Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja patrzyłem, bo byłem na głodzie, ale sprawa zakończyła się na pc.

 

Mimo wszystko do 24.12 była po 999 zł :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że najlepsze ceny na elektronikę są przed świętami.  Co do Slima to golas 500GB nawet po swietach byl w niektórych Tesco po 880 zl.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to różnie bywa, sporo zależy od kursu obcej waluty czy jakiejś indywidualnej polityki promocyjnej firmy. Ja akurat swoją fatkę wyrwałem dwa lata temu w lutym (żaden czas na jakieś promocje) za 1200 , gdzie ceny wahały się w okolicach 1500-1600. Teraz niby rzucili w Biedrze za tysiaka slimkę przed świętami. Szukaliśmy dla brata chyba w siedmiu w mieście i kilku podmiejskich biedronach,  ani widu ani słychu.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Twinskillers napisał:

 

Jak usłyszałem o górnej szparze to już miałem dość oglądania . :) Takie te dzisiejsze jutubery...

A jak inaczej określić górną szparę jak nie górną szparą, po za tym (cytat: "Napęd znajduje się w górnej szparze po lewej stronie") ta wypowiedź nie miała żadnego ukrytego podtekstu, przynajmniej ja go nie słyszę w tonie wypowiedzi autora.

 

Ach, Ci dzisiejsi użytkownicy forów...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w mojej Biedrze były dwie sztuki i to w na wieczór w dzień kiedy promka wystartowała. Aż byłem zdziwiony. Z kolei w Tesco nie było ani jednej. To samo z PRO, w euro tydzień przed świętami wielka wieża ustawiona z wersją pro, a po świętach ani śladu po konsolach.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może brak dostępności pro to celowa akcja, PlayStation, sklepów itp. aby pozbyć się slimek itp. ? 😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Przy cenach slimek z ostatnich 2 tygodni, PRO wychodziło prawie 2x drożej.  Myślę, że dla przeciętnego gracza to zbyt duża różnica i brał wersję slim - i jeszcze wielbił SONY :)

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kolos28 napisał:

A może brak dostępności pro to celowa akcja, PlayStation, sklepów itp. aby pozbyć się slimek itp. ?

HTC 10

gdyby wycofali to tak ale konsole sprzedają dwie wiec nie sadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zaufanego źródła w mm wiem, że mieli ok 120-140 prosiakow. Do 12-14 grudnka im zeszły wszystkie. Dostawa może na początku Stycznia. I według 3 sprzedawców w trybie pro są głośne. Jeden Klient przyszedł z płaczem, że zamienił siekierke (FAT) na kijek (pro). Mnie dziwi, że tak się ludzie na to rzucili. Sony promuje ryłko slimke, o pro cisza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to oczywiste ze promuja slim czy nawet zwykla a nie PRO bo pro ma lepsze bebehy i jej nie trzeba promowac ani nic dodawac do bundli o czym tez po czesci swiadcza pustki w sklepach o ktorych mowicie..Ja bylem pewny jeszcze sporo przed premiera ze z PRO zadnych bundli ani special promo w tym roku nie zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej określić górną szparę jak nie górną szparą, po za tym (cytat: "Napęd znajduje się w górnej szparze po lewej stronie") ta wypowiedź nie miała żadnego ukrytego podtekstu, przynajmniej ja go nie słyszę w tonie wypowiedzi autora.

 

Ach, Ci dzisiejsi użytkownicy forów...

A może górna szczelina , wycięcie wgłębienie.... ? Bo szpara to takie...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię górne, czarne szpary :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro za świeża sprawa żeby jakieś wielkie promocje z nią robić,na to trzeba będzie poczekać do premiery Scorpio wtedy taki zestawik z trzema grami za 1500-1600 zł będzie można ogarnąć;-)

Na allegro są bundle ze slimem 1TB,trzema grami i 30 dniowym plusem za 1599 zł,chyba nawet spoko cena ale ta oferta z biedronki jak na razie nie do pobicia;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos z was szukał PRO to sobie odpuśćcie od 3 dni obdzwonilem wszystkie sklepy i infolinie . W media expert w Jarosławiu maja 9 sztuk i w Toruniu jakby ktos mial blisko to smialo.Reszta nie ma szans w Media Markt nie maja ani jednej sztuki,w saturnie to samo a w RTV wszystko co pokazuje na stronie to fake bo jak zadzwonicie to powiedza ze nie maja.Moim zdaniem to fake i pracownicy po znajomosciach zaklepują pod lade.W RTV w niektorych sklepach powiedza wam ze nie ma ale są tylko ze na rezerwacji i nie moga nic zrobic póki ona nie minie a leża pewnie tygodniami i nikt sie po nie prawdopodobnie juz nie zgłosi. Sam szukam i w sklepie obok mnie jest jedna sztuka ale wlasnie na rezerwacji. Stoi,specjalnie dla mnie i nie moge jej kupic bo jakiś tłuk nie anulował rezerwacji.Nie pozdrawiam go! Najbliższa dostawa 5-10 styczen (X-com) i w Saturnie moze cos sie pojawiac od 2 stycznia.Tyle wiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś w swojej pro brak dźwięku na początku odpalenia gry, dosłownie przez 2-3 sekundy? Tak jakby był zmieniany sygnał. Pozniej wszystko działa ok. Nie wiem czy to wina hdmi, kina domowego czy ten typ tak ma? Nie kojarzę żebym miał tak na modelu FAT. W tomb riderze konsola bardzo ładnie się zachowuje. Tryb 30 fps cichy. 60 fps troszkę bardziej obciąża konsole. Kurde jednak 60 fpsow robi robotę :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaklepałem w Tarnowie w MM ale nie wiem czy pojadę bo trochę daleko. Do Wodzisławia Śl. mam bliżej w Rtv eur Agd jest jedna szt. ale tam z kolei nie można zarezerwować ostatniej sztuki przez internet, a nie chce mi się jechać żeby na miejscu okazało się że już pusto. Chyba że ktoś z tamtąd jest i może pomóc zarezerwować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skolei nie wyłącza wiatraków w trybie spoczynku jeśli zezwalam jej na połączenie z siecią. Nic nie ściąga a wiatraki chodzą, na najniższych obrotach ale chodzą. Wszystko przez was bo zacząłem jej nasłuchiwać :)

Czytałem ze zwykle ps4 tez miewają ten problem po updacie do 4.0. Mógłby ktoś zwrócić na to uwagę?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CePeeN napisał:

Moja skolei nie wyłącza wiatraków w trybie spoczynku jeśli zezwalam jej na połączenie z siecią. Nic nie ściąga a wiatraki chodzą, na najniższych obrotach ale chodzą. Wszystko przez was bo zacząłem jej nasłuchiwać :)

Czytałem ze zwykle ps4 tez miewają ten problem po updacie do 4.0. Mógłby ktoś zwrócić na to uwagę?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie cisza w trybie spoczynku. Naprawia to pewnie w firmware następnym. Nie przejmowalbym się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak piszesz. Nie przejmuje się bardzo po prostu wyłączam zamiast usypiać :) chyba ze coś ściągam to wiadomo. Zreszta dopóki mnie nie ma przy TV to mi to nie przeszkadza :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kupno PS4 pro z wystawy sklepowej to dobry pomysł? Jest 1 szuka w media expert u mnie w okolicy ale niestety rozpakowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej cenie.

No i czy to rzeczywiście jest z wystawy czy np. nie z wymiany bo komuś hałasowała albo ze zwrotu.

Osobiście bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena standardowa czyli 1799, na pewno nie ze zwrotu. Waham się ponieważ nigdzie indziej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konsola robiła na tej wystawie, stała i się kurzyła, czy była odpalona 16 godzin dziennie? Zresztą,  płacić pełną kwotę za rozpakowany sprzęt? Ja był podziękował. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojadę i sprawdzę jaki stan, chodzi o to, że synowi obiecałem i teraz ciężko z tym walczyć, a nie chcę kupować slimki za 1200 zł wolę dołożyć te 500 i mieć nieco lepsze bebechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Graba11 napisał:

Cena standardowa czyli 1799, na pewno nie ze zwrotu. Waham się ponieważ nigdzie indziej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

 

Kup sobie za 1799 dobry alkohol bo za cenę pełna chęć kupna konsoli powystawowej to hmmmm: desperacja abstrakcja, głupota, naprawdę daruj sobie ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×