Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak się nazywa dokładnie model dysku umieszczany fabrycznie w  pro? marka, ilość obrotów. Chcę zakupić w necie, a nie mam jak tego teraz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było różnicy, to bym nie pytał. Potrzebuję dokupić fabryczny montowany w pro. z tego, co kojarzę to WD 3,5 cala 5400 obrotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomisior napisał:

Panowie jak się nazywa dokładnie model dysku umieszczany fabrycznie w  pro? marka, ilość obrotów. Chcę zakupić w necie, a nie mam jak tego teraz sprawdzić.

1TB 2.5" HGST Travelstar Hard Drive HTS541010A9E680

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że PS4 Pro, w ciągu najbliższych dni może pokazać się w sklepach.
Mieszkam w Anglii tutaj konsola również była niedostępna, ale od dwóch dni można ją kupić bez problemu w sieci sklepów GAME. Ja miałem trochę szczęścia swoją dostałem na święta, ale moja kobieta mówiła że już przed świętami był problem, bo zamówiła i musiała czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Plumpbass napisał:

Myślę że PS4 Pro, w ciągu najbliższych dni może pokazać się w sklepach.
Mieszkam w Anglii tutaj konsola również była niedostępna, ale od dwóch dni można ją kupić bez problemu w sieci sklepów GAME. Ja miałem trochę szczęścia swoją dostałem na święta, ale moja kobieta mówiła że już przed świętami był problem, bo zamówiła i musiała czekać

zacznij sprawdzać amazona , tam jest praktycznie dostepna caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zacznij sprawdzać amazona , tam jest praktycznie dostepna caly czas.

Za ponad 1800 to i u nas janusze na allegro sprzedają. Nie dziwię się, że są sztuki w takiej cenie cały czas. Na niemieckim za 400 euro cały czas niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Za ponad 1800 to i u nas janusze na allegro sprzedają. Nie dziwię się, że są sztuki w takiej cenie cały czas. Na niemieckim za 400 euro cały czas niedostępna.

nie pisze o innych dostawcach tylko bezpozrednio od amazona , sam jak wymieniałem nie mieli mialem czekać az dostana zostawe za 2 dni dostałem juz info ze konsola w drodze , czesto patrze i są dostepne lub dostepne za 2-3 dni .

od cfaniakow w UK nie bardzo konsole mozna kupic za okolo 300 funtow jak się dobrze poszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka prośba jakby ktoś mógł podejść do swojej PRO i sprawdzić kabelek zasilania przy konsoli poruszać nim. Tez wam sie rusza ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, dzisiaj miałem dziwne zjawisko z ps4, mianowicie odpalam, ale coś nie połączyło się z siecią od razu czekam chwile i nic mówię sobie może coś robią. Odpalam gre resident evil 4 i po chwili konsola się wyłączyła kompletnie po jakiś 2 minutach odpalilem i juz normalnie dzialalo wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Nazmo napisał:

Panowie taka prośba jakby ktoś mógł podejść do swojej PRO i sprawdzić kabelek zasilania przy konsoli poruszać nim. Tez wam sie rusza ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

U mnie kabel zasilania jest dość luźny, raz jak przesunąłem konsolę to nawet się odłączył. No i nie da się go bardziej wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie kabel zasilania jest dość luźny, raz jak przesunąłem konsolę to nawet się odłączył. No i nie da się go bardziej wcisnąć.

Wlasnie u mnie tez wciskałem go na sile niepotrzebnie. Teraz juz wiem ze tak ma byc dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z tym kablem. Przecież to jest zwykła dwufazówka jak a oryginalnym PS4. Po co go zrobili takiego dużego jak przy trójfazówce? No chyba, że czegoś nie wiem to niech ktoś mi wytłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel od pro wygląda jak kabel od PC, Patricko ;)

U mnie nic się nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel od pro wygląda jak kabel od PC, Patricko

U mnie nic się nie rusza.

W gore i w dół poruszaj podpiętym kablem.luzny jest

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel od pro wygląda jak kabel od PC, Patricko

U mnie nic się nie rusza.

Wiem, ale po co :) Skoro to jest praktycznie to samo co na zwykłym PS4. Czy chodzi tylko i wyłącznie o efekt wizualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nazmo napisał:

Panowie taka prośba jakby ktoś mógł podejść do swojej PRO i sprawdzić kabelek zasilania przy konsoli poruszać nim. Tez wam sie rusza ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nazmo napisał:

Panowie taka prośba jakby ktoś mógł podejść do swojej PRO i sprawdzić kabelek zasilania przy konsoli poruszać nim. Tez wam sie rusza ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie w PRO kabel jest luźniejszy niż w premierowej PS4, ale jakiejś wielkiej tragedi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.01.2017 o 13:31, Tomisior napisał:

Gdyby nie było różnicy, to bym nie pytał. Potrzebuję dokupić fabryczny montowany w pro. z tego, co kojarzę to WD 3,5 cala 5400 obrotów?

U mnie siedziała fabrycznie Toshiba 2,5 cala 5400RPM modelu nie znam ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się rusza i zauważyłem to kilka dni temu. Miałem się Was pytać ale uznałem ze o taką pierd... nie będę ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×