Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie sie prezentuje 

 

small_1735619072.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj biała PRO to bym przytulił. Pytanie jak ten szorstki plastik poradzi sobie z kurzem :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie gram na pro... moze wystawie na allegro za 2 kafle i poczekam na bialą - myslicie ze pojdzie? :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, bany4KHDR napisał:

narazie nie gram na pro... moze wystawie na allegro za 2 kafle i poczekam na bialą - myslicie ze pojdzie? :Gmoch:

jak sam możesz wywnioskować jak nie ma w sklepach to pójdzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Oj biała PRO to bym przytulił. Pytanie jak ten szorstki plastik poradzi sobie z kurzem :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Generalnie białe plastiki matowe dobrze sobie radzą z kurzem. Mam xb one s i aby zobaczyć kurz to trzeba naprawdę się dobrze przyjrzeć i to z bliska ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl mi mail ze prosiak gotowy do odbioru w Media Expert, ale samochod nie odpala... Jak nie urok to sraczka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od tego Gdzie kupić i za ile jest osobny temat. Rozumiem porozmawiać o braku dostępności, ale paru stron już tylko gadka, gdzie kto zamówił i gdzie czeka... Koniec offtopu.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hacker25 napisał:

Generalnie białe plastiki matowe dobrze sobie radzą z kurzem. Mam xb one s i aby zobaczyć kurz to trzeba naprawdę się dobrze przyjrzeć i to z bliska ;) 

xbox ma inny plastik niz ps4 ;-) bardziej podatny na rysy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas wentylator wskakuje na wysokie obroty i to nawet w indykach, czy ktoś ma podobnie w pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wili23 napisał:

Co jakiś czas wentylator wskakuje na wysokie obroty i to nawet w indykach, czy ktoś ma podobnie w pro?

u mnie na indykach w miare cicho , na last guardian szalalo .  ale wymianialem konsole z 5 lub 6 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyki między obozami konkurencyjnymi jak za dawnych czasów - mnie to bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapewne rozśmieszy Was moje pytanie ale zaryzykuję.

Na promocji zakupiłem kilka gier, dziś wróciłem po 3 tygodniach do domu i chciałbym załączyć wszystkie te gry na noc aby mieć je na rano...

Teraz pytanie, najlepiej ściągać gry pojedynczo czy to bez różnicy? Chodzi o to, że taki MKXL ściąga się w dwóch plikach, zapewne cała reszta również tak będzie się ściągać...

Są jakieś skutki uboczne ściągania kilku gier na raz?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ustawiam konsoli w tryb czuwania gdyż mam ustawione aby sama nigdy się nie wyłączyła 😀

No to w takim razie, jeśli ściąganie kilku gier nie wpływa negatywnie to załączam całą resztę 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do osób, które mają Rise of the tomb raider. Czy przy zmianie z trybów graficznych narasta u Was to brzeczenie z filmiku poniżej? Najbardziej słychać to w trybie 60 fps. 

 

To ponoć piszczace cewki, tylko nijak to piszczenia nie przypomina. Jak w nowej partii polepsza ten defekt, to sprzedaje swoją w pizdziec. Gram głównie w nocy, bardzo cicho i ten odgłos mocno mnie irytuje :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą, nic takiego się u mnie nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sipap napisał:

Sprawdziłem przed chwilą, nic takiego się u mnie nie dzieje. 

Cholera, niedobrze :/ dzięki za szybką odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kolos28 napisał:

Nigdy nie ustawiam konsoli w tryb czuwania gdyż mam ustawione aby sama nigdy się nie wyłączyła

No to w takim razie, jeśli ściąganie kilku gier nie wpływa negatywnie to załączam całą resztę

HTC 10

U mnie (i nie tylko) ściąga znacznie sprawniej w trybie czuwania.

Tak tylko mówie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dosyć sprawnie ściąga normalnie ale wczoraj i tak ustawiłem tryb czuwania gdyż przy 3 grach na raz troszkę pobieranie zwolnilo a tak w kilka godzin pobrało ok 80GB 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie różnie chodzi. Często z konsoli dochodzą inne odgłosy i musiałem postawić coś lekkiego na niej z tyłu po prawej stronie. Nie wiem co jest w środku w tym miejscu, ale na początku wydawało się to niepokojące. Tak czy siak, gram ze słuchawkami i nawet nie słyszałbym, kiedy konsola odleciałaby w kosmos. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×