Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, cykor napisał:

Chwila chwila czy ja coś własnie przespałem ważnego....

Tryb turbo powoduje brak ograniczeń wydajności gier poprzez FW.... Jeśli dzięki temu trybowi, okaże się za za pół roku, gry w multi będą miały po 30fps na ps4 a na pro 60fps to definitywnie żegnam $ony.

 

Myślicie, że dzięki tej opcji możliwa jest taka sytuacja?

Nawet jezeli na pro będzie więcej  to co? wkoncu lepszy sprzęt to powinno być lepiej :) Jeżeli Cię nie stać na lepszą konsole to nie komentuj i nie lamentuj bo to nic nie da albo w piździec sprzedaj swoją konsole bo się niedobrze robi jak czytam takie posty... Masz gorszy sprzęt i się z tym pogódź :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jezeli na pro będzie więcej  to co? wkoncu lepszy sprzęt to powinno być lepiej  Jeżeli Cię nie stać na lepszą konsole to nie komentuj i nie lamentuj bo to nic nie da albo w piździec sprzedaj swoją konsole bo się niedobrze robi jak czytam takie posty... Masz gorszy sprzęt i się z tym pogódź

Nie siej zamętu. Kwestia pieniędzy nie ma nic do rzeczy. Tak jak napisali wcześniej tryb turbo eliminuje framedropy i dynamiczne skalowanie rozdzielczości w dół. Nic więcej. Co do grania na fhd pro ma jak najbardziej sens. Sprzedałem swojego fata i jest ciszej szybciej i w niektórych grach ładniej. Nie mówiąc o tym ze mam 1TB a nie pinset giga.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jezeli na pro będzie więcej  to co? wkoncu lepszy sprzęt to powinno być lepiej  Jeżeli Cię nie stać na lepszą konsole to nie komentuj i nie lamentuj bo to nic nie da albo w piździec sprzedaj swoją konsole bo się niedobrze robi jak czytam takie posty... Masz gorszy sprzęt i się z tym pogódź

Kto tu lamentuje? Sony wyraźnie mówiło że limit fps w multi będzie taki sam na pro i zwykłym ps4. Jeśli to się jednak zmieni to żegnam Sony raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, ckast napisał:

Nawet jezeli na pro będzie więcej  to co? wkoncu lepszy sprzęt to powinno być lepiej :) Jeżeli Cię nie stać na lepszą konsole to nie komentuj i nie lamentuj bo to nic nie da albo w piździec sprzedaj swoją konsole bo się niedobrze robi jak czytam takie posty... Masz gorszy sprzęt i się z tym pogódź :)

Jeśli Cię nie stać na lepszy komentarz, nie komentuj.

Stać Cię na lepszą konsolę,  ciesz się graniem.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko: jako, że Slimka nie obsługuje optyka, a mam chrapkę na Slimkę i na granie po optyku - czy taka kombinacja, w której konsolę łączę z TV przed HDMI, a TV optykiem z kinem domowym? Chodzi mi o to oczywiście, aby elegancko mieć dźwięk z kina załatwiając sprawę z brakiem optyka w Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto tu lamentuje? Sony wyraźnie mówiło że limit fps w multi będzie taki sam na pro i zwykłym ps4. Jeśli to się jednak zmieni to żegnam Sony raz na zawsze.

MS też mówił że xo bez kinkieta nie może istnieć. I co pójdziesz teraz do nich? Dam Ci radę. Sprzedaj konsole i graj na PC :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

MS też mówił że xo bez kinkieta nie może istnieć. I co pójdziesz teraz do nich? Dam Ci radę. Sprzedaj konsole i graj na PC :)

Konkreta riposta :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanko: jako, że Slimka nie obsługuje optyka, a mam chrapkę na Slimkę i na granie po optyku - czy taka kombinacja, w której konsolę łączę z TV przed HDMI, a TV optykiem z kinem domowym? Chodzi mi o to oczywiście, aby elegancko mieć dźwięk z kina załatwiając sprawę z brakiem optyka w Slim.

Nie jestem pewien ale sadze ze taki manewr może się udać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może bardziej doświadczony w temacie slim-hdmi-tv-tv-optyk-amplituner? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tv ma wyjście optyczne nie ma powodu żeby to nie zadziałało.

Cały dzwięk z TV będzie kierowany do ampli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tv ma wyjście optyczne nie ma powodu żeby to nie zadziałało.

Cały dzwięk z TV będzie kierowany do ampli.

Tylko nie jest powiedziane że dźwięk zwrotny będzie 5.1. Może być tylko 2.0.

Zależy od TV

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy jaki kolega posiada TV, jeśli Samsung to praktycznie pewne, że dźwięk z TV do ampli. będzie wypuszczony w 2.0

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pojawily sie testy DF:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Turbo Bestia na Pro, niesie za sobą jakieś konsekwencje? Czy te dodatkowe klatki, dostajemy bez utraty oczo(pipi)nej grafiki? Czyżby Sony zrobiło, coś dobrego, nie psując?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konsekwencji, może większe wydzielanie ciepła ale w filmie mówią ze prawdopodobnie odblokowano zegar połowy GPU wiec i tak to nie jest jeszcze pełna moc. Sumarycznie większa przepustowość ramu, odblokowany zegar CPU i odblokowany zegar połowy GPU, jeśli podejrzenia są prawdziwe. Tak wyglądałby tryb boost.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, też słyszałem ze dodatkowe GPU i CPU odblokowali o połowę, zacny ten tryb turbo, testy na DF pokazują swoje, dobry ruch ze strony sony dla posiadaczy PRO, nie warto teraz już brać slima czy fata, podejrzewam że z czasem różnice będą bardziej się pogłębiać. Niby sony nie dzieli graczy ale to już jest podział.Ms zrobi to samo w grudniu. Pewnie te ruchy mają napędzić sprzedaż PRO i skusić aktualnych posiadaczy fata na nowy lepszy wariant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba będzie trzeba sobie sprawić Pro ale to dopiero gdzieś na wiosnę, może lato. Poczekam na rozwój sytuacji i normalną dostępność w sklepach 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Grecky napisał:

@ckast  Jesteś uosobieniem growego raka na tym forum. 

Odezwał się xbot :1_grinning:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może bardziej doświadczony w temacie slim-hdmi-tv-tv-optyk-amplituner? 

TV sony bankowo da Ci to czego oczekujesz. Samsung zazwyczaj tylko stereo, Panas tylko DD bez DTS. Co do reszty nie mam wiedzy, trzeba sprawdzać w instrukcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zmianę konsoli i mam pytanie ponieważ nie zamierzam przenosić wszystkich danych a chce tylko przenieść wszystkie zapisane zrzuty ekranu i filmy do nowej konsoli. Rozumiem ze na pendriva je mogę zgrać ale czy uda mi się je wgrać na nowa konsole. Jak to zrobić aby się niezbyt namęczyć? Dzięki

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucisz ich potem na konsole, to działa w jedną stronę.

Musisz wejść w ustawienia i tam kopia zapasowa. Potem odznaczasz aplikacje, a całą resztę robisz normalnie. Potem na drugiej konsoli to przywracasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak masz obie w domu to lanie albo ad-hoc łączysz i przerzucasz co chcesz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×