Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sadze. A jeśli już to tylko chwilowo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się obawiam, że ze względu na duże zapotrzebowanie cena może wzrosnąć ;/

Widzę świeżak na rynku konsol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patricko napisał:

Widzę świeżak na rynku konsol :)

No można tak powiedzieć, ponad rok miałem zwykłe ps4 ale trafiła się okazja i sprzedałem przed premierą pro. Teraz chcę kupić właśnie pro :)

DOSTĘPNE w X-KOM!

już nie.. przez jakieś 15 min. było, że dostępne w magazynie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.01.2017 o 09:27, Graba11 napisał:

Pojadę i sprawdzę jaki stan, chodzi o to, że synowi obiecałem i teraz ciężko z tym walczyć, a nie chcę kupować slimki za 1200 zł wolę dołożyć te 500 i mieć nieco lepsze bebechy.

 

Gadalem z jednym Panem ze sklepu gdzie jest jedna sztuka z wystawy powiedział ze ludzie sie po nią zapisują i koniec końców nie przyjeżdzają. Nikt nie chce powystawowej konsoli.Wczoraj dzwoniłem na x-com Pani mi potwierdziła ze w tym tygodniu będzie dostawa ja juz mam rezerwacje u siebie w punkcie. Jak rezerwowalem dzwoniąc wczoraj czyli w pierwszy dzien tygodnia gdzie ludzie dopiero zaczynaja rezerwować Pani powiedziała ze w samym punkcie odbioru obok mnie 5 osób juz jest zapisanych.Bardzo duży popyt jest.

@Edit

Dodam ze ja po swoją zarezerwowana przez infolinie na nazwisko sztukę pojechałem do RTV EURO AGD w Warszawie na miejscu okazało sie ze oczywiście jest ale moja rezerwacje sklep anulował albo ja zignorował bo do pracy przyszedł kierownik i powiedział ze bierze ta konsole dla siebie :) W ramach skargi odsłuchiwali na infolinii rozmowę na której rezerwowalem produkt, znaleźli nawet Pana który mi robił ta rezerwacje. Okazało sie ze ten Pan tez został oszukany bo szanowny kierownik miał chrapkę na ta ostatnia sztukę. Bede pisał do centrali skargę zobaczymy co wyjdzie a tymczasem pamiętajcie nie kupujcie w RTV euro AGD bo was wydymają.

Edytowane przez Nazmo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę świeżak na rynku konsol

Niezupełnie :)

Masz na myśli oficjalna dystrybucje czy Allegro?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeży na tym forum i w jakimś sensie świeży jeżeli chodzi o plejkę bo mam długi staż na xboxie od 2008r (9 lat). Jakby kto chciał zaraz hejtować i wyzywać od świeżych to mam doświadczenie z innego forum ;)  Przechodząc do sedna, mam pytanko a mianowicie, mam zamiar zakupić plejkę 4 i mój wybór padł na PROsiaka, pytanie kiedy będzie następny rzut ? przed świętami sklepy pełne, w tym tygodniu byłem z dwa razy w galerii i prosiaków nie mają... najlepsze że ludzie narzekali na tą konsole , wiele rzeczy im nie pasowało a rzucili się jak na ostatni kawałek chleba :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak już doczytałeś tu na forum, jest sporo osób czekających na Pro, nikt nic nie wie, zero info czy przecieków. Chyba musicie uzbroić się w cierpliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, okoni napisał:

Pewnie jak już doczytałeś tu na forum, jest sporo osób czekających na Pro, nikt nic nie wie, zero info czy przecieków. Chyba musicie uzbroić się w cierpliwość. 

he he he, łatwo Ci mówić a mam naprawdę wielką ochotę na plejkę :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wiedniu w MM mówili, że kolejna duża dostawa na Europę ma być w połowie stycznia. Także zobaczymy czy się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Patricko napisał:

W Wiedniu w MM mówili, że kolejna duża dostawa na Europę ma być w połowie stycznia. Także zobaczymy czy się sprawdzi.

E to nas nie dotyczy Polska to bardziej traktowana jak Afryka albo Madagaskar.Chociaz obrażam Afryke bo w RPA napewno sa w sklepach #PRL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nazmo napisał:

E to nas nie dotyczy Polska to bardziej traktowana jak Afryka albo Madagaskar.Chociaz obrażam Afryke bo w RPA napewno sa w sklepach #PRL

Słabo... zamiast kurna wyprodukować porządną ilość konsol to dali okruchy jak dla żyda... mam nadzieje ze może już na ten weekend będzię :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ckast napisał:

Słabo... zamiast kurna wyprodukować porządną ilość konsol to dali okruchy jak dla żyda... mam nadzieje ze może już na ten weekend będzię :smile:

Rozmowa sprzed chwili z szanownym Panem z X-kom.

IMG_1877.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, albo synowi kierownika konsola nie podeszła i będzie magiczna jedna sztuka :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczeli kupować TV 4K to i konsol brakuje 😉

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamillo napisał:

Ludzie zaczeli kupować TV 4K to i konsol brakuje

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

To nawet nie to po prostu magia cyferek zadziałała i wszyscy chcą ps4 pro. Wystarczy spojrzeć na olx ile jest ofert zamienię ps4 na ps4 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu, kto mając wersje pro będzie chciał się zamienić na zwykłe ps4:triangle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnę w sobotę sklepy, najwyzej po niedzieli kupię... mam nadzieję :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak sprzedawalem jedna sztuke ps4 pro to kazdy mnie pytal czy musi miec tv 4K zeby to wogole działało , wiec sadze ze napedzi to sprzzedaz 4k TV

sam tak zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedługo wjadą wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm teoretycznie da sie wybrac opcje odbior jutro w sklepie... myslicie, ze jest tak faktycznie czy zadzwonia, ze do 7 dni trzeba poczekac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli na stanie to już by były w innych sklepach.  Myślę, że mają po prostu określony termin dostawy i od razu wrzucili ofertę na neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis podczas grania w dishonored 2 myślałem, ze mój prosiak odleci przez okno.:duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×