Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza prosta i moim zdaniem niekoniecznie skuteczna metoda to zmienić adresy DNS na 8.8.8.8 dla primary i 8.8.4.4 dla secondary w ustawieniach routera i konsoli (tu i tu) to są adresy DNSow Google wiec bezpieczne. Ta druga metoda wymaga więcej zabawy muszę znaleźć linka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EDIT: tu jest jedno z rozwiązań ale widziałem jeszcze inne z przekierowaniem ruchu do innego cdn. Teraz nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pomaga... kurna.... xd

Pogódź się z tym, pobieraj na czuwaniu, idzie szybciej

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo teraz jak zrobiłem ponowny test na wifi to mi pokazało ze mam 70Mb/s neta, wiec w miare okej, nie wiem czemu na kablu jest tak słabo :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest tak z(pipi)ane, że wszędzie reklamuje slima, jakby pro miało wy(pipi)ane, bo doskonale wiedzą że przeciętny Kowalski nie kupi, tego, bo nie daj Boże jak go Jeszce nakręci pracownik skelpu że Panieee to trzeba mieć Hadera i 4k to (pipi).. Kupi slimke i będzie się cieszyć. Sony zrobiło z Pro jakąś (pipi)ana konosle dla znawców tematu



Z tym napędzaniem 4k to robi się podobnie jak z 3d.. Kto wie o co chodzi to kupi, inni to (pipi)ą bo po co im 4k jak u nas w tv ledwo HD ready wyciągają, inni mają na to wy(pipi)ane bo wiedzą że dzięki temu Bożenka z klanu nie będzie miała większych cycków. Według (pipi) mnie, ta technologia jest dla tych, którzy wiedzą jak ją wykorzystać. To nie jest ten przeskok, co z CTR na LCD.. Jeszce daleko do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, czeskimaster napisał:

Sony jest tak z(pipi)ane, że wszędzie reklamuje slima, jakby pro miało wy(pipi)ane, bo doskonale wiedzą że przeciętny Kowalski nie kupi, tego, bo nie daj Boże jak go Jeszce nakręci pracownik skelpu że Panieee to trzeba mieć Hadera i 4k to (pipi).. Kupi slimke i będzie się cieszyć. Sony zrobiło z Pro jakąś (pipi)ana konosle dla znawców tematu

 


Z tym napędzaniem 4k to robi się podobnie jak z 3d.. Kto wie o co chodzi to kupi, inni to (pipi)ą bo po co im 4k jak u nas w tv ledwo HD ready wyciągają, inni mają na to wy(pipi)ane bo wiedzą że dzięki temu Bożenka z klanu nie będzie miała większych cycków. Według (pipi) mnie, ta technologia jest dla tych, którzy wiedzą jak ją wykorzystać. To nie jest ten przeskok, co z CTR na LCD.. Jeszce daleko do tego

 

Musiało Ci się nudzić, podziwiam za wypisanie tych wypocin :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dynamicznych motywów, a dokładniej czy do każdej zakupionej cyfrowej gry jest dodawany taki motyw? czy osobno trzeba kupić ? Bo niby są jakieś darmowe, a później płatne ale średnio mnie interesują , widziałem kilka fajnych motywów na filmikach na jutubie ale nie mogę tych motywów znaleźć na liście ps store :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morywy kupuje się osobno. Do gier może czasem są ale te podobno najfajniejsze są standalone :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił synom ps4 i mówił że konsola nie wykrywa mu 2 pada jak chcą razem pograć w fife czy wiecie jaka może być przyczyna z tego co mówił to nie utworzył żadnego konta czy to może być przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi za pierwszym razem podpiąć tego drugiego pada  kablem. Nie musi zakładać drugiego konta tylko jak uruchomi to wybrać "nowy użytkownik"  i wybrać "zagraj jako gość". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tylko dodam że on żadnego konta nie utworzył koleś zakręcony jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lapku przez kabel mam mega szybki net :

 

6007539370.png

 

A na plejce przez kabel mam z maks 10Mb/s .... (zaraz dam zdjęcie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet przez Wifi masz ponad 30Mb do serwerow sony to nie ma bata bys przez kabel mial mniej :) sprawdz jaka przepustowosc ma port na routerze przez ktory laczysz czarnule.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel :

948b89d9eec2.jpg

 

Wifi:

 

f5bbe3d46517.jpg

4 minuty temu, vasyndrom napisał:

Skoro nawet przez Wifi masz ponad 30Mb do serwerow sony to nie ma bata bys przez kabel mial mniej :) sprawdz jaka przepustowosc ma port na routerze przez ktory laczysz czarnule.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Będę musiał zresetować router i od początku wszystko poustawiać bo nawet nie mogę wejść na ustawienia ryśka... coś się zyebało...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj testu PS4 do speedtestu.

Zawsze będziesz miał o wiele mniejsze przepustowości.

Zwykle PS4 mi szło z 1/3 przepustowości łącza.

Postawienie lokalnego serwera proxy bardzo pomaga.

Próbowałeś na konsoli zmieniać DNS'y na googlowskie 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ? często pomaga.

Co do samego testu to on jest o dupę rozbić.

W Speedtest by Ookla wybierasz sobie automatycznie bądź ręcznie serwer. Tu masz zawsze ten sam mniej lub bardziej zapchany. Do tego dochodzi optymalizacja sprzętu poprzez sterowniki. 

 

To samo łącze, pobieranie na PS4 bieda ~50, Xbone S 90, laptop 120 (max łącza).

 

Jakość pobierania testuj ściągając gry i testując poziom komfortu grania/rozmawiania a nie na idiotycznych pomiarach połączenia DO SERWERÓW PSN które wiemy że są chujowe :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem plejke oryginalnym kablem który dostałem w zestawie z ruterem i podłączyłem bezposrednio od rutera do plejki i złapało mi ponad 60Mb/s na plejce więc jest już w miarę okej. Wcześniej miałem podłączone jakimś kablem który sam skręcałem i był podłączony do switcha który rozdzielał połączenie na inne urządzenia, może coś blokowało i dlatego było słabo :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne rodzaje krosowania kabli, być może oryginalny ps miał krosowanie takie jak należy pod ps :miner:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beardo0 napisał:

Są różne rodzaje krosowania kabli, być może oryginalny ps miał krosowanie takie jak należy pod ps :miner:

Ty tak na serio?

Standardowy kabel zawsze jest "1 do 1".

Mamy 2 typy puszczenia żył ale zawsze w rezultacie dostajemy "to samo".

Krosowanie jest robione w pełni świadomie i wymagane w "nietypowych" sytuacjach. 

Switche zazwyczaj mają automatyczne rozpoznawanie czy kabel jest "prosty" czy krosowany.

 

Jeżeli rzeczywiście będzie to wina kabla to widocznie słabo zarobiony i coś nie styka od końca (sprawdzałeś miernikiem do skrętek po zarobieniu?) albo "słaby" kabel. ;)

Tak czy siak te wyniki zawsze mają ogromny rozstrzał przy testach :1_grinning:

 

 

@ckast a lagswitcher'a przypadkiem sobie nie robiłeś? :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób grających w Titanfall 2 na PS4 PRO, czy u was też konsola co jakiś czas "wchodzi" na naprawdę wysokie obroty? Moja konsola do najcichszych nie należy, ale wydaje mi się że jakoś specjalnie głośna  również nie jest. W każdej innej grze zachowuje się podobnie, nie przeszkadza mi to specjalnie. Ale grając właśnie Titanfall 2 co pewien czas wentylator zaczyna dosłownie huczeć, i to tak że zaczęło mnie to naprawdę niepokoić.   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

horizon na PRO podobno :banderas: a na wanilce zabki, spadki fps i okrojone efekty no wiec pytam: Kto wygral zycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma w co grac to sie slucha konsoli

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bany skąd te informacje?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×