Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze rozumiem, że mimo PS4 PRO, nadal zagram we wszystko w 1080p i 30 klatkach na PS4 Slim? Zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty kupując teraz Slima, fakt faktem, nie mam telewizora ani z 4K ani z HDR i jedyne co planuję to zakup telewizora FHD za grosze żeby coś większego wisiało na ścianie. Bajery oferowane przez PRO też mi średnio potrzebne - konsola zakupiona głównie do nadrobienia części exów z końca życia PS3, dla exów PS4 i oczywiście RDR 2 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Skreedi napisał:

Dobrze rozumiem, że mimo PS4 PRO, nadal zagram we wszystko w 1080p i 30 klatkach na PS4 Slim? Zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty kupując teraz Slima, fakt faktem, nie mam telewizora ani z 4K ani z HDR i jedyne co planuję to zakup telewizora FHD za grosze żeby coś większego wisiało na ścianie. Bajery oferowane przez PRO też mi średnio potrzebne - konsola zakupiona głównie do nadrobienia części exów z końca życia PS3, dla exów PS4 i oczywiście RDR 2 :smile:

Nie zrobiłeś głupoty :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Skreedi napisał:

Dobrze rozumiem, że mimo PS4 PRO, nadal zagram we wszystko w 1080p i 30 klatkach na PS4 Slim? Zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty kupując teraz Slima, fakt faktem, nie mam telewizora ani z 4K ani z HDR i jedyne co planuję to zakup telewizora FHD za grosze żeby coś większego wisiało na ścianie. Bajery oferowane przez PRO też mi średnio potrzebne - konsola zakupiona głównie do nadrobienia części exów z końca życia PS3, dla exów PS4 i oczywiście RDR 2 :smile:

W Battlefielda 1 zagrasz tylko w 900p i z dropami animacji. Na pro w 1080p i z mniejszymi dropami. Podobnie w Tomb Raider na slimie nie zagrasz w 60fps. W Last Guardian na slimie bedziesz mial dropy ze hej a na pro bite 30 klatek. W nadchodzacym Nioh i reszcie gier tez licz sie z obnizeniem rozdzialki badz fps. Moim zdaniem zle zrobiles kupujac slima. Wszystko co teraz bedzie wychodzic bedzie z naciskiem na pro. Wieksza rozdzialka wieksza liczba fps itp. Mowa oczywiscie o tv full hd 1080p. 

 

Uzytkownicy fatow i slimow to teraz przy pro tzw drugi sort:)

Edytowane przez sajmon34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sajmon34 napisał:

W Battlefielda 1 zagrasz tylko w 900p i z dropami animacji. Na pro w 1080p i z mniejszymi dropami. Podobnie w Tomb Raider na slimie nie zagrasz w 60fps. W Last Guardian na slimie bedziesz mial dropy ze hej a na pro bite 30 klatek. W nadchodzacym Nioh i reszcie gier tez licz sie z obnizeniem rozdzialki badz fps. Moim zdaniem zle zrobiles kupujac slima. Wszystko co teraz bedzie wychodzic bedzie z naciskiem na pro. Wieksza rozdzialka wieksza liczba fps itp. Mowa oczywiscie o tv full hd 1080p. 

 

Uzytkownicy fatow i slimow to teraz przy pro tzw drugi sort:)

 

No tak, wiem, że na PRO będą lepsze efekty, wyższa rozdzielczość, lepszej jakości tekstury, więcej klatek itp... Ale dla mnie liczy się żeby standardem na Slimie było 900p/1080p i 30klatek z czym problemu chyba nie będzie. Druga sprawa, że większość fajerwerków będzie raczej w exach, a w multiplatformach po prostu więcej klatek/mniej spadków jeśli dobrze zrozumiałem. Zresztą, konsola tylko do ogrania exów i RDR 2, od stałych 60 klatek i wysokich detali mam peceta ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy da się coś poradzić na poniższą przypadłość? tzn. cewki.

Kumpel nagrał dziś filmik w tomb raider, od 10 sekundy odpalił tryb 60 fpsów. Wcześniej twierdził, że nic takiego nie ma, jednak jak się przysłuchał ... :/

Spoiler

 

 

Serwis Sony jedynie zaktualizuje oprogramowanie i odeśle po 1,5 miesiąca porysowaną konsolę. Czy da się cokolwiek poradzić na cewki? I pytanie, czy wymiana na inny model może pomóc? Czy są w ogóle egzemplarze wolne od tego dziadostwa? Czytałem, że podzespoły AMD są mocno podatne na ten defekt. Wiem, że to nie wpływa na bezpieczeństwo konsoli, ale dźwięk przy cichym graniu niemiłosiernie wnerwia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra. Na pewno nie jest to typowe dla każdego egzemplarza. Wymieniać do skutku ale nie z gwarancji tylko rekojmi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.01.2017 o 21:50, CePeeN napisał:

To jest jakaś masakra. Na pewno nie jest to typowe dla każdego egzemplarza. Wymieniać do skutku ale nie z gwarancji tylko rekojmi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie jak się poczyta neogafa, reddita czy komenty na yt to ludzie kupują po 4-5 egzemplarzy PRO i w każdym to mieli. Mało tego, dostawali nowe konsole z serwisu Sony i również cewki dawały czadu przy 60 fpsach. Ci którzy tego nie mają, albo mają wielkie szczęście, albo niską wrażliwość słuchu na tego typu dźwięki. Pytałem 2 osób, które twierdziły, że nic takiego u nich nie ma miejsca. Po wsłuchaniu się, cewki zaczęły być słyszalne. Poczekam na kolejny rzut pro, wezmę jedną dla porównania. Jeśli nie będzie miała tego defektu, to super. Jeśli będzie miała, zostawiam mój egzemplarz i będę musiał do tego przywyknąć. Ciekawe czy Sony zrobi coś w kolejnych aktualizacjach z pracą wiatraków w PRO. Nie są głośne, ale te wiatraki potrafią zmienią pracę prędkość pracy 4-5 razy na minute, co strasznie wnerwia. W facie jak wiatrak wbijał na jakiś poziom to jednostajnie sobie pracował w tej prędkości. Ciekawe co Sony planuje dla PRO w kolejnej aktualizacji FW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wsłuchiwałem i nic takiego nie słychać, zreszta gdzieś wcześniej zamieściłem film

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś koncept? Czy będzie produkowany?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeróbka od firmy colorware za 900 dolców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Traws napisał:

przeróbka od firmy colorware za 900 dolców

 

Patricko

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega ładne logo :)  nie to co teraz no ale co do ceny to Patricko wyżej wrzucił :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozejdą się jak świeże bułeczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ma ewidentne problemy z dostępnością PRO. 

 

Bundel z Horizonem, który miał być najważniejszą grą na PRO, jest ze slimką 

 

https://blog.eu.playstation.com/2017/01/24/horizon-zero-dawn-ps4-bundle-announced-with-a-bonus-3-months-of-playstation-plus/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżutka dostawa PS4 Pro trafi jutro do sklepów sieci Metro Group, czyli u nas Media Markt i Saturn. 

 

Cytuj

 

info@mediamarkt.pl

25 sty

do mnie

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta sieci Media Markt.

W nawiązaniu do wiadomości informuję, że produkt Konsola PlayStation 4 Pro 1TB A Chassis Czarna trafi do ponownej sprzedaży detalicznej w dniu jutrzejszym, tj. 26 stycznia. 

 

Proszę o kontakt w razie wszelkich wątpliwości pod numerem 799 56 65 56.

 

Z wyrazami szacunku, 
Marcelina Kowalczuk 
Zespół Media Markt

 

 

Niestety nie znam ceny, ale przykładając ucho tu i ówdzie, można usłyszeć o 1699 zł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Sony ma ewidentne problemy z dostępnością PRO. 

 

Bundel z Horizonem, który miał być najważniejszą grą na PRO, jest ze slimką 

 

https://blog.eu.playstation.com/2017/01/24/horizon-zero-dawn-ps4-bundle-announced-with-a-bonus-3-months-of-playstation-plus/

 

wydaje mi sie ze raczej chca wypchnac slimki...

 

i celuja w tych co konsoli nie maja, nie musza byc pro ale bedzie fajny bundle to moze kupia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Świeżutka dostawa PS4 Pro trafi jutro do sklepów sieci Metro Group, czyli u nas Media Markt i Saturn. 

 

 

Niestety nie znam ceny, ale przykładając ucho tu i ówdzie, można usłyszeć o 1699 zł. 

Skąd masz taką informację Grecky? na infolinii nic nie wiedza, baby ze stopki też nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz taką informację Grecky? na infolinii nic nie wiedza, baby ze stopki też nie znają.

W innym dziale podesłał info pełne, dostał odpowiedz na e-mail z podpisem z imienia i nazwiska

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie, chciałem potwierdzić w sklepie/na infolinii. Nikt nic nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściema jak chooj ja napisałem na maila do mm i mi odpisali ze nic nie wiedza o dostawie i ze mam pytać w najbliższym sklepie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info podane przez zielonego trolla i wszyscy się nabrali :1_grinning:

Trzeba było brać na premiere a nie teraz rwać włosy z głowy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa tam. Dopiero giery będą pod Pro wychodzić. Teraz spokojnie czekać na jakiegoś bundla albo na białą bez żadnej spiny. Do Horizona jeszcze daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×