Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Generację powinny wychodzić co 3-4 lata i gry powinny przez pierwsze 2 lata nowej generacji wychodzić jeszcze na starą gen. Wtedy osoby niezdecydowane maga spokojnie grać na starej konsoli wiedząc że nic ich nie ominie i wszyscy będą zadowoleni. Osobiście jestem za tym żeby nowe PS5 wyszło w 2018 a czego oczekuje? HDMI 2.1 ze wsparciem dla 120HZ, minimum 60 klateczek w każdej grze i dużo opcji konfiguracji graficznych żebym mógł dostosować konsole pod swoje preferencje.

 

Kup po prostu PC. Monitor z defaultu o multum opcji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście jeśli chodzi o ustawienia graficzne i takie bajery to jestem przeciwny, jadę na bazarek kupuje grę odpalam i gram, nie chce myśleć czy takie ustawienia będą dobre pod multi a te może lepsze pod singla, klatki sratki jestem leniwy i nie chce nic zmieniać tylko pograć, chyba że będzie opcja "nie zależy Ci kliknij x" i gramy:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.05.2017 o 21:13, nikkor napisał:

Czy remote play daje obraz tylko w 30 fpsach na lapka ?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak masz pro to 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.05.2017 o 17:10, bany4KHDR napisał:

Generację powinny wychodzić co 3-4 lata i gry powinny przez pierwsze 2 lata nowej generacji wychodzić jeszcze na starą gen. Wtedy osoby niezdecydowane maga spokojnie grać na starej konsoli wiedząc że nic ich nie ominie i wszyscy będą zadowoleni. Osobiście jestem za tym żeby nowe PS5 wyszło w 2018 a czego oczekuje? HDMI 2.1 ze wsparciem dla 120HZ, minimum 60 klateczek w każdej grze i dużo opcji konfiguracji graficznych żebym mógł dostosować konsole pod swoje preferencje.

Ty mordo idź se kup pecetka i tam se fapaj tymi opcjami, przez takich słodziaków jak tych rynek pc schodzi na psy co za typ..... skąd oni się biorą???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Damccio91x napisał:

Ty mordo idź se kup pecetka i tam se fapaj tymi opcjami, przez takich słodziaków jak tych rynek pc schodzi na psy co za typ..... skąd oni się biorą???????

Nie każdy konsolowiec to warzywo, jak nie chcesz ustawień graficznych to grasz na defaulcie. Nie rozumiem oburzenia. Przez takich graczy jak ty dostajemy gierki w 30 klatkach w 2017 na konsole a jeśli chodzi o pcmr to uważam że koniec jest bliski z zupełnie innych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrzucał bym tego na graczy, to sprzęt jest słaby, mikrofalówki i piekarniki sa mocniejsze od konsol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, to te pro nie daje 60 klatek? No to w takim razie rzeczywiście czas na ps5, najlepiej jeszcze w tym roku. :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej tym lepiej. Wystarczy tych półśrodków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im szybciej tym lepiej. Wystarczy tych półśrodków.

Ty chyba jednak jesteś dobrym trollem. Myślisz ze ps5 nie będzie półśrodkiem? Zmartwię cię. Będzie. Po wpadce z ps3 szczerze wątpię żeby Sony popełniło drugi raz taka sama głupotę. Konsole maja być tanie i producent musi zarabiać na sprzęcie. Po raz kolejny powtarzam. Kup sobie PC, tam nie musisz być skazany na półśrodki.

Wracając do opcji graficznych, to po co one są? Po to żeby użytkownik na na słabszym sprzęcie był w stanie zagrać. Konsola to jest jeden sprzęt (No Ok teraz dwa) wiec gra z założenia jest zoptymalizowana i ustawiona tak żeby działać i wyglądać jak najlepiej. Opcje do wyboru wystarczy ze zamkną się między jakością a wydajnością jak np w Horizon (i to tez w przypadku dwóch sprzętów na rynku)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o proste ustawienia gdzie można wybrać czy się chce lepsza grafe czy więcej klatek, tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi czy proste czy nie.. Człowiek wkłada płytkę, czy odpala cyfrę i ma wyjebane na opcję typu klatki czy włosy pod pachami Lary.. Jak chcę się bawić suwakami to kupuję PC. To samo dzieje się z tv.. Coś kosztem czegoś... Niech wrócą czasy..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suwak w ustawieniach konsoli, to jest to! :listek: czasy ps1 dawno minęły i należałoby się w końcu z tym pogodzić. Zawsze mnie bawią takie sentymentalne podróże do przeszłości. "Kiedyś to były czasy, gry, filmy, muzyka" :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany placze bo destiny nie bedzie miec 60 fps w pvp 4 vs 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski, te czasy nie wrócą,  suweren się zmienia. Ma być tanio ale często, rynek telefonów czy telewizorów to pokazuje, wystarczy zmienić przycisk z lewej na prawą, albo dodać jakieś magiczne cyferki i ludzie lecą do sklepów.

btw 

Wynajmuję kilkanaście metrów w magazynach które pamiętają lata 70te, wszystkie regały i biurka które kupiłem w ostatnich dziesięciu latach, padały po roku użytkowania. Wytrzymują te które były produkowane w latach 80, są niezniszczalne. Ale co z tego? Gówno. Czy ktoś pamięta lata 80?

Jest inna sprawa, raz że branża non stop ewoluuje, dwa że właśnie nie opłaca się robić towaru który będzie działał lata. Taki sprzęt blokuje etaty w fabrykach, salonach , sklepach i przy korpo biurkach.

Niestety takie rozwiązanie rozleniwia twórców gier, którzy zawsze kiedy gra szwankuje, wmawiają klienteli że sprzęt niedomaga.

Tylko okolice Kaczyńskiego chcą powrotu do przeszłości , reszta chce nowego, nie ważne że te nowe różni się prawie niczym,  ważne że się różni :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem artykuł w którym wypowiadał się anonimowy pracownik Samsunga z quality I podobno zatrudniają inżynierów którzy dbają o to żeby dany sprzet się zepsuł po powiedzmy 2 latach. Btw polskie drogi też trzeba co roku łatać a bbetonowki budowane  za   Hitlera  mają się całkiem  niezle. Oszczędność na materiałach czy celowe działania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio komisja europejska sie przyczepila do jakości sprzętów i faktu ich psucia zaraz po gwarancji. Może to coś zmieni :)

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata temu w radiu Czworka sluchalem wywiadu z polskim inzynierem/designerem i lawirowal jak mogl ale przyznal, ze czesc ich pracy to odpowiednie projektowanie produktow, tak aby wlasnie wytrzymaly tyle ile chce producent i nie wiecej.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa świadome postarzanie produktu i stosuje sie w każdej branży.

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mam pytanie. Posiadam pierwszy model PS4 (CUH 1004A) od 3 lat. Czy to normalne, że konsola podczas grania po prawej stronie jest gorąca ? Parzyć może nie parzy ale zdecydowanie czuć gorąc. Też tak macie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medzik1992 tez używam tego modelu ale nie zwracałem na to uwagi, a jak praca wiatraków, jest głośna czy tylko delikatnie szumi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@manoszek Wiatraczek szumi. Ostatnio postanowiłem go wyczyścić. Otworzyłem konsolę, odkurzyłem delikatnie i dmuchnąłem sprężonym powietrzem. A mógłbyś ew. sprawdzić podczas zabawy jak wygląda u Ciebie sytuacja ?

Edytowane przez medzik1992
Błąd gramatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medzik1992 sprawdzę wieczorem po dłuższej sesij, ale jak nie chodzi jak suszarka to nie masz sie czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek Dzięki, trochę mnie to uspokoiło. Chodzi cicho w miarę. A gdyby to był problem z zasilaczem? Czym mógłby się objawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medzik1992 pogralem tak okolo 4 godziny, grałem horizon, overwatch, alienation i wiatraki spokojnie pracują, dla mnie obudowa jest ciepła, ale dla kogoś innego może być juz gorąca, tak więc ciężko powiedzieć jak jest u Ciebie, mam laptopa ktory chodzi jak suszarka grzeje sie i faktycznie tam czuć gorąco obudowy, jest tez kwestia taka ze gram zawsze na słuchawkach i nie slysze konsoli, podczas gry ściągnąłem kilka razy i byla cisza delikatny szum, konsola ma przestrzeń wentylacja bardzo dobra, raz w zyciu ja sprzątalem, podsumowując jeśli twoja konsola szumi podczas pracy i nawet jak jest ciepla/goraca obudowa to graj dalej i zapomnij o tym😁

 

Huawei P8

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×