Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Czeski, te czasy nie wrócą,  suweren się zmienia. Ma być tanio ale często, rynek telefonów czy telewizorów to pokazuje, wystarczy zmienić przycisk z lewej na prawą, albo dodać jakieś magiczne cyferki i ludzie lecą do sklepów.

btw 

Wynajmuję kilkanaście metrów w magazynach które pamiętają lata 70te, wszystkie regały i biurka które kupiłem w ostatnich dziesięciu latach, padały po roku użytkowania. Wytrzymują te które były produkowane w latach 80, są niezniszczalne. Ale co z tego? Gówno. Czy ktoś pamięta lata 80?

Jest inna sprawa, raz że branża non stop ewoluuje, dwa że właśnie nie opłaca się robić towaru który będzie działał lata. Taki sprzęt blokuje etaty w fabrykach, salonach , sklepach i przy korpo biurkach.

Niestety takie rozwiązanie rozleniwia twórców gier, którzy zawsze kiedy gra szwankuje, wmawiają klienteli że sprzęt niedomaga.

Tylko okolice Kaczyńskiego chcą powrotu do przeszłości , reszta chce nowego, nie ważne że te nowe różni się prawie niczym,  ważne że się różni :kwach:

Ostatnio czytałem artykuł w którym wypowiadał się anonimowy pracownik Samsunga z quality I podobno zatrudniają inżynierów którzy dbają o to żeby dany sprzet się zepsuł po powiedzmy 2 latach. Btw polskie drogi też trzeba co roku łatać a bbetonowki budowane  za   Hitlera  mają się całkiem  niezle. Oszczędność na materiałach czy celowe działania ?

Ze dwa lata temu w radiu Czworka sluchalem wywiadu z polskim inzynierem/designerem i lawirowal jak mogl ale przyznal, ze czesc ich pracy to odpowiednie projektowanie produktow, tak aby wlasnie wytrzymaly tyle ile chce producent i nie wiecej.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

To się nazywa świadome postarzanie produktu i stosuje sie w każdej branży.

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Najzwyczajniej w świecie nikt nie chce popełnić błędu Mercedesa, który wypuścił niezniszczalną "beczkę" i prawię przez to upadł bo nie zarabiali na serwisie.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy ps4 pro, czy w trybie spoczynku podczas pobierania gry wiatraki wam cały czas chodzą do momentu w którym gra zostanie pobrana bo później przestają tak ma być? Z tego co kojarzę to chyba podczas pobierania w tym trybie wiatraki w zwykłej PS4 nie pracowały.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile mocy potrzebuje. Pracują jak trzeba i przestają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy pro, zdarza wam się ze gra się zatnie i jedyne co pozostaje to zamknąć aplikacje (system działa ) , pytam bo mam Ok miesiąca a juz 3 razy miałem taka sytuacje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gry, ale obecnie każda gra to mniejszy lub większy bubel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od gry, ale obecnie każda gra to mniejszy lub większy bubel

Czyli to bardziej wina gier a nie konsoli ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wasil187 napisał:

Czyli to bardziej wina gier a nie konsoli ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak, np ja ogrywam teraz Mass Effect Andromeda i tam gra potrafi zwiesić na chwilę i stoi gra, natomiast do menu konsoli można wejść bez problemu. Warto poczekać czasami w takiej sytuacji bo mi ME:A już kilka razy tak robił ale gra się po chwili pomyślenia odwiesza. Nie raz taka zwiecha trwa 1-2 sekundy a czasami dłużej ale to w 100% wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, np ja ogrywam teraz Mass Effect Andromeda i tam gra potrafi zwiesić na chwilę i stoi gra, natomiast do menu konsoli można wejść bez problemu. Warto poczekać czasami w takiej sytuacji bo mi ME:A już kilka razy tak robił ale gra się po chwili pomyślenia odwiesza. Nie raz taka zwiecha trwa 1-2 sekundy a czasami dłużej ale to w 100% wina gry.

Z tym ze na zwykłej ps4 tego nie miałem , zdarzało się ze wyskoczył błąd ale nigdy się nie zawiesiło

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ gry są lepiej zoptymalizowane na zwykłą Ps4 😊 Jeśli masz włączony tryb boost to wyłącz go i potestuj.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz najzwyczajniej w świecie przy jakiej grze Ci się to dzieje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może napisz najzwyczajniej w świecie przy jakiej grze Ci się to dzieje? 

Dwa razy przy ghost recon wildlands i raz przy beyond: dwie dusze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja do posiadaczy Ps4 Pro i wyłącznie.Jak się wam sprawuje konsola pod względem wizualnym i głośności ? Mam ją od 3 miesięcy i stoi w pozycji pionowej i zauważyłem że gry posiadające patche pro to konsola chodzi trochę głośniej czasami wskakuje na większe obroty i raz na mniejsze ( nawet podczas menu jak gram np w uncharted 4 a przechodzę do głównego menu to zaczyna głośniej chodzić niż podczas gry) nie jest to uciążliwe ale czy normalne. A drugi problem że pewnie od tego że konsola głośniej chodzi bo potrzebuje większej mocy to jest cieplejsza i zauważyłem że w granicach lego z tyłu konsoli jak z przodu porobiły się takie ślady jak by od nagrzewania tego typu plastiku już wcześniej widziałem w internecie u innych osób ale czy to z jakimś czasem może pogorszyć stan konsoli ? Nie chciał bym wysyłać jej na gwarancje bo wiem z doświadczenia i czytałem że to potrwa dobre parę tygodniu a mogą w niej coś popsuć a nie naprawić. Dodam że z góry bo u mnie stoi w pozycji pionowej (na orginalnej podstawce sony ) to wybiega z niej chłodne powietrze a z tyłu jak od przodu i stylu konsola jest ciepła.To napiszcie jak jest u was czy jest czym się przejmować, czy zapomnieć o tym i się nie przejmować po prostu takie model produkują. Tak to konsola sprawuję się bardzo dobrze  w weekend jak miałem wolne to grałem na niej kilkanaście godzin i działała bez zarzutów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja do posiadaczy Ps4 Pro i wyłącznie.Jak się wam sprawuje konsola pod względem wizualnym i głośności ? Mam ją od 3 miesięcy i stoi w pozycji pionowej i zauważyłem że gry posiadające patche pro to konsola chodzi trochę głośniej czasami wskakuje na większe obroty i raz na mniejsze ( nawet podczas menu jak gram np w uncharted 4 a przechodzę do głównego menu to zaczyna głośniej chodzić niż podczas gry) nie jest to uciążliwe ale czy normalne. A drugi problem że pewnie od tego że konsola głośniej chodzi bo potrzebuje większej mocy to jest cieplejsza i zauważyłem że w granicach lego z tyłu konsoli jak z przodu porobiły się takie ślady jak by od nagrzewania tego typu plastiku już wcześniej widziałem w internecie u innych osób ale czy to z jakimś czasem może pogorszyć stan konsoli ? Nie chciał bym wysyłać jej na gwarancje bo wiem z doświadczenia i czytałem że to potrwa dobre parę tygodniu a mogą w niej coś popsuć a nie naprawić. Dodam że z góry bo u mnie stoi w pozycji pionowej (na orginalnej podstawce sony ) to wybiega z niej chłodne powietrze a z tyłu jak od przodu i stylu konsola jest ciepła.To napiszcie jak jest u was czy jest czym się przejmować, czy zapomnieć o tym i się nie przejmować po prostu takie model produkują. Tak to konsola sprawuję się bardzo dobrze  w weekend jak miałem wolne to grałem na niej kilkanaście godzin i działała bez zarzutów. Pozdrawiam

 

A teraz weź patyczek higieniczny i wytrzyj te ślady :) chyba ze już próbowałeś i nie schodzą. Czasem drobny kurz się układa w takie wzory w szczególności w pobliżu wlotów/ wylotów. Sam się na to nabrałem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam :) Nie przejmuj się.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patyczkiem nie próbowalem raz jak kurze ścierałem to przejechałem ściereczką na sucho to nie schodziło a z patyczkiem spróbuje innym razem a jak z poziomem głośności dodam że to nie jest takie chodzenie jak odrzutowiec :) ale w grach po patchu pro gry chodzą głośniej trochę a jak  u was ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś ma problem z nową aktualizacja do 4,70.Mi wyskakuje błąd SU-30625-6 i nie mogę jej zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Gry po patchu oferującego poziom PsPro ;) rozgrzewają konsolkę.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest normalne chodzenie konsoli ? Bo parę osób też wcześniej pisało że tak samo ma ale wolę popytać i mieć 100 % pewność że to jest normalne bo bym zrobił głupią rzecz jak bym odesłał na gwarancję a nic by to nie dało a nie miał bym konsoli z dobre parę tygodni :1_grinning: a co do tych śladów to zrobię tak w wolnej chwili jak kolega wyżej napisał patyczkiem kosmetycznym przetrę i zobaczymy czy zejdą bo wiem że od nowości tego nie było. A jeszcze mam jedno pytanie a to jest normalne że jak gram podczas uncharted 4 to konsola chodzi w miarę a jak wchodzę do menu a albo do menu głównego po zakończeniu gry to wchodzi konsola na wyższe obroty i po paru min schodzi niżej ? też tak macie? Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Skyrim wchodzisz np.mapa i konsola wydobywa z siebie silnik odrzutowy. :) Tak wiele gier tak ma że wchodząc do menu to wiatraki się rozpędzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po prostu takie optymalizacje gier robią może z czasem będzie lepiej ale jak tylko nie to ja mam to ty też i inni to jest normalne więc nie ma się czym przejmować :) dzięki za pomoc. A u siebie też zauważyłeś takie ślady w granicach logo jak by się tam kurz zbierał albo od nagrzania plastiku konsola zostawia je po sobie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o te większe obroty wentylatora to u mnie to samo jest. Podczas gry w Fifę 17 po wyjściu do menu konsoli zaczyna głośniej pracować niż podczas samego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to normalne a co fify to miałem i tak samo miałem jak ty nie jest to uciążliwe ale chcę mnie pewność że tak musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców.

W PS4 PRO po prawej stronie jest otwór, do czego on służy? Wygląda jak do wtyczki jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, oxon napisał:

Mam pytanie do znawców.

W PS4 PRO po prawej stronie jest otwór, do czego on służy? Wygląda jak do wtyczki jack.

stawiam na otwór na śrubkę do zamontowania podstawki  :messi:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×