Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakiś gruby zwierz, a nie chudy PROsiak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ceny takiego grubego zwierza. Patrząc na ceny GPU w pc o podobnej mocy, strach myśleć o cenie zabawki dla grzecznych dzieci :) już się chyba za tysiąc pincet z bonami tego nie kupi na premierę. :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem, ale pękające dupy sonoklapów słychać było nawet na forum o ogrodnictwie. Japońska korporacja już pewnie liczy kolejne pieniążki jakie posłusznie im wierni klienci przyniosą w zębach. PS4 Pro? Toż to nawet jednego bundla nie dostało, do zaorania, ale za kasę Kaz dziękuje. Granie w gierki w 2017 roku to już dobra beka :notsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens mają takie posty jak powyżej.Czlowiek chce się czegoś dowiedzieć,to musi czytać połowę jakiś mega śmiesznych aka console wars postów.

 

Edytowane przez kazikosky
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazikosky A czego się człowiek może w tym temacie dowiedzieć? Specjalnie zrobiłem małą ściągawkę. 

 

1. Konsola jest głośna 

2. Konsola jest cicha 

3. Konsoli nie ma w Polsce

4. Konsola jest, ale z ekspozycji 

5. Punkty 3 i 4 to kłamstwo 

6. Nie stać cie to nie kupuj sprzętu dla elity za równowartość połowy zasiłku dla bezrobotnych na zachodzie 

7. Patrz punkt 1. 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki sens mają takie posty jak powyżej.Czlowiek chce się czegoś dowiedzieć,to musi czytać połowę jakiś mega śmiesznych aka console wars postów.

 

Zadaj pytanie co Cię interesuje i dostaniesz odpowiedź, tak to ciężko sie połapać.@Grecky sonoklapy caly rok będą grać w gry, a Ty co będziesz robil?.

 

Huawei P8

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie aktualizacja plejki ? podobno dzisiaj miało być 4.50 update :)

Edytowane przez ckast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calm-the-fuck-down_o_1780177.jpg

 

 

Miała być to będzie. Trzeba czekać. 

Nie wiem jak jest obecnie bo nie śledzę już Playstation na twitterze ale na Xbone dostaje powiadomiena z dokładnością co do godziny kiedy się zaczyna rollout. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na skorpiona, obecny kloc nic mi nie da :) a jak już skorpion nie zostanie mesjaszem, to ja już nie wiem. Na chwilę obecną to z ps4 jest lepsza zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź stronę psprices.com tam już są, ps store pewnie po 12.00 lub dalej zaktualizuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bonieknowy napisał:

Sprawdź stronę psprices.com tam już są, ps store pewnie po 12.00 lub dalej zaktualizuja.

Lipne te promocje coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany chuligany, po nowym update konsoli mam problem, konsola samoczynnie przechodzi w tryb czuwania po ok 15 minutach grania w cokolwiek. Co prawda konsola miała takie akcje już wcześniej , ale działo się to marginalnie, powiedzmy raz na miesiąc. Teraz na cztery próby grania, cztery razy zaliczyła przejście w tryb czuwania. W sumie od razu skojarzyłem to z nową aktualizacją systemu, natomiast może to coś innego? Ma ktoś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Pany chuligany, po nowym update konsoli mam problem, konsola samoczynnie przechodzi w tryb czuwania po ok 15 minutach grania w cokolwiek. Co prawda konsola miała takie akcje już wcześniej , ale działo się to marginalnie, powiedzmy raz na miesiąc. Teraz na cztery próby grania, cztery razy zaliczyła przejście w tryb czuwania. W sumie od razu skojarzyłem to z nową aktualizacją systemu, natomiast może to coś innego? Ma ktoś pomysł?

spróbuj zrobić odbudowę bazy danych, ja też sporadycznie tak miałem, czasem sama konsola się włączała, teraz jest spokojnie nawet na nowym oprogramowaniu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna analiza

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany chuligany, po nowym update konsoli mam problem, konsola samoczynnie przechodzi w tryb czuwania po ok 15 minutach grania w cokolwiek. Co prawda konsola miała takie akcje już wcześniej , ale działo się to marginalnie, powiedzmy raz na miesiąc. Teraz na cztery próby grania, cztery razy zaliczyła przejście w tryb czuwania. W sumie od razu skojarzyłem to z nową aktualizacją systemu, natomiast może to coś innego? Ma ktoś pomysł?

Ja bym wgrał system z pendrive (albo zrobił factory reset). Jak to nie rozwiąże problemu to na gwarancję, o ile posiadasz, bo sam już więcej nic z tym nie zrobisz.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaka jutro będzie oferta odnośnie promocji i zniżek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowę o promocji przeniosłem do tematu:

Proszę tam kontynuować, tutaj skupiamy się na samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patricko napisał:

Rozmowę o promocji przeniosłem do tematu:

Proszę tam kontynuować, tutaj skupiamy się na samej konsoli.

Ja tam nie widzę różnicy, od kilkunastu stron ten temat jest o wszystkim :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie brak grafiki jak się przełączycie na offline? 98102a830e9522e701d61f3d20d58585.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×