Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykła jak i pro zawsze chodziła i chodzi bez zarzutu zero przycięć bez znaczenia czy gra odpalona czy nie menu lata normalnie płynnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie tez zamula. W sumie tak samo jak zwykle. Np w trakcie gry jak się wejdzie na listę znajomych a potem na któregoś konkretnego to kręci kręci i końca nie widać. O tym aby w trakcie odpalonej gry wejść do sklepu i coś przeglądać to już graniczy z cudem. Udaje się raz na 10 prób. Ogólnie zamulony system jest dość mocno i ma swoje humory. Raz działa w miarę Ok a raz tnie jak szalony- to wszystko przy odpalonej grze w tle. Bez gry w tle system dziala poprawnie ale nie mega płynnie. .

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamilradom nie wydaje mi się żeby internet miał wpływ na poruszanie się po menu konsoli, neta mam 256mb także raczej ok..

Co do przycięć? kwestia jak ktoś to postrzega, komuś będzie to przeszkadzało i będzie to widział, inna osoba nie zwróci uwagi, bo np. nie jest wyczulona na tym punkcie :) jedni używają wciąż iPhone 4, ktoś inny ma już IPhone 7, fun wciąż ten sam.

Zastanawia mnie, po co tyle aktualizacji robi Sony z papką marketingową typu "poprawa wydajności systemu" , jak nic się nie zmienia .. Placebo?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdą usługę sieciową w menu nie internet, a PSN ma wpływ. Chociaż wiadomo, że jak ktoś ma internet z wiaderka to nic nie działa, ale to są skrajne przypadki.

Możesz mieć nawet net 1GB/s, a rzeczy w menu i tak będą zamulać bo PSN akurat ma taki kaprys. Przecież wszystkie grafiki i dane właśnie tam leżą...
Jak ktoś nie wierzy, to niech wyłączy neta i sprawdzi sobie wszelkie rzeczy offline, będą działać i ładować się w mgnieniu oka.

Chociaż obecnie offline to można sobie jedynie w ustawienia wejść, ale mimo wszystko.

Nawet to menu pod ikonką z gry jest uzależnione od PSN.

 

Także na zamulanie, a szczególnie długie ładowanie listy znajomych nie ma rady, tak już po prostu jest od samego początku.

Nie chcę nawet wspominać sobie co działo się na PS3 ze sklepikiem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Zastanawia mnie, po co tyle aktualizacji robi Sony z papką marketingową typu "poprawa wydajności systemu" , jak nic się nie zmienia .. Placebo?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

To jest przeważnie ciche łatanie dziur których można by użyć do złamania systemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ceny, moze juz od wrzesnia przecenia prosiaki rozpoczynajac ofensywe przed premiera XOX.

Za 1200 sie polaszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ploty mówią o czym związanym z GT, albo bundle, albo jakaś wersja konsoli z logo GT. Zobaczymy. Raczej nic wielkiego skoro tylko na Twitterze to wrzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką naklejkę z logo GT mogę sobie wyciąć na ploterze za 50groszy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie nawet fajne konsola i pad. Jedna z ciekawszych limitek ale na boga dlaczego PS4 noob. Na co komu bebechy z 2013 skoro lepsza wersja jest na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro się dobrze sprzedaje i towar schodzi, zaś slimy zapewne leżą i zbierają kurz. Chociaż na Destiny 2 robią białą Pro... Tego nie pomalujesz, a na pewno nie zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest cały marketing idzie w slim . pro nawet specjalnie nie promują a sprzedaje się jak szalone.

 

I tak cud że w końcu łaskawie będą na jesieni pierwsze bundle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 pro za drogie do bundli, chcą chyba zatrzymać cenę na poziomie 399$ aby nie było, że konsola jest za droga a takie wrażenie może dawać mimo pakietu z grą. Ciekawi mnie cena jaką będą wołać za pro+fifa 18 i czy wyniesie 449$ czy zostanie 399$ i będzie to pierwszy krok do obniżki ceny. Jeszcze niedawno słyszałem wersję, że pro to zaledwie 1 na 5 sprzedanych konsol. Ja póki co muszę najpierw uzbroić się w porządny tv 4k bo nie chcę kupować konsoli której mocy w pełni nie wykorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROsiaka nie muszą promować bo targetem są tacy maniacy jak my którzy i tak sami do wszystkiego dotrą ;)
Slim jest dla każuali i dlatego jego reklamują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie olewaja pro no ale ... to taki pół produkt :1_grinning: która pewnie przy następnej generacji nie będzie miał miejsca w ogóle.  - i dzięki bogu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił,jeśli Xbox One X odniesie sukces to pójdą za ciosem i w każdej generacji będą półgeneracje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×