Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne wrażenia to takie, ze oprócz tego, ze konsola jest praktycznie nie słyszalna zarówno w grze czy w menu to troszkę sie szybciej uruchamia i chodzi jakby płynniej. Ma lepsza kartę sieciowa. Wczesniej zasięg wifi miałem na poziomie 65% obecnie 98-100%
Gry wyglądają ostrzej, maja lepsze oświetlenie oto. Gry działają płynniej ale testowałem tylko na WRC 7 i Destiny 2 jak na razie. Na amatorze w WRC 7 na dzielonym ekranie czasami potrafiło chrupnąć a na Pro super płynnie.
Na prawdę nawet na średniej klasy telewizorach full hd widać różnicę

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie teraz coś co wspiera Pro, TLOU albo bf1. Szczególnie w tym drugim różnica jest widzialna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Właśnie pobrałem B1 bo pomału uzupełniam kolekcje moich gier ze starej PS4. Teraz zastanawiam się czy nie powinienem od razu wymienić dysku na ten który miałem w tamtym PS4 bo 1T będzie mi mało hahaha

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie apropo nowo zakupionej konsoli PS4 Pro. Konsole dzisiaj uruchomiłem po raz pierwszy i zdziwiły mnie dwie rzeczy, z konsoli z okolic wywietrznikow tylnych wydobywa się dość dziwny zapach jak przypalonego plastiku a druga rzecz czuć dość wysoka temperaturę na tylnej prawej stronie konsoli w okolicy wywietrznikow. Temperaturę czuć podczas pobierania gry online, nawet nie grania. Konsola podłączona do tv 4k i pracująca w takiej rozdzielczości. To wszystko jest normalne? Dodam że dziwny zapach konsoli był już odczuwalny podczas wyjecia jej z pudełka nawet nie uruchamiając 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kupioną na początku września PS4 Slim z datacode 6B. Nie za stary jak na nową konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz dwie pierwsze cyfry serial number? Ten z tyłu konsoli.

Edytowane przez garob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nówka. Nie przejmowałbym się tymi datami produkcji jeśli wszystko działa jak powinno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@garob

A mógłbyś sprecyzować jak to oceniłeś? Inna cyfra świadczyłaby o refurbie czy jak ? Oczywiście konsola była oryginalnie zamknięta, wszystkie naklejki gwarancyjne są na miejscu. Może Auchan pozbywał się na rzecz jakiś bundli stąd była promocja.

 

Działać działa ale coś w nowszych wersjach zmieniali ? Ja bym na ich miejscu wywalił ten błyszczący plastik, który ładnie wygląda po wyjęciu z pudła i może na białej wersji.

Edytowane przez cayen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na innym forum była taka informacja, że konsole z numerem 03 to nówki sztuki a 09 to refurby.

Ale wygląda na to, że nie tylko te dwa numery. Bo ty masz 02, ja miałem w pro 03 ale oddałem w ramach gwarancji i dostałem z serwisu inną z numerem 08. Więc prawdopodobnie te niższe numery to nowe egzemplarze a wyższe refurby.

Z resztą skoro kupowałeś w Auchanie to na pewno nówka.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@garob

Nieno w nowość nie wątpiłem, dziwił mnie tylko fakt, że jest to ponad roczna wersja, która leżała pewnie na magazynie.

Ale dopóki nic się nie dzieje, nie ma pewnie sensu się tym przejmować.

 

Wszystkie wersje PS4 mają ten błyszczący plastik pomiędzy matowymi częściami ?

Edytowane przez cayen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cayen napisał:

@garob

Nieno w nowość nie wątpiłem, dziwił mnie tylko fakt, że jest to ponad roczna wersja, która leżała pewnie na magazynie.

Ale dopóki nic się nie dzieje, nie ma pewnie sensu się tym przejmować.

 

Wszystkie wersje PS4 mają ten błyszczący plastik pomiędzy matowymi częściami ?

tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, dla uniknięcia tego badziewia byłbym w stanie dopłacić :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już zassał nową wersje oprogramowania ? Można ściągać  czy są z nią problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomylilem temat, do usiniecia

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już zassał nową wersje oprogramowania ? Można ściągać  czy są z nią problemy ?

Zero problemow musisz tylko T&C od sony zaakceptowac zanim bedziesz mogl polaczyc sie z PSN po aktualizacji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy kupię gdzieś gumkę ze spodu konsoli w kształcie kółka ? Gdzieś mi odpadła, a co tydzień konsola jeździ ze mną do innego miasta, więc ciężko mi nawet stwierdzić gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy i koleżanki mam takie pytania i czy może mi ktoś na nie odpowiedzieć?

 

1.Chce kupić konsolę ale nie wiem czy brać ps4 pro czy xbox one s (x nie wchodzi w grę)

2.Czy na ps4 pro grafika lepsza będzie niż na xbox one s? bo ponoć ps4 pro ma lepsze bebechy

3.Jak z netem w ps4 pro? ponoc w xbox one s o wiele szybciej wszystko działa 

4.Czy ps4 pro jest dużo głośniejszy od xbox one s? w xbox one s trafiają się konsole z głośnymi wiatrakami wada fabryczna.Czy w ps4 pro jest coś takiego też?

5.Pady miałem 2x xbox 360 i grało mi się dobrze.Przymierzałem się w sklepie do pada ps4 pro i xbox one s i powiem jedno i drugie się dobrze trzymało

6.Czy ps4 pro nie odtwarza w ogóle filmów blu rey? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość odpowiedzi które tu zobaczysz, będzie teoretyczna. Z prostej przyczyny, nowy X ma premierę 7listopada i ciężko np sprawdzić która konsola głośniej pracuje. 

Ogólnie w szybkim uproszczeniu, konsola od M$ bije wydajnością PS Pro o głowę. 

Edit. Sorry. Mój błąd. Jeszcze nie piłem kawy. Nie doczytałem że chodzi Ci o S. 

:)

 

Proszę. :)

 

http://gameplatform.pl/ps4-pro-czy-xbox-one-s-co-wybrac-jakie-sa-roznice/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 odtwarza blu-ray. Nie odtwarza uhd bd i audio CD! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz PS4 Pro chyba, że nie interesują Ciebie exy ale i tak PS4 Pro to inna półka niż XOS. Jeśli nie zależy Tobie na grach ekskluzywnych PS4 to ja bym myślał o XOX

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak lepszy od ski ale cena też prawie 2 razy wyższa. Skę można wyrwać już w śmieszne cenie.  Zestaw z grami w cenie niewiele wyższej niż mini snes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Cocacola452 napisał:

Cześć koledzy i koleżanki mam takie pytania i czy może mi ktoś na nie odpowiedzieć?

 

1.Chce kupić konsolę ale nie wiem czy brać ps4 pro czy xbox one s (x nie wchodzi w grę)

2.Czy na ps4 pro grafika lepsza będzie niż na xbox one s? bo ponoć ps4 pro ma lepsze bebechy

3.Jak z netem w ps4 pro? ponoc w xbox one s o wiele szybciej wszystko działa 

4.Czy ps4 pro jest dużo głośniejszy od xbox one s? w xbox one s trafiają się konsole z głośnymi wiatrakami wada fabryczna.Czy w ps4 pro jest coś takiego też?

5.Pady miałem 2x xbox 360 i grało mi się dobrze.Przymierzałem się w sklepie do pada ps4 pro i xbox one s i powiem jedno i drugie się dobrze trzymało

6.Czy ps4 pro nie odtwarza w ogóle filmów blu rey? 

 

1. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, jedni beda chwalic pro inni X. Musisz sam wyciagac wnioski. Tyle tytulem wstepu. 

2. Tak PS4 pro jest podrasowane, chwalilo sie 4K ale to uzyskuje bardzo sporadycznie, lub stosujac sztuczki programistyczne, jesli masz TV Full HD to w niektorych grach uzyskasz troche lepsza plynnosc i efekty wizualne. XOS to tylko ciutek pokrecony XO w nowej obudowie z wbudowanym zasilaczem. Niektore gry pracuja w nieco nizszej rozdzialce (niz full HD, uzywaja dynamicznego skalowania i innych sztuczek). Jesli spojrzysz na kanal Digital Foundry znajdziesz tone porownan. Moja opinia - grajac a nie robiac stop klatke i zblizenie na wlosy czy ciuszki postaci w wiekszosci gier roznice nie sa jakies szczegolne. 

3. Mam male porownanie wiec tutaj nie bede sie rozpisywal. 

4. ---

5. Trzymac pada, a grac na nim to jest roznica. Miales x360 wiec znasz pada, ten od XO ma lepiej umieszczone baterie. Czekam az wyskoczy jakis Filip z konopii (pewnie za duzo spalil) zeby bronic pada od PS4. Majac i grajac na padach x360, XO, PS4, PS3 nie ulega watpilowosci ze pady od MS sa lepsze. Pad od PS4 wymaga dosc czestego ladowania wez to pod uwage, wygoda wymiany baterii w padzie od XO jest o wiele wieksza. Pad XOS ma moim zdaniem lepsze triggery, duzo latwiej wyczuc jak mocno owy jest wcisniety. Dla mnie jest po prostu wygodniejszy od pada od PS4. 

6. odtwarza ale XOS ma BD 4K ktorego PS4 pro nie ma. 

 

Kolejna rzecz to cena nie wiem jaka byla najnizsza cena Pro ale nie sadze zeby bylo to ponizej 1300pln, XOS w roznych promocjach z grami czy bez widzialem i za 800pln. 

Jesli chodzi o sam zakup niezaleznie od tego co wybierzesz czekalbym do czarnego piatku. XOX bedzie juz na rynku, promocje beda sypac sie jak z relawa na PS4 Slim, PS4 Pro i XOS wiec pewnie i ciut taniej bedziesz mogl kupic konsole. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro od 1599. Chyba że pod koniec roku będą jakieś promocje, ale nie sądzę by były znaczne. Sony raczej będzie pchało slima w okolice cen XOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja kupic zwykle ps4. I tak troche mocniejsze od XO:S, a tansze niz pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×