Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Graba11 napisał:

Cena standardowa czyli 1799, na pewno nie ze zwrotu. Waham się ponieważ nigdzie indziej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

 

Heh mam ten sam ból. Młody dostał pod choinkę gry na PS4 a PS4 nie ma. Ja tam synowi powiedziałem, że będzie na ferie i jest spokój. Po nowym roku pewnie uzupelnia magazyny. Teraz jest jakaś masakra z tymi cenami. Na Allegro używki po 1800 zł nówki po ponad 2000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graba,  zrobisz jak zechcesz, wiem z doświadczenia że jak dzieciak brzeczy nad uchem, to lepiej kupić i mieć spokój. Nie wiem, może jak jesteś tak zdesperowany (co imo jest giga błędem przy zakupie) to postaraj się coś przynegocjować, jakaś dobrze uzasadniona bajera i może ugrasz kilka stówek. Wybadaj czy chcą się jej pozbyć czy nie, ciśnij, a jak nic nie zniżą to bym odpuścił,  to jest jednak sprzęt powystawowy, nie wart pełnej kwoty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, te konsole są często umieszczone w malutkich, plastikowych skrzynkach i puszczone na okrągło. Do tego dochodzą rysy na obudowie. Jest również możliwość że to suszarka ze zwrotu. Ja bym wytłumaczył dziecku że lepiej poczekać tydzień, dwa na nowa niż później miesiąc na wysłanie naprawionej z serwisu. Poza tym ta cena jest chora. Ja za nowke w Neonecie zapłaciłem 1699. Nie bierz, zdecydowanie. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Graba11 napisał:

Pojadę i sprawdzę jaki stan, chodzi o to, że synowi obiecałem i teraz ciężko z tym walczyć, a nie chcę kupować slimki za 1200 zł wolę dołożyć te 500 i mieć nieco lepsze bebechy.

Nie no, bez jaj. Własnemu synowi chcesz kupić konsole z wystawy? Co z Ciebie za ojciec? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Foxter napisał:

Nie no, bez jaj. Własnemu synowi chcesz kupić konsole z wystawy? Co z Ciebie za ojciec? :1_grinning:

To nie tylko dla niego, też lubię pyknąć :) zobaczę jaki to stan itp. jak będzie lipa to zaczekam może gdzieś dowiozą w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800 i to z wystawy? Nie bo bez jaj... Nówka kosztuje 1769, a pewnie zaraz cena zejdzie w dół, bo będzie pewnie w styczniu spora dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdecydowanie bym sobie odpuscil.... Czort wie jaka historia ma ten model powystawowy...Przeciez sprzedawca prawdy ci nie powie jak byl z jakiegos zwrotu albo rozwalonego pudla czy czort wieco jeszcze...Bedzie pewnie na dniach nowa moze i jakas poprawiona (niektorzy narzekaja na rozne rzeczy) dostawa takze wszystko przemawia za tym zeby zaczekac :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Poza tym nie wiem w jakim wieku macie te dzieci ale helooo, nie mozna uczyc dzieci ze jak CHCA to MUSZA MIEC Right Here Right Now. Trzeba wytlumaczyc ze czasami trzeba zaczekac a nawet zapracowac na to co sie chce :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Cierpliwosc poplaca ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dzieci, zrozumiesz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Frog__PL napisał:

Poza tym nie wiem w jakim wieku macie te dzieci ale helooo, nie mozna uczyc dzieci ze jak CHCA to MUSZA MIEC Right Here Right Now. Trzeba wytlumaczyc ze czasami trzeba zaczekac a nawet zapracowac na to co sie chce :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Cierpliwosc poplaca ;)

Pewnie, że tak ale z drugiej strony jak dziecku obiecał, że konsola będzie w takim a takim okresie to nie można go też zawieść/oszukiwać.

Ja już pisałem że warto poczekać. Dzisiaj jest jakaś taka dziwna moda pisania, że sprzęt używany jest "z ekspozycji" lub "z wystawy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niemiec płakał jak sprzedawał" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie 14 dniowego zwrotu towaru zakupionego przez net, sporo z nas moze kupować nówkę pakowana a jednak wcześniej juz przez kogoś rozpakowana...

W niektórych sklepach/krajach jest polityka otwartego zakupy/zakupu bez ryzyka z możliwością zwrócenia towaru do 30 dni.

Ja nauczyłem sie jednego jesli chodzi o sprzęt elektroniczny nie kupuje używanego, jesli sprzedaje to wole nawet taniej ale osobie która bedzie miała z tego fun i doceni, zamiast Janusza ktorzy pózniej straszą negatywem wymyślają cuda wianki na temat sprzętu który wiem ze działał, nie mam na to nerwów.

Jesli chodzi o sprzęt odpakowany taki kupiłem tylko raz i poczułem sie urażony faktem ze sprzedawca mnie nie poinformował ze to sprzęt ze zwrotu. Był to akurat telefon, Sony Eryk xperia arc. Telefon ma chyba z 6 lat przeszedł wiele, jako smartphone padaka ale do SMS i dzwonienia starcza, do tego oprócz pokrowca dostałem 2 folie zabezpieczające oraz w pudełku z telefonem była 16gb karta (w 2010karty były droższe niż teraz) wiec nie robiłem z afery z tego ze sprzęt był rozpakowany.

Drugi przykład bliższy konsolom kierownica t300 kumpel brał w Karen czy x-kom nie pomnę, po pierwsze kiera nie była fabrycznie zapakowana jak rozpakowywał ale chciał grać wiec to olał, kiera zaczęła niedomagać, rozpoczął procedurę reklamacji i co sie okazało numer seryjny z kartonu i kiery nie były zgodne wiec juz wiedział ze cos poszło nie tak, na szczęście thrustmaster wymaga tylko SN z kierownicy, wysłał, naprawili i cieszy sie graniem.

Kończąc ten przydługi post ot loteria panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem w sklepie (kumpel wymieniał tv który działał mu pół godziny) od sprzedawcy, że lepszy jest towar z wystawy (używany), bo mamy pewność, że działa :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest słuszna koncepcja! Sklep powinien do ceny tak sprawdzonego sprzętu,  dokładać jakąś prowizję dla siebie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat samo otwarte opakowanie czy tam brak jakis folii nie przeszkadza. Cenie sobie mozliwosc kupna i ewentualnego zwrotu jesli okazuje sie ze cos nam niepasuje takze rozumiem ze ktos mogl tak zrobic...No ale tu czlowiek nie ma pewnosci jaka historie miala taka powystawowka...Takze ja bym dziecku tlumaczyl ze trzeba torche zaczekac ale za to bedzie mial LEPSZY model ;>>> Nie wiem w jakim wieku dziecko wiec wiadomo roznie trzeba tlumaczyc w roznym wieku....

Ciekawe czy za granica tez polki puste czy po prostu u nas taki maly rzut PROsiakow byl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie niemieckim też że dostępna za 1-2 miesiące. Przed świętami była od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... pojechałem do tego media expert i pytam o te ps4 pro - od razu krzyk, że nie ma itp. no to ja, że na stronie jest niby dostępny w tym sklepie. I wtedy Pan powiedział, że jest zapakowane ale ma odłożone dla kolegi i jest "nietykalne"... tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Graba11 napisał:

Więc tak... pojechałem do tego media expert i pytam o te ps4 pro - od razu krzyk, że nie ma itp. no to ja, że na stronie jest niby dostępny w tym sklepie. I wtedy Pan powiedział, że jest zapakowane ale ma odłożone dla kolegi i jest "nietykalne"... tragedia.

ciekawe za ile mu sprzeda, może poszukaj w innych mniejszych sklepach co zajmują się tylko konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak... pojechałem do tego media expert i pytam o te ps4 pro - od razu krzyk, że nie ma itp. no to ja, że na stronie jest niby dostępny w tym sklepie. I wtedy Pan powiedział, że jest zapakowane ale ma odłożone dla kolegi i jest "nietykalne"... tragedia.

Dzwoń do centrali i przedstaw sytuację. Może dostanie zjebe, a może nie.

To nie PRL, żeby pakować znajomemu sprzęt z półki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na x-kom na pewno nie ma? Teoretycznie da sie dodac przedmiot do koszyka, tak tez zrobilem. Wybralem odbior w sklepie i platnosc przy odbiorze i czekam teraz na maila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoni jutro do ciebie koleś z informacją że jeszcze nie wiedzą kiedy będzie dostawa i zapyta co zrobić z zamówieniem. 

W saturnie w Tarnowie jest a MM w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, otrzymałem taka informację mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopytaj od razu czy wiedzą kiedy będzie jakaś dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdzie nie chcą podać informacji kiedy będą dostawy :38_worried: widać Sony troszkę się przeliczyło i wyprodukowali za mało konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sami nie wiedzą, sony nie podaje daty, więc nie mówią. No to lipa. Pozostaje czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się obawiam, że ze względu na duże zapotrzebowanie cena może wzrosnąć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×