Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Z gier ktore wymienilem nie ogrywalem tylko Ratcheta i Watch Dogs ktore czekaja w kolejce. Mam BF1 ale tez jeszcze nie testowalem jej od kiedy mam PRO. W pozostalych konsola chodzi cicho a siedze od niej moze z 2m dzis wieczorem potestuje reszte tzn BF1 i Watch Dogs 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będzie się konsola zachowywala. Będę wdzięczny. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znać jak będzie się konsola zachowywala. Będę wdzięczny. Pozdrawiam 

A wiec tak testowalem Uncharted 4. Nie widzialem zadnych ustawien graficznych wiec domyslam sie ze automatycznie jest downsampling do 1080p jako ze nie posiadam tv 4K jeszcze. Rozne rozdzialy okolo godziny grania i konsola cichutka tak jakbym gral w tytul bez latki dla PRO.

Ta sama sytuacja z BF1 przy ktorym nawkur**** sie nieco bo przez dobre 15min nie moglem sie polaczyc z zadnym serwerem ale jak juz sie udalo wbic na conquest to nie zauwazylem by konsola byla glosniejsza niz zwykle czy to podczas grania czy tez w menu (ktore w porownaniu z zwyklym ps4 dziala ciut lepiej) choc przyznam sie ze nie sprawdzalem czy sa jakies ustawienia graficzne ktore mozna zmienic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, fajny egzemplarz masz. Pozazdrościć. Nic a nic wiatraki się nie włączają?? Ciekawe co mają zrobić inne osoby, którym konsola wyje w trybie pro. Reklamować miesięczna konsole? :/ świetna robota Sony! :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz(bo już o tym pisałem) zasugeruje przyczynę głośniejszej pracy. Chodzi o to, gdzie stoi konsola. Czy ma te 25cm odległości od tylnej ściany obudowy(jak zaleca producent), czy nie jest włożona pomiędzy niskie półki,gdzie ta odległośc od konsoli jest mała. Sumując, czy jest dobra cyrkulacja powietrza dookoła konsoli.
Piszę to po swoich doświadczeniach. Gdzie na początku miałem ustawioną konsolę dość blisko ściany regału(koło 10 cm) i wiatraki włączały się od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, fajny egzemplarz masz. Pozazdrościć. Nic a nic wiatraki się nie włączają?? Ciekawe co mają zrobić inne osoby, którym konsola wyje w trybie pro. Reklamować miesięczna konsole? :/ świetna robota Sony! :38_worried:

Hehe chyba zadoscuczynienie za odkurzacz jakim byla moja premierowa PS4 :1_grinning:

Odnosnie tego gdzie stoi konsola to jest umiejscowiona na dolnej polce na otwartym stoliku wiec ma mnostwo miejsca jak i dobra wentylacje. Jedynym minusem tego ustawienia jest bliskosc grzejnika ktory jest moze z metr od niej, no ale niestety nie mam jak tego zmienic :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zaspecjalnie ma dobre warunki bo wlozona w mala szafke medialna jak na zdjeciu tj. odleglosci po bokach to 15cm a z gory i z tylu po 10cm. Ale poki co CICHACZ jak pisalem wczesniej w grach...:> Moze siopaki powinnismy porownac Data Code ? Czy wszystkie Prosiaki sa z jednego kwartalu produkcji ? Moja ma DATA CODE 6C czyli trzeci kwartal tego roku.

OMVfCUp.jpg

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chazy wymieniasz swoją? Czy zostawiasz. Możesz nagrać filmik z pracy swojego modelu? Może byśmy porownali. Albo ktokolwiek w trybie pro. Byłbym wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 6B i cicho,ale po 3-4 godzinach grania jest ciepła. Nie gorąca,ale też nie zimna jak niektórzy piszą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sipap napisał:

U mnie 6B i cicho,ale po 3-4 godzinach grania jest ciepła. Nie gorąca,ale też nie zimna jak niektórzy piszą.

 

Co do temp. to potwierdzam. Moja tez jest wyczuwalnie ciepla....No ale temu sie nie dziwie bo jak opisalem miejsce ma nie do konca komfortowe....Jak spraw z czasem sie pogorszy to dam na jej tyl podstawke z wentylatorami zeby wybijaly cieple powietrze z tej dziupli...

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tomisior napisał:

Chazy wymieniasz swoją? Czy zostawiasz. Możesz nagrać filmik z pracy swojego modelu? Może byśmy porownali. Albo ktokolwiek w trybie pro. Byłbym wdzięczny. 

oj nie mialem ich od premiery z 6 i wszystkie byly takie same . mysle ze one tak chodza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze swojego prosiaka na Division,NBA2K17 i Uncharted 4. Cichuteńko ,a siedzę od konsoli 1.5 m. Słyszałem bardziej pracujące wiatraki PC-ta niż konsolę. Wszystkie gry grane z HDR-em.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś fajne oferty na pro w pl po świętach ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Eloszki napisał:

Są jakieś fajne oferty na pro w pl po świętach ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Na razie to Pro nigdzie nie ma, a Janusze na allegro wykorzystują sytuacje i sprzedają nawet po 2000zł...

Najgorsze jest to, że ktoś to kupuje... Z tego co wiem to w połowie stycznia ma być nowy rzut i wtedy pewnie już nikomu nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niedługo powinny pokazać się nawet jakieś bundle. Slimka w bundlach była już chyba 2 miesiące po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie wybrałem się do Saturna to ani jednej sztuki nie maja. Spokojnie poczekam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/197171403

Ponad dwie godziny grania, chwile dishonored potem bf1. W pewnym momencie słychać stajaca płytę. A jak widać konsola wcale nie stoi na wietrze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EDIT: ten delikatny szum słychać tylko jak się przyłoży ucho blisko konsoli. Z 1,5 metra praktycznie jest cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Pro to taki troche bubel niby konsola mocniejsza ale slabo reklamowana , gry chodz roznie itd :)
konsole sa wykonane jak ps4 za 1000 zloty itd no cuz pady tez juz zaczynaja byc kiepskie , a to guziki pozapadane a to analogi nie smigaja idealnie a to obudowa gryzie na bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam. Dużo nie dopłaciłem a gry spatchowane wyglądają dużo lepiej vide BF1, U4. Niespatchowane działają tak samo. Dysk mam większy, gwarancje od nowa, i w moim przypadku dużo ciszej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

Ja tam nie narzekam. Dużo nie dopłaciłem a gry spatchowane wyglądają dużo lepiej vide BF1, U4. Niespatchowane działają tak samo. Dysk mam większy, gwarancje od nowa, i w moim przypadku dużo ciszej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie zaprzeczam ale wiesz ze kazdy chwali swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy_Chaz, nie jesteś przypadkiem tym użytkownikiem który posiadał każdą rewizję konsoli którą później wymieniał po kilka razy?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wszebor napisał:

@Chazy_Chaz, nie jesteś przypadkiem tym użytkownikiem który posiadał każdą rewizję konsoli którą później wymieniał po kilka razy?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

tak wyszło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zaprzeczam ale wiesz ze kazdy chwali swoje

Chwali, nie chwali. Zamieściłem film, który pokazuje jak "huczy" pro po ponad dwóch godzinach pracy w słabo wentylowanym miejscu. To fakt a zapadniętych przycisków czy szczypacego plastiku nie widziałem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam premierowe ps4 i nie miałem pojęcia żeby konsola tak szalała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×