Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie jak dzieci:) na PS4 gra może mieć mniej detali , więcej spadków FPS ale nadal będzie to bardzo ładna graficznie gierka. Bardziej bym się martwił aby gra była wciągająca, miała dobra fabułę a nie tylko graficzne wodotryski a po 10h nuda...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata to PS Pro będzie szrot, a branża będzie ćwierkała o PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest pewnie masa dobrych gier na ps2, ps3, nintendo ktorych sie nie zdazylo ograc. Po co nam obecna generacja? a ps4 PRO to juz w ogole.... Przeciez liczy sie gameplay nie grafika! Opamietajcie sie!

 

tym czasem konsol jak nie bylo tak nie ma w sklepach a janusze z allegro gola wasy i przezywaja druga mlodosc... :pro::kaz:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że PrOsiaka tyle w sklepach, że trzeba na kartki brać, to sama reklama Pro kompletnie kuleje, w TV slim, w gazetach slim, w sklepach na 1 półkach slim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Spoko, dalej wierz w swoją bieda zwykłą ps4, teraz może i jeszcze jakoś daje rade, za dwa lata to będzie szrot ;)

 

Za 2 lata to wyjdzie PS5/coś nowego jak SONY zobaczy, że są w tyłku technologicznym po premierze Scorpio :jSQVeJ4:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Skreedi napisał:

 

Za 2 lata to wyjdzie PS5/coś nowego jak SONY zobaczy, że są w tyłku technologicznym po premierze Scorpio :jSQVeJ4:

spoko wtedy kupie ps5 i scorpio :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale pierdolicie. Kolka wzajemnej adoracji, jedni od pro innie od sro. Widze, ze nawet jakis sprytny forumowicz wprowadzil piekne terminy, byla ta zla okropna nikomu nie porzebna PRO-TEZA a teraz jest ta biedna zapomniana ale tak bardzo niedoceniona i najlepsza,werble,VANILKA. No kurwa jo cie prosza, przed premiera Pro taaakie narzekanie,ze nasza vanilka jest tragiczna i for the frajers a nagle wystarczajaca i liczy sie przeciez gameplay, grajcie z wylaczonym tv, dzwiek przez pada dziala.

Serio co to za gadki, sam mam pro na fhd i wygladaja gry super, downsampling dziala mega i jako ze nie doplacilem duzo po sprzedazy VANILKI jestem bardzo zadwolony. Ale na obecna chwile dla mnie Pro to lekko chujowka, jakakolwiek gra z patchem powoduje,ze konsola wiruje pod sufitem a cala reszta dziala slabo tak naprawde ale gra sie dobrze. I zdecydowanie lepiej niz na VANILCE, to jest fakt,samo dzialanie konsoli,wiekszy niz w mojej ps4 dysk i zdecydowanie lepsza grafika w tych 3 grach pod pro sprawiaja ze wkurwia mnie juz to mowienie ze pro w niczym zwyklej nie ustepuje. Czy cos. Dlatego kazdy niech sobie gra na czym chce i nikt nie ma z tym problemu, bedziecie chcieli to sobie zmienicie jie to nie i syper spoko! Ale bez bzdur.

Pspsps skonczcie z tym debilnym porownywaniem jak gra wyglada na zwyklej i pro i fhd i uber hd ogladajac jakies skompresowane porownania na 5" ekraniku telefonu. Tez mi bylo ciezko pojac ale kurwa roznica jest bardzo duza na 50 czy 60" a juz na pewno zauwazalna, niestety zbyt mala zeby youtuber mogl ja tak pokazac bo na malym ekranie niezbyt to widac.

Eh, czasem mi sie wydaje ze Sony specjalnje wydalo pro zby nas jeszcze bardziej podzielic,klocimy sie o bzdurna konsole..

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Davey napisał:

Jezu, ale pierdolicie. Kolka wzajemnej adoracji, jedni od pro innie od sro. Widze, ze nawet jakis sprytny forumowicz wprowadzil piekne terminy, byla ta zla okropna nikomu nie porzebna PRO-TEZA a teraz jest ta biedna zapomniana ale tak bardzo niedoceniona i najlepsza,werble,VANILKA. No kurwa jo cie prosza, przed premiera Pro taaakie narzekanie,ze nasza vanilka jest tragiczna i for the frajers a nagle wystarczajaca i liczy sie przeciez gameplay, grajcie z wylaczonym tv, dzwiek przez pada dziala.

Serio co to za gadki, sam mam pro na fhd i wygladaja gry super, downsampling dziala mega i jako ze nie doplacilem duzo po sprzedazy VANILKI jestem bardzo zadwolony. Ale na obecna chwile dla mnie Pro to lekko chujowka, jakakolwiek gra z patchem powoduje,ze konsola wiruje pod sufitem a cala reszta dziala slabo tak naprawde ale gra sie dobrze. I zdecydowanie lepiej niz na VANILCE, to jest fakt,samo dzialanie konsoli,wiekszy niz w mojej ps4 dysk i zdecydowanie lepsza grafika w tych 3 grach pod pro sprawiaja ze wkurwia mnie juz to mowienie ze pro w niczym zwyklej nie ustepuje. Czy cos. Dlatego kazdy niech sobie gra na czym chce i nikt nie ma z tym problemu, bedziecie chcieli to sobie zmienicie jie to nie i syper spoko! Ale bez bzdur.

Pspsps skonczcie z tym debilnym porownywaniem jak gra wyglada na zwyklej i pro i fhd i uber hd ogladajac jakies skompresowane porownania na 5" ekraniku telefonu. Tez mi bylo ciezko pojac ale kurwa roznica jest bardzo duza na 50 czy 60" a juz na pewno zauwazalna, niestety zbyt mala zeby youtuber mogl ja tak pokazac bo na malym ekranie niezbyt to widac.

Eh, czasem mi sie wydaje ze Sony specjalnje wydalo pro zby nas jeszcze bardziej podzielic,klocimy sie o bzdurna konsole..

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

W końcu ktoś dobrze powiedział :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ale co tam zaraz się znajdą bolki i będą gadać ze zwykła ps4 prawie taka sama jak pro i starczy im jeszcze na 10 lat i będzie super grafa haha :jaro:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu chyba nie mówił, że brak jakichkolwiek różnic na korzyść PRO. Pewnie, że są ale nie na tyle duże, żeby mi odwaliło na tym punkcie, bez telewizora 4K z HDR nie zobaczę wszystkiego, konsola to tylko dodatek dla exów. Moje główne medium to komputer, więc ja się osobiście nie przejmuję tymi dropami, brakiem paru efektów czy spadkami animacji. Niech każdy sobie gra i używa czego chce i jak chce.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powiedziane, zamykamy forum :antonio:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z mitycznym trybem Turbo, PrOsiak dostanie powera, odkryją niespodziewane moce, które w końcu zostaną uaktywnione.

Miało być, włóż płytę i graj i ciesz się tym na co sprzęt pozwolił. Teraz włącz, wybierz czy chcesz grafike jak dla zwierząt ale płynnie, albo goty oprawę z klatkami jak na ps3, albo włącz tryb Turbo i odlec w niebieskie szaleństwo..

Gorzej jak PC

.

4a8fbacf8e0678bb77144e8d4e6d39f5.gif

c3f2e6ec647e0513dbb81334dd33ee33.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz z mitycznym trybem Turbo, PrOsiak dostanie powera, odkryją niespodziewane moce, które w końcu zostaną uaktywnione.

Miało być, włóż płytę i graj i ciesz się tym na co sprzęt pozwolił. Teraz włącz, wybierz czy chcesz grafike jak dla zwierząt ale płynnie, albo goty oprawę z klatkami jak na ps3, albo włącz tryb Turbo i odlec w niebieskie szaleństwo..

Gorzej jak PC

.

4a8fbacf8e0678bb77144e8d4e6d39f5.gif

c3f2e6ec647e0513dbb81334dd33ee33.gif

Odkad posiadanie mozliwosci wyboru jest czyms zlym? Bo nie rozumiem twego "jadu".

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam na jakieś pierwszy opinie dotyczące trybu "Turbo", który został wprowadzony a aktualizacji 4.50 na PS4 Pro. Ponoć ma zwiększyć to płynność animacji w grach, w których nie trzymały one wcześniej założonego pułapu (tj. 30 lub 60). Byłym mega szczęśliwy, gdyby okazało się, że wszystkie gry w trybie turbo albo działają w stałych 30 klatkach, albo 60. Nie nastawiam się jakoś mocno, ale czas pokaże jak to działa. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak to ma działać, tak samo gry na x1s działają ciutke lepiej bo ma podkręcone zegary. Wystarczy, że w tym trybie gry dostaną 7+ klatek więcej i praktycznie wszystkie gry z PS4 będą płynne (pomijając perełki w których oglądało się screenshoty). Taka opcja powinna być na starcie konsoli.

PS. Nie trzeba mieć tv 4k hdr żeby te klatki zobaczyć (to tak dla tych mądrych których swędzi dupa,jak ktoś podłącza pro do fhd.. ).

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkad posiadanie mozliwosci wyboru jest czyms zlym? Bo nie rozumiem twego "jadu".

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jak chce się bawić w ustawianie czymś kosztem czegoś to włączam PC (chociaż nie gram, bo mam lapa), dla mnie takie zabiegi odbiegają od że tak powiem ikony konsoli/calej growej otoczki.Takie jest moje zdanie i oczywiście nikt nie musi się z tym zgadzać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i będziemy bawić się suwakami zanim zagramy... :notbad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niektórzy to chyba nadal żyją w czasach gdy na rynek wchodziło PS1 lub PS2.

Czy to może jak zwykle nasza polska mentalność?

Co by nie było, co by nie dodali, co nie zmienią, dadzą możliwość wyboru, i tak znajdę powód do narzekań.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tą drogą, mogą wypuścić w nowej generacji, konosle z możliwością wymiany podzespołów. Może Sony testuje PrOsiakiem takie zagrania, żeby zobaczyć jak to się przyjmie, nie mówiąc o wciskaniu pod Pro TV 4k.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila i będziemy bawić się suwakami zanim zagramy... :notbad:

W niektórych grach masz suwaki do fov

Jesli chodzi o grafikę, opcje szczegółowości lans flare i rozmycia (mówiono blur)

Inne suwaki w grach były juz wcześniej jak te związane z czułością kontrolera.

@czeskimaster - tutaj stoję w rozkroku mam rodowód pecetowy ale konsole poprzedniej generacji po prostu były wygodne, starsze gry ktore spokojnie pójdą na moim lapku jak odpalam i to przyznam ze te pare minut spędzę, najpierw wybierając preset a potem odrobine go modyfikując zeby uzyskać płynność.

W wypadku konsol to nowość ale te upodobniły sie do PC. Zeby był jeden sprzęt na gnereracje to i opcji było by mniej.

Teraz widać ze powoli robi sie ich ciut wiecej, ale i tak ich ilość nie powala pare presetow plus turbo (kurde to mi sie kojarzy z fizycznym przyciskiem na obudowie mojej poczciwej 386). O ile rozumiem ze to juz nie włóż i graj to te pare ustawień mi prywatnie nie przeszkadza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stowe Sony przebiegle chce nam wszystkim powciskac niepotrzebne nikomu wyswietlacze 4k spiskiem o kryptonimie Ps4 NEO. Sony 4k w kazdym domu.

A tak jeden as z drugim beda porownywac,ze rdr to gra kultowa a niebma 720p i to w ogole nam teraz nie potrzebne. Tylko zaden nie pomysli jak co idie do przodu i jak zwiekszaja sie wymaganiabi oczekiwania,ze do chuja taki rdr(dla mnie gra top1 wszystkiego co w zyciu gralem) w tym 720p na owe czasy byl gra piekna bo taki byl top i nikt nie pieprzyl ze slabo bo brak supersamplingu i bog wie czego. Zlote slowa ktos tu na forum napisal pare dni temu, ze wyscig o grafike byl zawsze i zawsze sie liczyla tylko nigdy nie byla tak dobra i realistyczna jak teraz. O albo ten as kolejny co robi kopiuj wklej w kazdym chyba temacie i pisze:

A W SZWECJI TO PS4 PRO LEZA I SIE KURZA!

Tak mi sie zdaje ze moze powinnismy zostac przy grafice jak z gta vice city czy sa max, kompy byly dzisiejsza miara slabe wiec tworcy musieli kombinowac i nadrabiac designem,konwencja, pomyslem jak to przedstawic, kazdy to rozumial. Teraz grafika na tyle zblizyla sie do realizmu i byl taki skok jakosciowy ze kazdy chce wiecej i wiecej.

Poczytaj sobie stare czasopisma i zobacz jak wychwalana byla grafika nie wiem,Descenta 2/3. Teraz jak na to patrzysz to jet to smieszne ale tak,dla takiej ggrafy ludzie kupowali akceleratory 3d, bo grafika sie LICZYLA.

A na zakonczenie oprocz peace and love,zagraj sobie jeden z drugim w te gry gdzie nie liczyla sie grafika z przed 15 lat. Gwarantuje ze w 80% przypadkow rozbijesz sie morda o grafike i siermiezny gameplay. Niestety nawet jak nie patrzymy wszystko idzie do przodu a nawet nie szanujecie i nie doceniacie jak ogrom systemow w grach sie rozwinal,niech wszystko stoi w miejscu bo nostalgia wszystko nam wygladzi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Davey - kończ wasc wstydu oszczędź. I przyhamuj z wulgaryzmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Turbo :pro::banderas: tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Davey - kończ wasc wstydu oszczędź. I przyhamuj z wulgaryzmami.

Trzeba z siebie czasem zrzucic co boli :1_grinning: Oj tam, nie czuj sie tak dotkniety tym zrzucaniem kurzu ze szweckich pro.

Jesli faktycznie ta opcja bedzie odblokowywala bebechy dla gier tak jak sobie to wyobrazamy to bedzie prze mega i nareszcie pro mi sie zacznie bardzo podobac.

Jeszcze jakby w gta online w grze z 10 graczami gra przekraczala czasem 15fps dzieki temu to juz byl by miod.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Davey

Nie zrozumiałeś to nie zrozumiesz, jeśli chodzi o pro to nie kumam poruszenia w pl o ich brak. Serio problemem to był brak dostępności towarów w pierwszej połowie lat 80 i ich wydawanie na kartki.

Pokazuje to też że dystrybucja oraz podejście do pro konsoli różni się między krajami.

Wyrzucać z siebie to możesz na kozetce u psychologa lub na terapii zarządzania gniewem na forum powinno się dyskutować. Ale co ja tam wiem stary zgred :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×