnie często frezzuje obraz jak by gubił klatki frame rate albo sie ścinał . Nie wiem czy to konsola czy gry nie dopracowane pod ps4 pro . Gram na TV Samsung  4K HDR . Reinstalacja całego systemu  nie pomogła ani odbudowanie bazy danych. Kable hdmi nowe , konsola zimna. Wszystkie gry w wersji elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że super sampling do 1080p to cholernie dobra sprawa i dodaje mnóstwo szczegółów w grach. Jak ktoś ma dobrze skalibrowany telewizor to różnica jest jeszcze większą na korzyść PS4 PRO i wymiana konsoli na mocniejszą ma sens. Wszystko gładkie, a jednocześnie ostre i w dodatku płynnie. Konsola cicha jak diabli, ładuje gry dużo szybciej i zdecydowanie sprawniejsza. W dodatku gry ND czyli The Last of Us i Uncharted 4 dostały jeszcze lepszy i bogatszy dźwięk. Porównywałem TLOU po patchu na PS4 i PS4 PRO: różnica jest słyszalna (7.1 Wireless Headset Sonego).

 

Póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EloElo350 :/

Mam pytanie do posiadaczy ps4 Pro . Jak wam chodzą gry battkefield 1 BO3 ,Division Infinity warfare Advanced warfare  Destiny Modern warfare remaster. U mnie często frezzuje obraz jak by gubił klatki frame rate albo sie ścinał . Nie wiem czy to konsola czy gry nie dopracowane pod ps4 pro . Gram na TV Samsung  4K HDR . Reinstalacja całego systemu  nie pomogła ani odbudowanie bazy danych. Kable hdmi nowe , konsola zimna. Wszystkie gry w wersji elektronicznej

Nie wiem jak wy to robicie, ze macie konsole zimne podczas grania. Moja stoi pionowo na oryginalnej podstawce do pro i w kazdej grze sie grzeje z tylu od strony kabla zasilajacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez jest ciepła u mnie ale staram sie jej nie przegrzewać . Bo już raz dawało z niej jak z farelki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.12.2016 o 15:23, owca122 napisał:

ok Patricko robiles juz cos takiego ? jak to wyglada

Zapomnij o slotach przy przenoszeniu gier. 

Ja migrowałem około 800GB + wymiana dysku ze starej ps4 2TB. Potrzebna jest kieszeń na dysk hdd najlepiej usb 3.0, albo jak chcesz całość inny dysk 2tb pod usb. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się jakaś ciekawa promocja na PS4 SLim to kupuje. Jakoś nie widzę sensu dopłacać do PS4 Pro ok.500zł..tym bardziej, iż nie mam tyle czasu na granie, a pogram trochę w Uncharted4, BF1 i z kumplami Fifa17.

Głównie będę grał w Fifę i wątpię by na FHD była jakaś duża różnica warta dopłaty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanie odnośnie battlefield 1 na ps4 pro.  W menu podczas ładowania map ,wyposażenie żołnierza wiatrak wchodzi Wam na wyższe obroty ? Dzieje się to gdzie myślę że procesor nie ma aż tak dużego obciążenia.  W innych grach jest cichutko 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×