Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Musialbym przestestowac BF1 gralem juz w sporo gier i nigdy nie slyszalem by PRO robilo sie glosniejsze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest cisza tylko w menu battlefield 1 jest dużo glosniej niż w samej grze . Chodzi tylko o online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam BF1 to przetestuję.

Na Skyrim jak włączę gwiazdę wyboru to zaczynają głośniej pracować wiatraki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w BF1, menu ładowania mapki/żołnierza wiatrak mocno słyszalny. W samej grze znacznie ciszej, aczkolwiek raz na jakiś czas wiatraki się odpalą. W pozostałych grach bez patcha "pro" konsola nie istnieje, idealna cisza. Słyszę jedynie chłodzenie kina domowego :) Niestety nie mam innych gier z patchem, więc ciężko mi powiedzieć. Konsola ma ponad 2 większą moc obliczeniową od ps4 "amator", więc jeśli będzie gra korzystająca z dodatkowej mocy - siłą rzeczy konsola dostanie mocniej w du..ę. Wiatraki muszą się odpalić, na gwarancję bym nie odsyłał ;)

Edytowane przez Tomisior
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze po update ps4 (zwiększenie wydajności) jest chyba ciut lepiej choć mogę się mylić.  Swoją drogą jak może menu bardziej obciążać procesor od samej rozgrywki. Myślę że to jakis bug w kodzie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy kabel zasilający do PROsiaka jest taki sam jak do PC? Czy trzeba szpecjal dedyk?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Podobny. Pasuje. Właśnie sprawdziłem. Konsola nie dymi :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem ze po update ps4 (zwiększenie wydajności) jest chyba ciut lepiej choć mogę się mylić.  Swoją drogą jak może menu bardziej obciążać procesor od samej rozgrywki. Myślę że to jakis bug w kodzie gry

Dużo gier na PS4 tak ma.

Wiedźmin przy ognisku i myślałem że konsola odleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się tak może głupio spytam,czy został usunięty temat o telewizorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sipap napisał:

Że się tak może głupio spytam,czy został usunięty temat o telewizorach?

No właśnie, też chciałem wejść, a tu że temat mógł zostać usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem otóż zauważyłem ze jak konsola jest wyłączona ale podłączona do prądu to piszczy.  Nie jest to głośne 1 raz przez przypadek to usłyszałem przyłożyłem ucho do konsoli i słyszałem tski cichy pisk. W nocy jak jest mega cicho to zacząłem słyszeć ten pisk a konsola jest całkowicie wyłączona.  Jak odlaczam ja od prądu to tego nie ma. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem z piszczeniem na samym początku ale przy włączonej konsoli. Taka upierdliwa częstotliwość, że szło na jaja...  ale teraz już tego nie mam. Przy wyłączonej konsoli to dziwna sprawa. Objawia się to zaraz po wyłączeniu konsoli kiedy jest ona jeszcze ciepła czy nawet z samego rana jak jeszcze nie włączałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Banan91PL napisał:

Mam pewien problem otóż zauważyłem ze jak konsola jest wyłączona ale podłączona do prądu to piszczy.  Nie jest to głośne 1 raz przez przypadek to usłyszałem przyłożyłem ucho do konsoli i słyszałem tski cichy pisk. W nocy jak jest mega cicho to zacząłem słyszeć ten pisk a konsola jest całkowicie wyłączona.  Jak odlaczam ja od prądu to tego nie ma. Wie ktoś o co chodzi?

Na 99% jest to zasilacz.  Kiedyś gdzieś czytałem, że to cewki na zasilaczu. Mój egzemplarz premierowy ps4 ma tak od samego początku i nic się nie dzieje. Tylko tak jak piszesz słychać piszczenie jak się wsłuchasz. Nie przejmuj się i graj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Pro w Dark Souls 3 cichutka cały czas, w Rise of Tomb Raider słyszalny szum wiatraka, ale nie na tyle, aby to przeszkadzało. Konsola stoi w przewiewnej szafce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS4 Pro w Dark Souls 3 cichutka cały czas, w Rise of Tomb Raider słyszalny szum wiatraka, ale nie na tyle, aby to przeszkadzało. Konsola stoi w przewiewnej szafce.

Jakby nie bylo Rise Of Tomb Rider ciagnie jednak wiecej mocy z konsoli niz DS3 ktore poki co (i raczej juz nie) bedzie mialo patcha pod PS PRO.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś kto ma PRO + TV 4K + SW Battlefront czy mógłby sprawdzić czy nie ma problemu z rozdzielczością. U mnie gra wygląda jak kupa, tzn. z bliska jest wszystko ok, mega ostro, ale jak spojrzeć w dal to wszystko migocze, szczególnie podczas ruchu, tak jakby gra miała jakies problemy ze skalowaniem rozdzielczości (chociaż jak przełącze w ustawieniach na tryb 1080p jest to samo). W innych grach jest wszystko ok, jedynie Battlefront wygląda gorzej niż na TV FHD przez tą rozpaćkaną rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slim nie ma wyjscia optycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do kogoś kto ma PRO + TV 4K + SW Battlefront czy mógłby sprawdzić czy nie ma problemu z rozdzielczością. U mnie gra wygląda jak kupa, tzn. z bliska jest wszystko ok, mega ostro, ale jak spojrzeć w dal to wszystko migocze, szczególnie podczas ruchu, tak jakby gra miała jakies problemy ze skalowaniem rozdzielczości (chociaż jak przełącze w ustawieniach na tryb 1080p jest to samo). W innych grach jest wszystko ok, jedynie Battlefront wygląda gorzej niż na TV FHD przez tą rozpaćkaną rozdzielczość.

Battlefront nie ma wsparcia Pro i śmiga w 900p.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.12.2016 o 14:21, PS4-wioskaGuy napisał:

czy slim ma  jakieś wady ? Bo zastanawiam sie miedzy 999zl slim a 900zl 1216?

nie ma optyka , działają podobnie w slimie masz nowego pada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany w koncu wpadl mi w rece BF1. I powiem wam ze ze zadnej wzmozonej glosnosci nie slyszalem...Gralem jakies 3h singla i jeden szpil multi i nic, Pozniej specjalnie zostawilem gre w menu bo pisaliscie ze tam niby cos glosniej ale nic, a w domu cisza bo wszyscy spia i tylko laptop oprocz konsoli wlaczony i cicho..Generalnie narazie na zadnej grze jeszcze PROsiaka  nie uslyszalem jakos specjalnie, A ogralem juz U4,TR i BF1 teraz. Konsola wlozona w niska szafke na media pod telewizorem... Takze albo macie jakies trefne modele albo jakis ostatni update od BFa moze to poprawil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, moja tez stoi w niskiej szafce i do tej pory nawet po 4 godzinach grania nie huczy jak oryginalna. Niestety chwilowo nie mam wiedźmina bo to był benchmark głośności dla ps4 :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frog__PL napisał:

Pany w koncu wpadl mi w rece BF1. I powiem wam ze ze zadnej wzmozonej glosnosci nie slyszalem...Gralem jakies 3h singla i jeden szpil multi i nic, Pozniej specjalnie zostawilem gre w menu bo pisaliscie ze tam niby cos glosniej ale nic, a w domu cisza bo wszyscy spia i tylko laptop oprocz konsoli wlaczony i cicho..Generalnie narazie na zadnej grze jeszcze PROsiaka  nie uslyszalem jakos specjalnie, A ogralem juz U4,TR i BF1 teraz. Konsola wlozona w niska szafke na media pod telewizorem... Takze albo macie jakies trefne modele albo jakis ostatni update od BFa moze to poprawil...

No to niestety ja i setki innych graczy na świecie (wg. różnych for) mamy wadliwe egzemplarze. Pozazdrościć bezszelestnej sztuki. U mnie słyszalna zarówno w Ratchecie jak i BF1. Gram głównie nocami, bardzo cicho więc może dlatego słyszę wiatraki. Nie będę miesięcznej konsoli wysyłał na gwarancję ani kupował innej - znając jakość Sony trafiłbym na o wiele gorszy egzemplarz. Kupowałem prosiaka kierowany impulsem w premierę. Teraz coraz bardziej zaczynam żałować swojej decyzji. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×