Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

A to ma jakieś znaczenie? Płyta jest używana tylko po starcie gry a tak wszystko leci z hdd.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wbrew pozorom ma. Zobacz sobie jak masz możliwość tą samą grę jak wyje gdy grasz z płytki i jak jest cichutko jak grasz z cyfrówki. Sam się ździwiłem. Bo logiczne jest to co napisałeś, a jednak nie tak do końca wygląda to w praktyce. Gdy płytka jest w napędzie to wtedy jest głośno.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś konsola zawiesiła się na amen i jedyną opcją było odłączenie od prądu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem PS4 premierowe na Pro i kurde zapomnialem sprawdzic czy stare bylo glosne.. ale tyle lat uzywania i nigdy mi nie przyszlo do glowy sprawdzac czy jest cieple albo czy wiatraczki pracuja. Ale chyba bede wierny tradycji i nie bede tego sprawdzac w Pro .. bo po co??? 

 

Mieszkacie w klasztorach i boicie sie ze przeor uslyszy? A moze to iglo i skok o 5 stopni stopi dach? Jakas paranoia... ;)

 

Konsola sluzy do grania, a nie dotykania czy sluchania! 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Veezo napisał:

Czy komuś konsola zawiesiła się na amen i jedyną opcją było odłączenie od prądu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Miałem tak kilka razy. Dzisiaj trzy razy pod rząd, na jednej gierce, praktycznie w tym samym miejscu. Na włączonym i wyłączonym trybie turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

Zmienilem PS4 premierowe na Pro i kurde zapomnialem sprawdzic czy stare bylo glosne.. ale tyle lat uzywania i nigdy mi nie przyszlo do glowy sprawdzac czy jest cieple albo czy wiatraczki pracuja. Ale chyba bede wierny tradycji i nie bede tego sprawdzac w Pro .. bo po co??? 

 

Mieszkacie w klasztorach i boicie sie ze przeor uslyszy? A moze to iglo i skok o 5 stopni stopi dach? Jakas paranoia... ;)

 

Konsola sluzy do grania, a nie dotykania czy sluchania! 

 

Szkoda ze nie czytasz dokładnie posta pytajacego przed odpowiedzią. Dzięki reszcie poczytałem dodatkowo na necie i niestety u mnie pro odpada żona nie pospi przy tej pralce:)

Edytowane przez luki99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było kierowane do Ciebie, tylko ogolne przemyslenia na temat przezywania glosnosci konsoli - wiele osob o to pyta, a raczej nie kazdy kladzie zone spac na konsoli ;) Dla Ciebie porada - kup jej zatyczki do uszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatyczki ma od dawna ale na razie jest mega zadowolona bo od 2 m-cy nie ruszam niczego innego niż zelda na switchu a ten jest nieslyszalny;)

 

Z tego co piszecie i ogólnie na necie wynika ze pro jest niedopracowana w slim nigdy nie musiałem wył. Z prądu. Te zwiechy w d3 ma masę osób nadal na 4k w wielu innych grach też a w fhd tego nie ma poza ce 34878 co jakiś czas ale pro też to miewa. Chłodzenie dali Lipnie bo wyje... albo sprzętowo coś albo Soft ze te zwiechy w grach konsoli. Za dużo jest takich wpisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to tylko konsola, a nie zakup na cale zycie za nie wiadomo jaka kase, ze warto to az tak rozkminiac. Nie bedziesz zadowolony to oddasz do sklepu w ciagu 14 dni .. albo sprzedasz po 3/8/76 miesiacach .. po co tracic czas na zastanawianie sie? Przekonaj sie sam ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce widzieć problemy to się zawsze je zobaczy... Ja mogę powiedzieć, że od dnia zakupu Pro chodzi u mnie bez zarzutu. Poza wiatrakiem wszystko jest ok. Swoją drogą, z dwojga złego to wolę niech mi wiatrak wyje, a przynajmniej chłodzi, niż chodzi cicho, a potem problemy jakieś. Nie bronie wycia, ale mimo wszystko, trzeba z tym żyć i już.

 

Tym bardziej brak u mnie jakichkolwiek problemów z zacinaniem się konsoli czy koniecznością restartowania, a mało nie gram...

 

Jeszcze ze 2 lata i pewnie PS5 wpadnie. Także o ile ja dożyje to o konsole się nie martwię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni mam nowe pro z data code 7A zobaczymy czy jest jakaś poprawa.

Poprawa w?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działaniu a konkretniej? Ja swojej z 2m nie słyszę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Veezo napisał:

Działaniu a konkretniej? Ja swojej z 2m nie słyszę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tak ogolnie , poprostu

ja siedze ze 2m od tv i ta stara slyszalem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na to pomoc zalozenie sluchawek albo zwiekszenie glosnosci TV/glosnikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze na to pomoc zalozenie sluchawek albo zwiekszenie glosnosci TV/glosnikow

U mnie (między innymi) wycie konsoli z odległości 2 metrów siedząc w słuchawkach doprowadziło do wymiany ...na Xboxa.

Jeżeli ktoś gra w nocy w słuchawkach ale nie może pozwolić sobie na odcięcie się od otoczenia to hałas konsoli potrafi być ważną kwestią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze od konsoli 2.5m, mialem pierwsza wersje PS3, premierowe PS4 i teraz PRO .. serio nie wiem o jakim wyciu i szumie mowicie ;) W sensie no szumi, ale co ma robic? Grac pozytywke? Procek i grafika wymagaja chlodzenia, tylko tyle i az tyle.

 

#dziwneumniedziała

Edytowane przez czacha79
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szum konsoli sam nie wiedziałem, że potrafi byc tak irytujący dopóki nie sprawilem sobie Xbox one s, ten popularny swierszcz doprowadza do szału. Nie dałem rady i pogonilem w cexie i zmieniłem ps4 na Slim i jest cisza jak makiem zasial, pod koniec roku wymieniam tv na 4k i planuje zakupić pro do zestawu i zobaczymy jak się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak konsole będą wielkości co najmniej middle tower i z radiatorem 700 gram 600 rpm 12 cm wentylator to będą ciche . Pudełeczko które ma mini radiator i wentylator to musi generować decybele. W dzisiejszych czasach to telefon potrafi zagrzać się do 80 stopni... i restart :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szum konsoli sam nie wiedziałem, że potrafi byc tak irytujący dopóki nie sprawilem sobie Xbox one s, ten popularny swierszcz doprowadza do szału. Nie dałem rady i pogonilem w cexie i zmieniłem ps4 na Slim i jest cisza jak makiem zasial, pod koniec roku wymieniam tv na 4k i planuje zakupić pro do zestawu i zobaczymy jak się spisuje.

Też mam świerszcza. Stoi pod takim kontem że go nie słychać.

...nadal, jak postawiłem obok PS4 to zagłuszało świerszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też tak przycina Ps4 Pro kiedy np. sprawdzacie listę gier, albo wchodzicie do sub menu? 

Myślałem że tylko Ps4 ma takie problemy, i teoretycznie "mocniejsza" Pro da radę.

Jednak jest inaczej, czuję się że jakbym miał telefon z androidem z przed 2-3 edycji wstecz, gdzie system już nie wyrabia..

Wkurza to niemiłosiernie, a soft jest archaiczny..

X-box one po aktualizacji chodzi jak rakieta bez zająknięcia, a tutaj? :O

Robiłem odbudowę bazy danych, pomaga na chwilę, po odpaleniu jakiejś gry wszystko wraca do normy i widać przycięcia.

Kiedy to naprawią? czy w ogóle będą chcieli? heh, gdyby dyski SSD były tańsze..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×