Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Chwali, nie chwali. Zamieściłem film, który pokazuje jak "huczy" pro po ponad dwóch godzinach pracy w słabo wentylowanym miejscu. To fakt a zapadniętych przycisków czy szczypacego plastiku nie widziałem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bo nie w kazdej konsoli jest znajdziesz , ja jako iz dalem 350 funtów za swoja i wziolem na premiere reklamowalem ja z 5 razy i tak sobie poskladalem tu pada tam konsole :1_grinning:

ta co mam obecnie tez buczy ale testowalem tylko na the last guardian . co bedzie dalej się okaze.

zamieszczenie filmow jest super , chwalenie juz nie chodz oczywiscie chodzilo mi ogolnie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowicjuszy cuda techniki PRO -siaków

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowicjuszy cuda techniki PRO -siaków

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Nie pij więcej.

Co do filmików to już trochę za stary jestem żeby się chwalić kawałkiem plastiku za pare złotych, ale ktoś prosił o filmik to wrzuciłem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostępność Pro to nie wiem w czym problem. 23 grudnia gdzie nie wszedłem do Euro Agd to przynajmniej 5 szt. było i jak patrzyłem na serwisy aukcyjne to się za głowe łapałem jak probowali używki miesięczne sprzedawać za 2 tyś. a w sklepach po 1769zł. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wszystko poszło.  Przez neta dostępność zerowa, trzeba by się przejść po sklepach. Co do euro rtv to wyskakuje, ze jest dostepna w 3 sklepach w Polscr. Na Allegro wiszą po ok. 2k zł i widzę że schodzą.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, na Śląsku półki uginaly się od tego szajsu. Nagle ludzie rzucili się na gole pro za 1750 mając obok bundle z 3 grami? Może Sony wycofało odbarwiona i buczącą partie :) z tego co widzę używke mogę sprzedać drożej niż kupiłem, tak? :) kupowałem w neonecie za 1699:) zamiana zwykłego ps4 na pro to był chyba mój największy błąd w growej karierze. Myślę nad zamiana na slimke tylko to nieszczęsne wejście optyczne :/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Tomisior napisał:

Dziwna sprawa, na Śląsku półki uginaly się od tego szajsu. Nagle ludzie rzucili się na gole pro za 1750 mając obok bundle z 3 grami? Może Sony wycofało odbarwiona i buczącą partie :) z tego co widzę używke mogę sprzedać drożej niż kupiłem, tak? :) kupowałem w neonecie za 1699:) zamiana zwykłego ps4 na pro to był chyba mój największy błąd w growej karierze. Myślę nad zamiana na slimke tylko to nieszczęsne wejście optyczne :/ 

nie wymienili bo szkoda im kasy na plastik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zmienić awatara na inny niż ten ze sklepu playstation?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Tomisior napisał:

Dziwna sprawa, na Śląsku półki uginaly się od tego szajsu. Nagle ludzie rzucili się na gole pro za 1750 mając obok bundle z 3 grami? Może Sony wycofało odbarwiona i buczącą partie :) z tego co widzę używke mogę sprzedać drożej niż kupiłem, tak? :) kupowałem w neonecie za 1699:) zamiana zwykłego ps4 na pro to był chyba mój największy błąd w growej karierze. Myślę nad zamiana na slimke tylko to nieszczęsne wejście optyczne :/ 

No to wczym problem....Tak ci zle z PRO to sprzedawaj i moze nic nie stracisz jak mowia ze po 2tys na allegro chodza..Za taka kase kupisz slimke i kilka gier na lajcie. Ja bym sie nie wahal na twoim miejscu jak by mi tak cos przeszkadzalo czy nie pasowalo kupionym sprzecie jak jest mozliwosc ze potestowalem sprzedam i nic nie starce a moze nawet zyskam...

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że chciałem PRO, nie slimke. Boli mnie,  że kupno sprzętu w dzisiejszych czasach to loteria i 1 na 6 konsol nie jest suszarka. Nie mam siły i czasu bawić się w zamiany i kombinowanie. Przemyślę jeszcze sprawę. Szkoda że żaden znajomy nie ma Prosiaka, porownalbym kulturę pracy. Zaprosi mnie ktoś ze Śląska na kawę? :1_grinning: lub browara hehehe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na zagranicznych portalach w sklepach będą dostawy dopiero w lutym.

[ Wysłane z satelity Falcon 9 ]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wjedzie z nowym headsetem w połowie stycznia.

Kto miał kupić to kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie teraz produkują nowe poprawione egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens, nie wierzę w tak dobra sprzedaż pro w Polsce. Ale wtedy co z graczami którzy kupili w premierę? Zostali wydymani bez mydła? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto kupuje towar na premierę w tych czasach jest dymany bez mydla:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię sprzedawać i wymieniać na lepsze Pro i nie czuję wydymany. Za moc się płaci i jest co wybierać z patchem do gier dla wsparcia Enhanced Pro

[ Wysłane z satelity Falcon 9 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem Pro (mi rozwiano wszystkie wątpliwości :) ):

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem o górnej szparze to już miałem dość oglądania . :) Takie te dzisiejsze jutubery...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A zresztą zamieniłem fatkę 3 letnią na prosiaka i nie żałuję. Przynajmniej cicho jest

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomisior napisał:

Sęk w tym że chciałem PRO, nie slimke. Boli mnie,  że kupno sprzętu w dzisiejszych czasach to loteria i 1 na 6 konsol nie jest suszarka. Nie mam siły i czasu bawić się w zamiany i kombinowanie. Przemyślę jeszcze sprawę. Szkoda że żaden znajomy nie ma Prosiaka, porownalbym kulturę pracy. Zaprosi mnie ktoś ze Śląska na kawę? :1_grinning: lub browara hehehe. 

Ja tylko Brandy albo Whisky sacze takze jak chcesz... :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Jakie miasto ? Zapodaj na PW..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w media expert i tak o zapytalem, dostepnosc ps4 pro zerowa. Za to slim oh ho ho, 1500 prawie ale za to z fifa, to Ci dobre wujki. 1600 z czyms tam.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Slim to teraz jakiś żart - 1299 za 500gb, 1499 za 1tb + do tego dochodzą jakieś zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto teraz patrzy na Slima? W rtv-AGD omijają szerokim łukiem...

[ Wysłane z satelity Falcon 9 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×