Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

W turbo jedynie Lichdom Battlemage mnie interesuje. Podstawowa konsola nawet nie osiągała 30 klatek na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Oho, nowy Xploder na PS4...

 

I co ten Xploder robi?? Ikspolduje konsolę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechom nie było końca...

 

Mówiąc krótko, apka dzięki której można edytować save'y i cheatować w praktycznie każdej grze.

Zależy tylko i wyłącznie od silnika cheatów czy będą również do online, ale bazując na tym co było na PS3, to pewnie tak.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Śmiechom nie było końca...

 

Mówiąc krótko, apka dzięki której można edytować save'y i cheatować w praktycznie każdej grze.

Zależy tylko i wyłącznie od silnika cheatów czy będą również do online, ale bazując na tym co było na PS3, to pewnie tak.

 

:38_worried: Piknie czyli zwykły janusz jak ja będzie dostawał mega baty od czituchów :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusz z natury przyjmuje baty i potrafi z tym zyc, mysle ze z toba digi bedzie podobnie, odbijesz sobie na jakiejs dobrej promce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super, wreszcie przejdę Dark Souls.

... i zastrzele Banego w BF1 na jego super PS4 Pro Ultimate Turbo konsoli!

Edytowane przez lukas6660
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukas6660 napisał:

Super, wreszcie przejdę Dark Souls.

... i zastrzele Banego w BF1 na jego super PS4 Pro Ultimate Turbo konsoli!

 

Bany odpala TURBO i ma auto aim i mnożnik do ratio :24_stuck_out_tongue:

Godzinę temu, lukas6660 napisał:

... i zastrzele Banego w BF1 na jego super PS4 Pro Ultimate Turbo konsoli!

 

Bany zna kody na nieśmiertelność w BF1 więc wiesz...

2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

janusz z natury przyjmuje baty i potrafi z tym zyc, mysle ze z toba digi bedzie podobnie, odbijesz sobie na jakiejs dobrej promce

 

For Honor wciągnę na pół i zapomnę o batach :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ktoś zdecydował się wymienić starego ps4 na prosiaka nie mając tv 4k i hdr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, warjato napisał:

Mam pytanie, ktoś zdecydował się wymienić starego ps4 na prosiaka nie mając tv 4k i hdr?

ja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany4KHDR napisał:

ja

I jest tak duża różnica?

Bo chodzi po głowie wymiana ale jestem tak 50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, warjato napisał:

I jest tak duża różnica?

Bo chodzi po głowie wymiana ale jestem tak 50/50

roznice w wygladzie i dzialaniu gier widac golym okiem ale nie spodziewaj sie skoku na miare nowej generacji. Dzialanie menu (znajomi, imprezy, pss, spolecznosci, share) o wiele sprawniejsze. Mniejsza prodozernosc i cichsza praca w porownaniu do premierowej ps4. Gry sie laduja troche szybciej. To chyba tyle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

roznice w wygladzie i dzialaniu gier widac golym okiem ale nie spodziewaj sie skoku na miare nowej generacji. Dzialanie menu (znajomi, imprezy, pss, spolecznosci, share) o wiele sprawniejsze. Mniejsza prodozernosc i cichsza praca w porownaniu do premierowej ps4. Gry sie laduja troche szybciej. To chyba tyle...

Czyli nic co by mnie bardziej przekonało do wymiany.

A myślisz że w przyszłości zaczną wychodzić gry które będą zdecydowanie się różniły zawortością itp?

Żeby nie było takiego bubla jak różnica między ps3 a ps4 w śródziemu, że na 3 to z tego co było wiadać wydali nie grywalny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, warjato napisał:

Czyli nic co by mnie bardziej przekonało do wymiany.

A myślisz że w przyszłości zaczną wychodzić gry które będą zdecydowanie się różniły zawortością itp?

Żeby nie było takiego bubla jak różnica między ps3 a ps4 w śródziemu, że na 3 to z tego co było wiadać wydali nie grywalny tytuł.

Mysle że po premierze Horizona po czesci poznamy odpowedz na to pytanie, bo gra byla robiona z mysla o PRO. Jesli chodzi o For Honor to podobno na PRO wygląda "obłędnie" ale trzeba poczekać na testy i analizy.

Na twoim miejscu wstrzymalbym sie miesiac do premiery Horizona i przesledzil analizy od DF i wtedy podjął decyzje czy ci zmiany odpowiadaja

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak musi czekać bo PRO od ręki i tak teraz nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież w recenzji (Nioh) na PSsite pisze, jak byk. Najbrzydsza opcja graficzna w PS4 PRO, jest i tak ładniejsza... od najładniejszej opcji na PS4 STD. Styczeń, a już czuć moc PS4 PRO. Pro for de plejers.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, warjato napisał:

Mam pytanie, ktoś zdecydował się wymienić starego ps4 na prosiaka nie mając tv 4k i hdr?

Też wymieniłem, gry mają lepszą rozdzielczość lub po prostu bardziej ostre są. Dla mnie to już dużo bo nie mogłem patrzeć na takiego BFa w 900p. Niektóre gry z łatką mają więcej szczegółów itp., a niedługo wejdzie aktualizacja do ps4 umożliwiająca w każdej grze włączyć tryb turbo. Jednak jak Bany napisał skoku graficznego nie ma wielkiego. Gry chodzą tak jak powinny chodzić na premierę zwykłej ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany wy znów o tym braku skoku jakościowego. Ale czy z kupnem PRO zmieniliście też telewizory na lepsze-czyli z 4K i HDR ?
Niech ktoś mi powie,że w powiązaniu z dobrym telewizorem gry z łatką  nie wygladają dużo lepiej. Na zwykłym FHD jest już lepiej,ale dopiero z dobrym TV widać naprawdę róznicę. Jak nie posiadasz takiego TV ,lub nie planujesz w najbliższym czasie zmiany,to nie zobaczysz takiej różnicy i wymiana(jeśli twoja stara konsolka dobrze pracuje) specjalnie nie ma sensu. Już o tym pisałem :Prosiak i TV z 4K i HDR to taki zespół naczyń połączonych i dopiero posiadając oba składniki,będziemy widzieli duże różnice.
Przypuszczam ,że zbliżające się tytuły(Horizon) jeszcze bardziej pokażą ten przeskok w jakości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sipap napisał:

Rany wy znów o tym braku skoku jakościowego. Ale czy z kupnem PRO zmieniliście też telewizory na lepsze-czyli z 4K i HDR ?
Niech ktoś mi powie,że w powiązaniu z dobrym telewizorem gry z łatką  nie wygladają dużo lepiej. Na zwykłym FHD jest już lepiej,ale dopiero z dobrym TV widać naprawdę róznicę. Jak nie posiadasz takiego TV ,lub nie planujesz w najbliższym czasie zmiany,to nie zobaczysz takiej różnicy i wymiana(jeśli twoja stara konsolka dobrze pracuje) specjalnie nie ma sensu. Już o tym pisałem :Prosiak i TV z 4K i HDR to taki zespół naczyń połączonych i dopiero posiadając oba składniki,będziemy widzieli duże różnice.
Przypuszczam ,że zbliżające się tytuły(Horizon) jeszcze bardziej pokażą ten przeskok w jakości .

Wiadomo że na dobrym TV 4K HDR skok jest wiekszy z tym że nie widze zbytnio sensu wymiany TV na dzien dzisiejszy bo jest maly wybor i ceny są wysokie jeśli mowa o "Dobrym" 4K z HDR.

Kupilem PRO z myślą o graniu na TV HD jak wielu innych graczy z perspektywą wymiany TV w przyszlosci gdy pojawią się lepsze oferty i nie uważam żeby to była zła decyzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście średnio podoba się zakup tv o wartości 5-7k do konsoli za 1700 zł :1_grinning: Żałuję, tylko że mój samsung jest jakiś lewy i nie chce paść po gwarancji. :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chwila chwila czy ja coś własnie przespałem ważnego....

Tryb turbo powoduje brak ograniczeń wydajności gier poprzez FW.... Jeśli dzięki temu trybowi, okaże się za za pół roku, gry w multi będą miały po 30fps na ps4 a na pro 60fps to definitywnie żegnam $ony.

 

Myślicie, że dzięki tej opcji możliwa jest taka sytuacja?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko: jako, że Slimka nie obsługuje optyka, a mam chrapkę na Slimkę i na granie po optyku - czy taka kombinacja, w której konsolę łączę z TV przed HDMI, a TV optykiem z kinem domowym? Chodzi mi o to oczywiście, aby elegancko mieć dźwięk z kina załatwiając sprawę z brakiem optyka w Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

Mysle że po premierze Horizona po czesci poznamy odpowedz na to pytanie, bo gra byla robiona z mysla o PRO. Jesli chodzi o For Honor to podobno na PRO wygląda "obłędnie" ale trzeba poczekać na testy i analizy.

Na twoim miejscu wstrzymalbym sie miesiac do premiery Horizona i przesledzil analizy od DF i wtedy podjął decyzje czy ci zmiany odpowiadaja

Na Horizona właśnie czekam i zobaczymy jak to będzie wyglądać choć po pierwszych gameplay wygląda to dobrze, różnica będzie ale dla mnie taka grafika jaka jest przy grach jak Uncharted, watch dogs 2, far cry jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, cykor napisał:

Chwila chwila czy ja coś własnie przespałem ważnego....

Tryb turbo powoduje brak ograniczeń wydajności gier poprzez FW.... Jeśli dzięki temu trybowi, okaże się za za pół roku, gry w multi będą miały po 30fps na ps4 a na pro 60fps to definitywnie żegnam $ony.

 

Myślicie, że dzięki tej opcji możliwa jest taka sytuacja?

 

 Nie tak nie bedzie. W trybie chodzi o to że jeśli jakaś gra na PS4 Slim lub Fat miała mieć 30 fps a rwała do powiedzmy 26 klatek. To tryb turbo powinien dać gwarancje 30 stałych klatek. 60 i 120 magicznie nie zrobi:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×