Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Tomisior napisał:

No to niestety ja i setki innych graczy na świecie (wg. różnych for) mamy wadliwe egzemplarze. Pozazdrościć bezszelestnej sztuki. U mnie słyszalna zarówno w Ratchecie jak i BF1. Gram głównie nocami, bardzo cicho więc może dlatego słyszę wiatraki. Nie będę miesięcznej konsoli wysyłał na gwarancję ani kupował innej - znając jakość Sony trafiłbym na o wiele gorszy egzemplarz. Kupowałem prosiaka kierowany impulsem w premierę. Teraz coraz bardziej zaczynam żałować swojej decyzji. pozdrawiam

ja mialem z 6x pro i kazda buczała jak szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6?! nieźle :) masz cierpliwość tak się bawić w wymiany. Z drugiej strony rozumiem Cię, płacę to wymagam poprawnie działającego sprzętu i wysokiej jakości. 

Powiedzcie mi skąd się biorą opinie na yt, że kolesie nawet grając w BF1 z pro patchem i inne gry, twierdzą , że konsola jest bezszelestna? Trolle, czy trafili naprawdę świetny egzemplarz? Wiadomo też, że każdy ma inny poziom czułości na hałas.

Chazy trafiłeś wreszcie na względnie dobrą sztukę, czy sprzedajesz to w cholerę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomisior napisał:

6?! nieźle :) masz cierpliwość tak się bawić w wymiany. Z drugiej strony rozumiem Cię, płacę to wymagam poprawnie działającego sprzętu i wysokiej jakości. 

Powiedzcie mi skąd się biorą opinie na yt, że kolesie nawet grając w BF1 z pro patchem i inne gry, twierdzą , że konsola jest bezszelestna? Trolle, czy trafili naprawdę świetny egzemplarz? Wiadomo też, że każdy ma inny poziom czułości na hałas.

Chazy trafiłeś wreszcie na względnie dobrą sztukę, czy sprzedajesz to w cholerę?

pierwsza piszczała , w innych nie podobało mi się wykonanie , straszne przebarwienia na obudowie .

przysłali mi bodajze 3 jedna po 1 wiec zabawy troche bylo ale cuz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram nocami i jak pisałem np. W Wieśka na zwykłej to się nie dało grać bo po pół godziny bałem się ze konsola rozłoży skrzydła i odleci. Teraz gram w bf1 i np po 3 godzinach czasem wejdzie na wyższy bieg (ale nie najwyższy) podobny do odgłosu czytania płyty. Pochodzi tak z minutę i wraca do cichości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomisior napisał:

6?! nieźle :) masz cierpliwość tak się bawić w wymiany. Z drugiej strony rozumiem Cię, płacę to wymagam poprawnie działającego sprzętu i wysokiej jakości. 

Powiedzcie mi skąd się biorą opinie na yt, że kolesie nawet grając w BF1 z pro patchem i inne gry, twierdzą , że konsola jest bezszelestna? Trolle, czy trafili naprawdę świetny egzemplarz? Wiadomo też, że każdy ma inny poziom czułości na hałas.

Chazy trafiłeś wreszcie na względnie dobrą sztukę, czy sprzedajesz to w cholerę?

Za stary jestem na trollowanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Napisalem bo widzialem dyskusje o BF1 a ze wpadl mi teraz wlasnie w rece no to pomyslalem ze napisze jak to u mnie wyglada zebyscie wiedzieli jak inni maja... Napewno ludzie maja rozne poziomu sluchu tak samo jak i wzroku. Napewno trzeba brac to pod uwage...Dla mnie konsola jest cicha i nie slysze jej z odleglosci 1,5m-2m. jak przewaznie siedze. Fakt ze goraca jest jak ja dotkne ale poprostu nie uslyszalem zeby wchodzila w jakies wieksze predkosci chlodzenia przy zadnej grze narazie....Tak jakby caly czas pracowala na jednym poziomie...czy byl to TR,U4 czy BF1 w menu i poza...Aha dodam ze gram FHD nie 4K....Bo w 4K czytalem ze konsola wchodzi na wyzsze predkosci wiec moze stad ta roznica....

Pamietam jak mialem zwykla PS4 to bodajrze przy Rocket League chodzila glosniej ale doczytalem ze w tej grze tak bylo, jakas chyba slabo zoptymalizowana. Jakis kilka tytulow bylo jeszcze gdzie slychac bylo troche wiecej ps4 ale prosiak poki co cichacz ze musialbym chyba nawet tego lapka w nocy wylaczyc i glos w tv i sie wsluchiwac w cisze zeby ja uslyszec..... Chyba ze wy sie zblizacie na kilkanascie czy kilkadziesiat cm do konsoli i przesiadujecie nasluchujac jakis anomalii...Tak zrobilem tylko przy tym BF1 specjalnie do konsoli podszedlem i czekalem kilka minut jak byla w tym Menu gry BF1 zeby sluchac czy cos sie mieni ale nie zmienilo...Tak to jest u mnie...

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że piszę w drugim temacie o tym problemie ale ten wydaje mi się bardziej adekwatny. Proszę o usunięcie tego samego posta z tematu serwis/gwarancja.

Panowie mam bardzo dziwny problem i zaczął on się wraz z aktualizacją do ps4 gdzie pojawiła się opcja hdr. A było to tak wszystko działało, po czym przez tydzień nie odpalałem ps4, pojawiła się aktualizacja i przy uruchomieniu nie było obrazu ale był dźwięk. Było to na telewizorze z HD ready. Sprawdziłem na innym tv już full HD i nie było problemu, uznałem to za znak i wymieniłem tv na nowy i wszystko śmiga. Teraz na święta wyjechałem, zabrałem ze sobą konsole, żeby po świętach do sylwka móc pograć i co? Ano telewizor, który mam tu pod ręką też jest HD ready i również nie ma obrazu, tylko dźwięk (lekko przerywany). Oczywiście sprawdzałem na więcej niż jednym kablu, dodam tylko, że dekoder i laptop działają podpięte do tv i to na różnych gniazdach i kablach. Blaszki przy wejściach hdmi w tv i konsoli nie są powyginane. Mam tu jeszcze stary monitor ale to bym potrzebował przejściówki do niego, może dziś jeszcze uda mi się ją zdobyć ale czy będzie działać to nie wiem. Dodam jeszcze ze oglądałem już filmiki na YouTube i odpalałem już na czuja konsole w trybie awaryjnym aby się uruchomiła w 480p ale ciągle brak obrazu. Podejrzewam, że na jakimś telewizorze musiałbym to odpalić i w ustawieniach obrazu samemu zmienić na najniższą rozdziałke no ale nie mam takiej możliwości. Nie mam sparowanego telefonu z konsolą więc poprzez remote play nic nie zdziałam.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Proszę o pomoc.

Mam swoją spiskową teorię na ten temat, że aktualizacja o której pisałem wymusza u użytkownika zmianę tv na przynajmniej full HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIc nie wymusza, u kolegi działa na TV HDready.

 

A nie masz oryginalnego kabla żeby podłączyć np. pod euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod euro? Przecież w ps4 jest tylko wyjście hdmi. Kabel na złącze euro mam w domu co miałem przy ps3. Nie rozumiem dlaczego na drugim z kolei tv HD ready to nie chce działać i jest tylko czarny ekran i dźwięk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prosiak jest bezgłośny również, fifa 17 oraz gta 5 po kilku godzinnej sesji i nic, tez gram tylko w fhd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod euro? Przecież w ps4 jest tylko wyjście hdmi. Kabel na złącze euro mam w domu co miałem przy ps3. Nie rozumiem dlaczego na drugim z kolei tv HD ready to nie chce działać i jest tylko czarny ekran i dźwięk

Nie kazdy tv HD Ready przyjmuje obraz 1080p. Zresetuj konsole do menu serwisowego i ustaw tam rozdzialke na 720p.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy tv HD Ready przyjmuje obraz 1080p. Zresetuj konsole do menu serwisowego i ustaw tam rozdzialke na 720p.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tylko ze przy starcie awaryjnym dalej jest czarny ekran, przy pomocy YouTube na słuch odpalałem w 480p ale ciągle jest czarny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wam powiem ze kupiłem PS 4 Pro gram pół dnia w uncharted 4 i konsoli w ogóle nie słychać czasami płyta się zakręci i to wszystko a słyszałem opinie ze Pro jest bardzo głośna ale zaryzykowałem i nie żałuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malyksg86 napisał:

Sory, że piszę w drugim temacie o tym problemie ale ten wydaje mi się bardziej adekwatny. Proszę o usunięcie tego samego posta z tematu serwis/gwarancja.

Panowie mam bardzo dziwny problem i zaczął on się wraz z aktualizacją do ps4 gdzie pojawiła się opcja hdr. A było to tak wszystko działało, po czym przez tydzień nie odpalałem ps4, pojawiła się aktualizacja i przy uruchomieniu nie było obrazu ale był dźwięk. Było to na telewizorze z HD ready. Sprawdziłem na innym tv już full HD i nie było problemu, uznałem to za znak i wymieniłem tv na nowy i wszystko śmiga. Teraz na święta wyjechałem, zabrałem ze sobą konsole, żeby po świętach do sylwka móc pograć i co? Ano telewizor, który mam tu pod ręką też jest HD ready i również nie ma obrazu, tylko dźwięk (lekko przerywany). Oczywiście sprawdzałem na więcej niż jednym kablu, dodam tylko, że dekoder i laptop działają podpięte do tv i to na różnych gniazdach i kablach. Blaszki przy wejściach hdmi w tv i konsoli nie są powyginane. Mam tu jeszcze stary monitor ale to bym potrzebował przejściówki do niego, może dziś jeszcze uda mi się ją zdobyć ale czy będzie działać to nie wiem. Dodam jeszcze ze oglądałem już filmiki na YouTube i odpalałem już na czuja konsole w trybie awaryjnym aby się uruchomiła w 480p ale ciągle brak obrazu. Podejrzewam, że na jakimś telewizorze musiałbym to odpalić i w ustawieniach obrazu samemu zmienić na najniższą rozdziałke no ale nie mam takiej możliwości. Nie mam sparowanego telefonu z konsolą więc poprzez remote play nic nie zdziałam.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Proszę o pomoc.

Mam swoją spiskową teorię na ten temat, że aktualizacja o której pisałem wymusza u użytkownika zmianę tv na przynajmniej full HD

Witam, miałem podobny problem. Gdy odpaliłem konsolę po tygodniowym urlopie nie było obrazu. Po odłączeniu hdmi i podłączaniu ponownym obraz pojawiał się na ułamek sekundy.  Oddałem konsolę do naprawy, kupiłem nowe dwa przewody i okazało się że problem występuje tylko u mnie w domu (na tv serwisanta było ok)

Rozwiązaniem okazało się odłączenie konsoli i tv od prądu na 1 godzinę oraz wypięcie HDMI. Po tym odpaliłem konsolę i wszytko działa do tej pory.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe wiec, ze ten halas w menu/ekwipunku to jednak wadliwy egzemplarz? Ja juz z miesiac tmu o tym pisalem, skyrim na PRO w ekwipunku jest u mnie glosny jak swinski ryj. I to nie, ze kazdy ma inne poziomy sluchu, wiatraki wchodza na takie obroty, ze konsole slychac z drugiego konca domu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie, posiadam stary model ps4. Ogolnie chodzi cichutko po zmianie pasty i czyszczeniu. Ale myslalem nad przejsciem na wersje slim lub pro. Jest sens przesiadania sie na ta konsole?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Davey napisał:

Mozliwe wiec, ze ten halas w menu/ekwipunku to jednak wadliwy egzemplarz? Ja juz z miesiac tmu o tym pisalem, skyrim na PRO w ekwipunku jest u mnie glosny jak swinski ryj. I to nie, ze kazdy ma inne poziomy sluchu, wiatraki wchodza na takie obroty, ze konsole slychac z drugiego konca domu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Wszystko wskazuje na to, że tak:( są tutaj ludzie co grają godzinami i nawet wiatrak im się nie odpala. Ktoś pisał że w Titanfall głośno pracują wiatraki, zaś parę postów wcześniej Maciek1422 napisał, że konsola ciuchutka. Czy wadliwy egzemplarz, to nie wiem, ale jak widzisz wymiana jest dość ryzykowna. Chazy miał 6 egzemplarzy i każda byla do bani. Ja rozważam przesiadke na slima. Po prostu mieliśmy niefart i trafiły nam się gorsze sztuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JimUSA napisał:

Witam, mam do was pytanie, posiadam stary model ps4. Ogolnie chodzi cichutko po zmianie pasty i czyszczeniu. Ale myslalem nad przejsciem na wersje slim lub pro. Jest sens przesiadania sie na ta konsole?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Jak obecna Ci odpowiada i nie masz mocnej chęci zmiany to bez sensu, jak już to na PRO, bo na to samo to po co :)

 

Jeszcze zależy ile dostaniesz za swoją, ja też się zastanawiałem dość długo, ale trafiła mi się super cena (dałem 1420zł) i swoją premierową sprzedałem za 800zł, więc za 6 stówek zyskałem ładniejszy wygląd, gwarancję, ciszę, no i teraz czekam na gry w których będzie widać znaczną poprawę, liczę na Horizon: zero down :)

 

Ogolnie ja jestem zadowolony, bo i tak musiałbym zmienić dysk, czyli z 2 stówki dać, więc wolałem dołożyć już do pro :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Davey napisał:

Mozliwe wiec, ze ten halas w menu/ekwipunku to jednak wadliwy egzemplarz? Ja juz z miesiac tmu o tym pisalem, skyrim na PRO w ekwipunku jest u mnie glosny jak swinski ryj. I to nie, ze kazdy ma inne poziomy sluchu, wiatraki wchodza na takie obroty, ze konsole slychac z drugiego konca domu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem dzisiaj specjalnie(zwykle gram w słuchawkach) Skyrim na PRO i w ekwipunku cichutko. Gram z HDR -em włączonym. W ogóle to bardzo cicha konsolka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem dzisiaj specjalnie(zwykle gram w słuchawkach) Skyrim na PRO i w ekwipunku cichutko. Gram z HDR -em włączonym. W ogóle to bardzo cicha konsolka.

To ja po swietach swoja reklamuje w takiem razie.. Zwykla ps4 byla nie slyszalna nigdy, 1216 a ta pro w ekwipunku to halas jest prawie nie do zniesienia. Po wroceniu do normalnej gry wiatraki cichna w pare sekund ale jest to mocno wkurzajace, co dopiero jak bede gral w tyruly zrobione pod pro.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:38_worried: daj znać jak u Ciebie się sprawy potoczą. Czy coś naprawia, czy dostaniesz nowy egzemplarz. Możesz nagrać filmik jak głośno pracuje Twoja konsola? U mnie w grach bez patcha jest cicho, ale już w grach z pro patchem wiatraki są slyszalne. Teraz każda gra ma mieć patcha więc nieciekawie się to zapowiada :/ trzymam kciuki żeby wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:38_worried: daj znać jak u Ciebie się sprawy potoczą. Czy coś naprawia, czy dostaniesz nowy egzemplarz. Możesz nagrać filmik jak głośno pracuje Twoja konsola? U mnie w grach bez patcha jest cicho, ale już w grach z pro patchem wiatraki są slyszalne. Teraz każda gra ma mieć patcha więc nieciekawie się to zapowiada :/ trzymam kciuki żeby wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. 

Jasne, dam znac ale filmik nagram dopiero po nowym roku bo wyjechalem na swieta ;) Mysle, ze bedzie git oby to nie bylo tylko tak ze w 90% egzemplarzy tak jest i trudno bedzie trafic na bezproblemowy..

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy nazekaja na halas. Jak to jest u was w Rise Of Tomb Raider / Knack / Ratchet & Clank / Watch Dogs 2? / TLOU ?

Pytam oczywiscie posiadaczy PRO :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vasyndrom napisał:

 

Ci ktorzy nazekaja na halas. Jak to jest u was w Rise Of Tomb Raider / Knack / Ratchet & Clank / Watch Dogs 2? / TLOU ?

Pytam oczywiscie posiadaczy PRO :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Z wymienionych tytułów mam tylko Ratcheta. Konsola generalnie dość cicho pracuje. Przy większej rozpierdusze włączają się wiatraki (średni poziom), po rozwałce konsola się wycisza i szumi sobie w tle. Przy Battlefield 1 wiatraki włączają się podczas ładowania mapy w MP i przy wyborze ekwipunku. Przy innych grach bez patcha (np. SW Battlefront) ma się wrażenie, że konsola jest wyłączona. Sprawdzę dziś Wiedźmina 3, bo on ponoć dawał popalić PS4. 
Wiatraki w PRO mogą drażnić bo włączają się co jakiś czas (Digital foundry o tym wspominało). W PS4 jak gra była wymagają, to był jednostajny szum do którego chyba się przyzwyczajaliśmy po jakimś czas. Tak ja sobie to tłumaczę ;)

 

mimo to na forach, YT są graczy, którzy twierdzą, że nawet po parogodzinnej sesji w BF1 konsola nie używa wiatraków i jest zimna..pozazdrościć egzemplarzy.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wieska goty. W menu, czy w grze cisza. Przy Uncharted 4 miałem suszarkę niekiedy. Battlefront tez ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×