Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No to juz wiemy, dlaczego devy nie robily patchy pod PS4 Pro. Zapewne ugadali sie z Sony, ze to Sony zagwarantuje optymalizacje na poziomie softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Wstawię Ci emotkę Jarka, jak wyjdzie za "chwilę" PS5, i podpiszę : grajcie na swoich obsranych Pro.

Stary, nie rozumiesz prostej rzeczy, nikt nie mówi że konsola pro jest słaba. Ona jest lepsza od fata,  liczby i gracze to potwierdzają,  ale zanim zaczniesz tani trolling lub próbę głupkowatej wymiany zdań,  zrozum że wydawanie  co chwilę konsol to cios w nas, graczy. To sygnał dla wydawców gier, że mogą wypuszczać gnioty i gównianym tłumaczeniem "że gra niedomaga bo sprzęt jest za słaby" mogą wymigiwać się od swojego nieróbstwa.

Rozumiem że technika idzie do przodu, ale wypuszczenie konsol w cyklu trzy letnim, spowoduje albo uśmiercenie tej branży,  albo drenowanie kieszeni klienta. Obie te sytuacje są mało ciekawe dla zwykłego gracza.

Chcesz się dowartościować że masz coś w domu lepszego o wartość 500 zl? Spoko, akurat na mnie wrażenia nie zrobisz. 

Pamiętaj tylko że jak się jeszcze dobrze na swojej konsolce nie rozgoscisz, to zaraz będzie Scorpio, i następny mądry inaczej wpadnie tu na forum i stwierdzi tekst typu :Pro? Ten złom? Beka z Was!

Spoko, jak wyjdzie to kupie ps5 i scorpio xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, JaW napisał:

Nie wiem czy tryb turbo coś daje, ale moja PS4 Pro podczas grania w Dark Souls 3 czasem wchodzi na wysokie obroty wiatraka. Przedtem nie zdarzało się to w tej  grze. 

 

Wyłącz turbo, powinno pomóc. 

Godzinę temu, ckast napisał:

Mam nadzieje ze tryb turbo zamknie usta hejterom i zrozumieją ze pro jest poprostu lepsze, a jak nie to niech sie plują i grają na swoich śmiesznych fatach :jaro:

Digi, mam kandydata do top 3 twojego rankingu:pazura:

Edytowane przez korwin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając tą dyskusje, mam pytanie a mianowicie jak zmienić żeby moje imię albo gamertag nie był widoczny dla innych ? jest taka opcja wgl ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trzyletni cykl to wystarczy ze Sony/MS zastrzeże ze gra ma chodzić zgodnie z założeniami na dwóch iteracjach sprzętowych w tył przy zgodzie na trochę lepsze efekty na najnowszej (tak jak jest teraz z pro). Ja osobiście wole takie podejście niż to ze nowa generacja i albo stare gry do kosza albo kupuj remastery. To dopiero drenowanie kieszeni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę taki 3/4 letni cykl. Wolę co 3 lata kupić nową konsolę, sprzedając starą i dopłacając parę stówek, niż kupować jedna na 6 czy 8lat. Przy dzisiejszym rozwoju technologii aby konsola była dobra przez tyle lat, na starcie musiała by kosztować 3000-4000zl. Przy dzisiejszym sprzęcie, który psuje się po gwarancji, podejrzewam, że podczas takiej 8 letniej generacji, trzeba kupić dwie konsole bo wątpię aby jedna banglala 8lat.

Pomijając fakt, że mieszkamy w Polsce i dla większości wydanie 1700zl co 3/4lata to krocie, to dla takiego Niemca to pryszcz. Tam ludzie grają i nie placzą na forum hejtujac sony. Nie wierzę w to, że gdyby w Polsce pro kosztowało 400zl to ludzie mieli by problem z zakupem nowej konsoli co 3/4lata. Oczywiście można psioczyć na sony, płakać, hejtowac wyzywać ale w takim teraz kierunku pójdzie branża. Sony wie co robi, o czym świadczy 50 milionów sprzedanych konsol. Jedno czego można żałować, to że xb sprzedaje się tak słabo. Mam nadzieję, że scorpio wypali i Sony poczuje oddech ms na plecach, wtedy zyskamy my -gracze.Na PS4 będą nadal te same gry co na pro, więc kto chce to kupi, a komu nie przeszkadza trochę gorsza grafika, zostanie przy zwykłej wersji ,dobrze się przy tym bawiąc. Lepiej mieć wybór , niż go nie mieć.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze ta konsola w tym trzyletnie cyklu spełniała oczekiwania użytkowników i zapowiedzi twórców :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomijając tą dyskusje, mam pytanie a mianowicie jak zmienić żeby moje imię albo gamertag nie był widoczny dla innych ? jest taka opcja wgl ?

 

Znajomi widzą użytkownika.

Bliscy znajomi z którymi wymienisz się pełnymi danymi widzą imię i nazwisko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SephiroT napisał:

Znajomi widzą użytkownika.

Bliscy znajomi z którymi wymienisz się pełnymi danymi widzą imię i nazwisko.

Dzięki, powiedz mi jeszcze gdzie to się ustawia, bo sam nie wiem czy mam znajomych czy bliskich znajomych xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, ckast napisał:

Mam nadzieje ze tryb turbo zamknie usta hejterom i zrozumieją ze pro jest poprostu lepsze, a jak nie to niech sie plują i grają na swoich śmiesznych fatach :jaro:

 

 

Jeźeli to nie jest trolling to naprawdę orzykre , bez kitu czujesz się lepszy ? Śmiesznych fatach ? 

 

 

Konsole [*] 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez dwóch zdań PRO to obecnie najpotężniejsza konsola świata, a ps4 vanilka jest na 2 miejscu. Szanujmy się lecz znajmy swoje miejsce w szeregu

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany....laską wanilii to Ty sobie branzlujesz KKO, chociaż i tak chyba mało czujesz bo Sony Cię chyba dobrze znieczuliło na rzeczywistość. Graj sobie na PRO, nikomu nic do tego, ale już skończ używać swojej pedalskiej terminologii.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 fat, slim, vanilka, pro, turbo - handluj z tym graqzu, terminologia jak najbardziej słuszna i nie ja ja ustalam

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiam ile niektórzy ludzie w internecie wkładają wysiłku w trolling i denerwowanie innych ludzi... Naprawdę podziwiam :siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi, że kupiłem Slima w grudniu i jestem graczem gorszego sortu... No ale przynajmniej konsola chodzi cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, l33t napisał:

Smutno mi, że kupiłem Slima w grudniu i jestem graczem gorszego sortu... No ale przynajmniej konsola chodzi cicho.

Uszy do góry,  niektórzy mają xboxy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi, że kupiłem Slima w grudniu i jestem graczem gorszego sortu... No ale przynajmniej konsola chodzi cicho.

Zmartwię cię, moje pro tez chodzi cicho. W stosunku do zwykłego ps4 to niebo a ziemia. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię Cię,  moje ps4 fat,  jak i ps3 slim,  też chodziło cicho. Bardzo cicho, obie przez pół roku były tak ciche że bardziej było dysk twardy słychać niż wiatraki. Teraz obie konsole wyją jak odkurzacze, ewidentnie pasta do wymiany.

Także ciesz się ciszą ile możesz,  to nie trwa wiecznie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uszy do góry,  niektórzy mają xboxy

I po co prowokujesz piszac takie teksty. Ja mam xboxa i zapewniam Cię że nie czuje się gorszy, ba świadomie sprzedałem ps4 i zostałem przy iksie bo dla mnie od jakiegoś czasu jest lepsza opcja.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Smutno mi, że kupiłem Slima w grudniu i jestem graczem gorszego sortu... No ale przynajmniej konsola chodzi cicho.

Chlopie to tylko konsola, nie ma czego się smucić i czegoś żałować. Jeśli jest to taki problem że przez to spać nie możesz to po prostu sprzedaj slima, doloz i kup pro.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szuldi82 napisał:

I po co prowokujesz piszac takie teksty. Ja mam xboxa i zapewniam Cię że nie czuje się gorszy, ba świadomie sprzedałem ps4 i zostałem przy iksie bo dla mnie od jakiegoś czasu jest lepsza opcja.

Wybacz, nie chcialem Cie sprowokować. Miło, że tu zaglądasz nie mając ps4. Ciągnie wilka do lasu :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, nie chcialem Cie sprowokować. Miło, że tu zaglądasz nie mając ps4. Ciągnie wilka do lasu :pazura:

Mnie nie sprowokowałes bo nie jestem spinaczem, ale może zagląda ktoś tu jeszcze kto ma iksa nie ma ps4 i jest bardziej drażliwy, więc po co prowokować by wywoływać znów jakieś gownoburze. Zagladam z chęcią bo lubie sobie poczytać a poza tym to że sprzedałem ps4 nie znaczy że straciłem zainteresowanie konsola sony. Interesuje się tym jak konsola wygląda obecnie i jak będzie wyglądała jej przyszlosc.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 podoba mi sie twoje trzezwe spojrzenie, bez spiny, szanuje. Oby wiecej takich forumowiczow. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×