Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To jest myśl, dwa lata bym myślał na to nie wpadł :)

 

Korzysta ktoś z takich wynalazków - KLIK.

Przyda się czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś to daje i jaki ogólnie jest szum :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem taki wynalazek nie jest potrzebny. Miałem fatkę wymiana pasty i termopadów dało zadowalający efekt szumu. Stała w pionie i też na podstawce z wentylatorami które to nigdy nie włączałem. Dziś prosiaczek też stoi na prostej podstawce i jest ok. Zamówiłem z aliexpres podstawkę z hubem usb bo to się przyda i wiatraczkami( pewnie nigdy nie użuję) . A po gwarancji pewnie wymienię pastę termopady i kupię Ps 5 - mam mam dzieję że to będzie Ps5 ze wsteczną zgodnością z Ps 4

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dobra wentylacja to podstawa

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawy wynalazek. Od dołu wieje, a w sumie bardziej to że stoi wyżej i ma pod przepływ powietrza.

O ile te dyskotekowe tak sobie o tyle ta druga opcja daje radę.

 

dFipTsXt.jpg

n8Q4foot.jpg

 

OsleHtvt.jpg

QHJF216t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, podstawka chłodząca pod laptopa, a na niej ps4.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ze od spodu nie ma nic :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, lipalipski napisał:
Wow, podstawka chłodząca pod laptopa, a na niej ps4.

 

Wymiary pod PS4 ale pod laptopa też może być.

Można też herbatę czy kawę chodzić.

 

 

 

 

Edytowane przez oxon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna sobie postawic samą podstawke dla ozdoby i delektowac sie niebieskim swiatlem led :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w prosiaku zaskoczyła mnie jedna rzecz. Zazwyczaj gram w słuchawkach, ale gdy dziś zagrałem w horizona, to usłyszałem odgłos chyba strzelającego plastiku. Podobna sytuacje miałem w premierowej ps4. Co z tym fantem robić? Na serwis? Czy to jej urok?

Edytowane przez paweltpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w prosiaku zaskoczyła mnie jedna rzecz. Zazwyczaj gram w słuchawkach, ale gdy dziś zagrałem w horizona, to usłyszałem odgłos chyba strzelającego plastiku. Podobna sytuacje miałem w premierowej ps4. Co z tym fantem robić? Na serwis? Czy to jej urok?

Raczej norma, mój premierowy model strzelał tak samo prosiak, plastik jest po prostu nagrzany

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego krótkiego postu można wnioskować ze sprzedał i kupił pro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obudowę wraz z wylotami wentylatorów można czyścić z kurzu odkurzaczem?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy obudowę wraz z wylotami wentylatorów można czyścić z kurzu odkurzaczem?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

A kto ci zabroni?

W prosiaku i chyba slimce też możesz nawet ściągnąć górną pokrywę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie spowodowane było tym iż w necie znalazłem informację, że drobinki kurzu mogą się elektryzować jak czyscimy odkurzaczem i uszkodzić elementy mechaniczne w środku... Wolę się upewnić.

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło odkąd skończyłem przygodę z PS3, po tych paru latach zdecydowałem się w końcu na konsole nowej generacji. I stąd moje pytanie, czy przy grze na tv i monitorze full hd kupno wersji pro jest opłacalne? Dodam, że grać będę głównie w Battlefielda, Fife, Wiedzmina, Skyrima itp. Czy jakość obrazu i płynność gry rzeczywiście jest do zauważenia w wersji pro? Czy ktoś się może jeszcze orientuje czy gdzieś na terenie Warszawy obie wersje konsol są na wystawie podłączone i gotowe do stestowania, taka sytuacja ułatwiłaby mi wybór.

P S Domyślam się, że tego typu pytania mogły się już pojawić, jeśli był post, który wyczerpuje moje pytania proszę o odesłanie mnie do niego.

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to moim zdaniem tak. Szczególnie w bf to widać, praktycznie stałe 60fps w stałym 1080p, zdownsamplowanym chyba z 1440p powoduje ze gra wyglada zdecydowanie lepiej. Moje pro jest tez duuuzo cichsze niż zwykła 4 która miałem wcześniej. Wieskowi pomaga tryb turbo a dodatkowo ma dostać patch dla pro(nie wiadomo kiedy, ale ja się już jaram). Slim tez jest Ok ale pamiętaj ze nie ma optyka, pro ma 3 porty usb, nie wiem jak slim.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardziej przekonany co do Pro, twoja odpowiedz tylko nie w tym utwierdzila. Teraz czekam na jakas promocje i lece do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem pro. Mam jednak pewne obawy po przeczytaniu wielu opini w internecie.

 

Mam pare pytań do posiadaczy tego sprzętu u nas jeśli możecie podajcie jak to jest u Was z poniższymi kwestiami:

 

1. Ważna kwestia dla mnie bo gram głównie wieczorami , a żona śpi z boku  - jak jest z głośnością tego sprzetu - czy faktycznie są bardzo głośne grając w trybie 4k? opinie są , że przy grach typu horizon/mafia/uncharted 4 pracują jak pralki...

 

2. Druga kwestia to ponoć występuje problem sprzętowy z wieloma modeli związany z GPU - efektem jest wieszanie się w dwóch grach: Tomb rader ten najnowszy i Diablo III w trybie 4k?

Przecztajcie opinie na ceneo kolegi OZ, dość szczególowo to opisuje (wymieniał 3 szt pro..):

https://www.ceneo.pl/45002653#tab=reviews

Oprócz tego masa wpisów zagranicznych jak wpiszemy Ps4 pro crash diablo iii z datą od premiery do miesiąca wstecz... Jeśli komuś coś pomogło to wymiana konsoli na nową lub granie w 1080p...

 

3. Problemy z HDMI i różnymi telewizorami - znikający obraz, brak HDR itd

 

Jak to jest u Was ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pro jest dużo cichsza niż pierwsza, minęło ponad pół roku i wciąż jest cicha w miarę, jakiś czas temu zamieszczałem filmik jak jest głośna po paru godzinach w bf1. W horizonie była głośniejsza ale daleko jej do poziomu pierwszej rakiety. Co do zwiech to nie wiem bo nie mam tamtych gier, ale nawet w trybie turbo nie zwiesiła mi się. Raz nie chciała się wybudzić ale to raczej nie wina GPU.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grasz na tv 4k bo na fhd są ciche? Wypowiedxcie się posiadacze pro z 4k na w/w

 

Edytowane przez luki99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wykorzystuje właściwości Pro, czyli 4k, supersampling, itd. = konsola wyje przez większość czasu.

 

Normalne gry bez trybu pro, a nawet z trybem boost = konsola chodzi cicho.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisałem o bf1 nie bez kozery. Tam nawet na fhd gra działa w 1440p i jest supersampling do 1080p. I etyn trybie mi nie wyje, chyba ze coś się jeszcze ekstra dzieje jak podłączymy odbiornik 4K?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×