Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś dlaczego DF, nie robi testów tego tryby turbo? z tego co na necie piszą poprawa jest gigantyczna, np ac unity mowa o stałych 30 fps, just cause 3 podobno zupełnie inna gra. A tutaj nic a właśnie ta opcja by mnie przekonała żeby zmienić konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wydaje mi sie że DF przygotuje jeden material gdzie stestuja wiecej produkcji jednoczesnie a to zajmie troszke wiecej czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu trybu Turbo liczba teraflopów zbliżyła się do mitycznych 6? Bo jeżeli tak, to możliwe, że oleję ciepłym moczem MS i ich Scorpio i wrócę szanować markę Sony :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb turbo ma tylko zapewnić stale klatki, a nie poprawić grafike i rozdzielczość, wiec skladaj juz preorder na xboxa.

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wzrośnie liczba teraflopsów? Takie udawane trubo to ja już miałem w komputerze w latach 90.... To ja nie chcę. Pluję na markę Sony

 

 

Tylko Xbox :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wzrośnie liczba teraflopsów? Takie udawane trubo to ja już miałem w komputerze w latach 90.... To ja nie chcę. Pluję na markę Sony

 

 

Tylko Xbox :fsg:

Ja myśle ze zdecydowanie lepiej kupić Xboxa. Jednak 6Tflops w pasjansie da wyjątkowe poczucie płynności. I likwiduje sceeen tearing w 4K.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, Damccio91x napisał:

Powie mi ktoś dlaczego DF, nie robi testów tego tryby turbo? z tego co na necie piszą poprawa jest gigantyczna, np ac unity mowa o stałych 30 fps, just cause 3 podobno zupełnie inna gra. A tutaj nic a właśnie ta opcja by mnie przekonała żeby zmienić konsole.

 

Pewnie dlatego ze musza ponagrywac dane fragmenty gier zarowno w Base Mode jak i Boost Mode, oraz zrobic obszerna analize tego wszystkiego jak FPSy, frametime, etc., a nie jak to co do tej pory mozna znalezc w necie, ze ktos wrzucil filmik na YT z rzekomo wlaczonym Boost Mode, i juz, nawet nie ma komentarza czy/gdzie w ogole jest poprawa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Po włączeniu trybu Turbo liczba teraflopów zbliżyła się do mitycznych 6? Bo jeżeli tak, to możliwe, że oleję ciepłym moczem MS i ich Scorpio i wrócę szanować markę Sony :fsg:

 

1 godzinę temu, Grecky napisał:

Nie wzrośnie liczba teraflopsów? Takie udawane trubo to ja już miałem w komputerze w latach 90.... To ja nie chcę. Pluję na markę Sony

 

 

Tylko Xbox :fsg:

 

Bosh.... Jaki troll :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damccio91x napisał:

 

 

W pierwszym lepiej się czuje "cinema experience". Przecież jakieś 2, 3 lata temu każdy mówił, że to +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież sobie jaja robiłem z tym, że mi smutno. Kupiłem Slima z pełną premedytacją, bo nie miałem Fata. Jeśli Pro faktycznie będzie takie Pro, to pogram na nim nie dłużej niż rok i przesiądę się na mocniejszy sprzęt. Póki co cieszę się ciszą, choćby i te pół roku, które ma to jedynie potrwać... :antonio:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze fat/slim to bardzo fajne konsole i nie ma co robić histerii ze pro a reszta ze bee

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma się co przejmować, że parę efektów ubędzie czy klatki mocniej chrupną w stosunku do pro, slim na razie wystarczy, jak zbraknie mocy albo serio pro zacznie przyciągać czymś jeszcze (tryb boost to dobry początek) to nie widzę przeszkód, żeby po prostu wymienić slima z dopłatą. Na razie i tak ogrywam remastery i czekam na RDR2, a Horizon da radę na "gorszej" wersji konsoli :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja Turbo/Boost/Hiper/Wypier/Czad się przyda ;)

Chętnie zagram sobie jeszcze raz w The Evil Within nie w slow motion bo giera fajna ale straszny pokaz slajdów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie przechodzę drugi raz Evila na prosiaku i żadnego pokazu slajdów nie uświadczyłem. Także albo grę połatali albo samo pro daje radę.

p.s. albo ja jestem ślepy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja aktualnie przechodzę drugi raz Evila na prosiaku i żadnego pokazu slajdów nie uświadczyłem. Także albo grę połatali albo samo pro daje radę.

p.s. albo ja jestem ślepy :1_grinning:

Grałem raz na xone i przeszedłem na najwyższym poziomie trudnośći :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Raczej bym do tego nie wrócił drugi raz :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Wole grać któryś z kolei pierdylion raz w dark soulsa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom trudności w The Evil Within to Akumu, a śledząc Twoje wpisy mam podejrzenia, że przeszkodą dla Ciebie byłby pierwszy grzyb w Mario, także sorry, ale nas tutaj nie bujaj. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja aktualnie przechodzę drugi raz Evila na prosiaku i żadnego pokazu slajdów nie uświadczyłem. Także albo grę połatali albo samo pro daje radę.

p.s. albo ja jestem ślepy :1_grinning:

No ja odpaliłem wczoraj na chwilę bez pasów na PRO i wydaje mi się że dalej tnie 

tu jest video na którym widać różnicę - 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na filmie faktycznie widać brak płynności, ja w grze w ogóle na to nie zwróciłem uwagi, grało mi się bardzo dobrze i nic mnie nie rozpraszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

No na filmie faktycznie widać brak płynności, ja w grze w ogóle na to nie zwróciłem uwagi, grało mi się bardzo dobrze i nic mnie nie rozpraszało.

Bo zapewne nie machałeś tak kamerą jak opętany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu masz rację, przeważnie gapiłem się przed siebie a wtedy fpsy tak nie szalejo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co to za frajda z grania jak nie można sobie pomachać kamerą bez spadków... :donald:

O szybkim obroscie o 180 juz nie wspomne - nieprzydatne zupełnie

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×