Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierniczę jakieś jaja sobie robicie, pisanie ze nowa konsola dopiero co wyjęta z pudła chodzi cichutko i ogólne jest fajnie i te porównanie do starego modelu są trochę nie na miejscu tutaj. Moja konsola tuż po zakupie tak samo chodziła cichutko, rok użytkowania to zmienił i teraz wyje jak pojebana. tak samo będzie z pro na początku chio z biegiem czasu coraz głośniej i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że co do BF1 i jego menu to nie wina konsol jak ktoś wspomniał bo dzieje się to na FAT i na PRO, myślę że tu leży jakiś błąd w kodzie gry bo jak to możliwe żeby menu grzalo procek? ? U mnie też w menu żołnierza wiatraki bardziej słychać niż w samej grze na ps4pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ewidentne bledy w kodzie, od paczatku w bf1 byly problemy z menu, pamietam ze juz w becie zamulalo a po premierze bylo jeszcze gorzej, z czasem to polatali ale i tak funkcjonowanie menu jest dalekie od idealu. Swoja droga nie wiem jak mozna spierdolic w grze kod menu w taki sposob ze nadmiernie obciaza proc i zamula. fuszerka

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę jakieś jaja sobie robicie, pisanie ze nowa konsola dopiero co wyjęta z pudła chodzi cichutko i ogólne jest fajnie i te porównanie do starego modelu są trochę nie na miejscu tutaj. Moja konsola tuż po zakupie tak samo chodziła cichutko, rok użytkowania to zmienił i teraz wyje jak pojebana. tak samo będzie z pro na początku chio z biegiem czasu coraz głośniej i tyle 

 

Wybacz kolego ale premierowka od nowowsci po wyjeciu z pudelka potrafila niezle narobic halasu. Pozniejsze modele w tym wzgledzie byly o niebo lepsze. Tak wiec porownanie jest jak najbardziej na miejscu dla osob ktore mialy PS4 od ponad 3 lat :)

 

Wiadomo z czasem poziom glosnosci staje sie coraz wiekszy ale na szczescie w PRO dojscie do ukladu chlodzenia i przeczyszczenie go jest wrecz dziecinna sprawa :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj w kółko o wiatrakach....Szanowni Panowie , Szanowni gracze...To właśnie Sony , które Was wydymało i mnie zresztą też przy premierowej PS4 i teraz drugi raz Was dyma przy PS4 PRO.Przecież to było wiadomo ,że to będzie kolejny szumofon i nie macie się czego dziwić tylko trzeba do tego przywyknąć i przestać w kółko pisać o tych zyjebanych obrotach wiatraka czy obysranych plastikach na obudowie....przecież to już było i sami dokonaliście wyboru kupując lepszy sort w postaci PRO.

Działa Wam to grajcie póki ten szajs jeszcze chodzi, bo za miesiąc się okaże ,że dojdzie coś nowego i co....

PZDR i się ogarnijcie w końcu ;-)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, vasyndrom napisał:

 

Wybacz kolego ale premierowka od nowowsci po wyjeciu z pudelka potrafila niezle narobic halasu. Pozniejsze modele w tym wzgledzie byly o niebo lepsze. Tak wiec porownanie jest jak najbardziej na miejscu dla osob ktore mialy PS4 od ponad 3 lat :)

 

Wiadomo z czasem poziom glosnosci staje sie coraz wiekszy ale na szczescie w PRO dojscie do ukladu chlodzenia i przeczyszczenie go jest wrecz dziecinna sprawa :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Widocznie ja miałem szczęście ponieważ moje ps4 z dnia premiery nie było głośne  ,i tak przez 3 lata nigdy nie narzekałem na prace konsoli . Po prostu trafił mi się dobry egzemplarz. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi też, ale po 2 latach wymieniłem pastę i dopiero wtedy konsola była cichutka. Z pro będzie taka sama sytuacja, sony używa jakieś słabej pasty, albo chińczycy kładą ją niedbale. Po gw zmieni się pastę i problem będzie rozwiązany.

 

PS. Aby wymienić pastę, to jednak trzeba trochę konsole rozbebeszyć, pod górna pokrywa to można jedynie przedmuchać układ chłodzenia, osobiście wątpię aby po czyszczeniu konsola działała ciszej, po 3miesiacach dużo syfu tam się nie mogło nazbierać, no chyba że ktoś mieszka na budowie.

 

,

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ja miałem szczęście ponieważ moje ps4 z dnia premiery nie było głośne  ,i tak przez 3 lata nigdy nie narzekałem na prace konsoli . Po prostu trafił mi się dobry egzemplarz. ..

Mam tak samo i moja premierówka do tej pory jest cichutka. Nie wymieniałem zupełnie nic w niej oprócz dysku na 2T 😆

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.02.2017 o 19:17, Fakers napisał:

A tutaj w kółko o wiatrakach....Szanowni Panowie , Szanowni gracze...To właśnie Sony , które Was wydymało i mnie zresztą też przy premierowej PS4 i teraz drugi raz Was dyma przy PS4 PRO.Przecież to było wiadomo ,że to będzie kolejny szumofon i nie macie się czego dziwić tylko trzeba do tego przywyknąć i przestać w kółko pisać o tych zyjebanych obrotach wiatraka czy obysranych plastikach na obudowie....przecież to już było i sami dokonaliście wyboru kupując lepszy sort w postaci PRO.

Działa Wam to grajcie póki ten szajs jeszcze chodzi, bo za miesiąc się okaże ,że dojdzie coś nowego i co....

PZDR i się ogarnijcie w końcu ;-)

Mam PS4 od 13 miesięcy i jeszcze w żadnej grze jej nie słyszałem. Jak jest idealna cisza w pomieszczeniu to z 50cm słychać minimalnie wiatrak. Jedyny hałas jaki wydaje konsola to czytnik płyt przy uruchamianiu gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

osobiscie żadnych past nigdy nie wymienialem, a premierowa ps4 chodzila znosnie. Fajnie ze PRO jest cichutka i mozna szybko otworzyc przedmuchac w razie gdyby sie kiedys zasyfila :banderas:

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą całą pastą to może być celowe postarzanie produktu. W ps3 też było tej pasty skromnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wasze wentylatory w PROsiakach ? :4_joy::4_joy: bo u mnie przy odpalonym Horizonie cicho jak w grobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy horizonie trochę słychać ale mam obok xboxa 360 który jest głośniejszy :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nic mówić ale to nie jest przypadkiem jakaś prowokacja ? Spencer gada o scorpio a tle w telewizory sami zobaczcie jakiej firmy xD

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy.....serio,  widzisz tu jakąś prowokację? Bo w studio telewizyjnym, jakiejś prywatnej telewizji akurat wiszą telewizory Sony na ścianie?  Dobrze że nie puszczali tego w TVNie,  tam wiszą Samsungi, dopiero miałbyś zagwostkę.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam wrażenie ze nawet Grecky jest fajniejszy, troluje ale przynajmniej z polotem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox scorpio ma wyjsc pod koniec 2017 (6 teraflopow) i rozwazam kupno ale jesli sie okaze ze ps5 z moca 10TF wyjdzie w 2018 to na hooj mie ten skorpion pytam? :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 2020 przewidziany jest xbox tarantula, o mocy 11,78 teraflopa. Więc w sumie te ps5 to też taki wypierdziany pomysł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony będzie miało dylemat. Czy zapowiedzieć ps5 czy jak to zwał przed premierą scorpio nawet z datą 2018.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapowiedzą w takim stylu jak zrobił to M$. Pokażą foto jakiegoś podzespołu, nazwę kodową i powiedzą, że będzie mocny w ch.. i tyle :smile:

 

Tylko co wtedy z PSpro... :darthvaderplz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co ma być? . Konsola będzie na rynku 2lata i dalej będzie funkcjonować. . Myślisz, że jak wyjdzie ps5 to ps4/pro przestanie istnieć. Nie wydaje mi się aby studia porzuciły 70mln konsol (bo pewnie do tyłu dobiją), i wspierały tylko Ps5. Z racji tej samej architektury, osobiście Nie zdziwił bym się, jakby Ps5 było kompatybilne z Ps4 miało te same gry, serwery online itp. To nie jest problem robić grę na Ps4 w 900p /pro 1440p i Ps5 true 2160p w tej samej architekturze. Kto będzie chciał true 4k to kupi nowa konsole i wszystko.

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na przykładzie ps4/ps4pro, problem jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na przykładzie ps4/ps4pro, problem jest

W czym? W robieniu gier z różną rozdzielczością?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony ubzdurało sobie że musi mieć najpotężniejszą konsole, a efektem tego są pro,ps5,turbo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×