Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Panie nie rozpętuj tu gównoburzy, którą na premierze prosiaka wywołali nasi zieloni przyjaciele :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu lubi mikrotransakcje, nie o tym mowa. Slim działa bardzo dobrze, nikt cię nie zmusza do kupna pro. Ty w ogóle rozumiesz zasady rządzące handlem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bykovsky napisał:

Waleniem w dupie jest rozdzielanie współczesnej generacji i zarzucanie ceny konsoli, która jest na poziomie konsoli kolejnej generacji. Naprawdę wam to pasuje?

 

Nie pasuje. Ale w czym problem? ja gram na Facie (rev2) i piernicze cala reszte. 

 

Nie mieszaj w to transakcji(dawno juz nie mikro). To rozne rzeczy - wrzucanie decyzji projektowych rodem z gier mobilnych ktorymi to ponoc corowi gracze gardza a potem jednak i tak sie okazuje ze platnosci w grach po 60$ generuja mase przychodu to fakt. I jeszcze sa tacy co tego bronia.

 

 

11 godzin temu, CePeeN napisał:

Mimo krótkiego stażu z padami do X'a, potwierdzam. Praca na baterii niebo i ziemia na korzyść xboxa. Co do triggerow to wibracje są bardzo fajne, np dają ci znać jak przeciągasz hamowanie w Forzy. 

 

 

To teraz jak pograles w forze odpal dowolna scigalke na PS4 i porownaj prace triggerow (pomijajac wibracje) i to jak dobrze czujesz ile dajesz gazu i jak to przeklada sie na obroty i predkosc. (np. proba utrzymania stalej)

W Forzie mozesz wlaczyc sobie telemetrie i masz tam tez pada (wychylenie galy, wciskanie spustow) mozesz ladnie zobaczyc jak pad reaguje na polecenia (a jak cos Tobie nie pasuje to masz ustawienia dead zones bardzo przydatne bo mozna dzieki nim wydluzyc zakres dzialania triggerow). 

Jak wylaczysz kontrole trakcji to na gazie masz wibracje w wypadku spinu kol.

Z tego co wiem byly tez inne nie wyscigowe gry ktore mialy jakies wsparcie dla wibracji w triggerach (ale niestety nie pomne jakie). 

 

Pograj wiecej, baw sie dobrze. A i akumulatorki plus ladowarka jesli nie masz to dobry pomysl. Bo ja pamietam ze byla panika i zdziwienie jak po 5dniach i 20h w FH3 nagle pad powiedzial sorry gregory dolaczone dupacelle padly. 

 

Jeszcze jedno - pad kiedy baterie sa slabsze redukuje sile wibracji wiec nawet bez powiadomien wiemy ze niedlugo bedzie czas na podmianke baterii. 

 

rzecza gustu jest rozmiar i ciezar pada. Mnie ten od X lezy dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam eneloopy, 4x wiec raczej brak mocy mi nie grozi, co do ustawien pada to bede sie wglebial, na razie rozkminiam ustawienia samego elite. Rozmiar na oko jest podobny, ale umiejscowienie galek i to ze caly sie wydaje chuszy(mowie o X) sprawia wrazenie ze jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Panowie co do  pro i slimki . Jakie obecnie są najnowsze CUHy  obu wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro jest chyba 7016B

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wrócić po 2 latach z xo ale teraz nie wiem ,która jest najnowsza itp itd. A nie ukrywam,że  stare ps4 wyrzuciłem bo buczała jak odkurzacz. Chce tego uniknąć. Bardziej  jestem za slim bo gram tylko w fife ale tutaj tych slimek jest już wiecej D chassis ,E chassis . Ktoś doradzi czy są jakieś różnice?

Edit:

W wersjach pro też są A i B . Te nowe zestawy z grą Stars Wars albo GT Sport to "wyższe" oznaczenie. 

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy PS4 PRO przeżyje w takiej wnęcę jak na zdjęciu poniżej?

34018645_max_900_1200_dla-domu-do-salonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ps4 potrzebuje większej przestrzeni

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Verbatimek napisał:

Szybkie pytanie, czy PS4 PRO przeżyje w takiej wnęcę jak na zdjęciu poniżej?

34018645_max_900_1200_dla-domu-do-salonu

Nie ma szans.

Sam swoją wsadziłem na początku w podobną szafkę, ale 30min gry w U4 szybko zmusiły mnie skorygowania swojej decyzji.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja stoi w mniejszej wnęce i jest Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później Wam konsola wyje jak suszarka

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę nad kupnem PS4 pro na Amazonie bo jest w fajnej cenie z Fifa. Toś już zamawiał u nich konsole do Polski ? Pytam bo jeszcze nigdy nie zamawiałem u nich nic i nie wiem jak to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A później Wam konsola wyje jak suszarka

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka



No właśnie mi nic nie wyje. Wyła mi podstawowa wersja ps4. Zarówno pro i x są ciche, przy czym x jest zupełnie niesłyszalny. Tyle ze gorący.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi nic nie wyje. Wyła mi podstawowa wersja ps4. Zarówno pro i x są ciche, przy czym x jest zupełnie niesłyszalny. Tyle ze gorący.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jak z kobietą Wolisz cichą i gorąca, czy głośną (rozkrzyczana) i zimna ;)?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem białe pro nowy model 7100 jaby ktos mial jakies pytania ale pewnie zmiany tylko w srodku ciekawe czy będzie coś ciszej na to liczę , fajnie bo biała nie ma tych okropnych przebarwień plastiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUB USB do PS4 powinien być aktywny czy pasywny (chce podpiąć PSVR i dysk zewnętrzny) Ewentualnie możecie coś polecić w przyzwoitej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpakowałem i podłączyłem właśnie moją PS4 Pro. Mam kłopot z zalogowaniem się do PS Network, bo mi wyświetla, że trwają prace konserwacyjne, ale może potem to się naprawi. Chciałem jednak zapytać o coś innego- nie mogę nigdzie znaleźć ładnego obrazka opisującego przepływ powietrza w tej konsoli (gdzieś był, bo widziałem, ale teraz jakoś nie umiem tego ładnie w google wpisać, żeby mi się pojawiło), więc doradźcie mi, z której strony muszę zostawić jej najwięcej miejsca? Mam dwa wyjścia- albo więcej przestrzeni z tyłu (z przodu na tyle, żeby weszła płyta) i z lewej strony (nie z tej gdzie są przykładowo porty USB, a z tej z przyciskiem do uruchamiania), czy może zdecydowanie mniej z tyłu, a pełno po bokach? Domyślam się, że pewnie tył jest ważniejszy, ale co mi szkodzi zapytać :) Widziałem, że najlepiej to, żeby miała kilkanaście cm z każdej strony, ale u mnie z 3 może mieć dużo, a z jednej mniej- pytanie, którą poświęcić :)

Dodatkowo- warto podłożyć coś amatorskiego, żeby stała wyżej? Jakieś piękne nakrętki, czy coś w tym stylu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jest możliwość wyłączenia automatycznych aktualizacji gier z rozszerzonej pamięci masowej? Wszystkie gry na dysku zewnętrznym automatycznie mi się aktualizują odrazu po podpięciu dysku do konsoli...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie strumieniowania obrazu na komórke i czy w ogóle jest taka możliwość? Pobrałem apke "drugi ekran" i czy jest jakaś możliwość aby był tam wyświetlany obraz? Czy potrzebne jest do tego playstation tv? Dodam, że komórka już jest połączona z konsolą. Telefon Samsunga.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Mam pytanie odnośnie strumieniowania obrazu na komórke i czy w ogóle jest taka możliwość? Pobrałem apke "drugi ekran" i czy jest jakaś możliwość aby był tam wyświetlany obraz? Czy potrzebne jest do tego playstation tv? Dodam, że komórka już jest połączona z konsolą. Telefon Samsunga.

Raczej nie ma, ten drugi ekran to o ile sie nie myle jakis gadzet do niektorych gier, jakby rozszerzenie. Ale moge byc w bledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać jednak aplikacja jest dedykowana do telefonu Sony. Poszukaj w necie bo ktoś zajmował się modyfikacja tej apki żeby działała na innych telefonach. Polecam forum xda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiecie czy białe ps4 pro jest dostępne tylko w zestawie z destini 2 ? Na ceneo są 3 oferty sklepów które wystawiają ofertę bez gry i teraz nie wiem czy to nie ściema .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×