Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

ale się każdy napala na te pro ;o nie ma to nie ma, będzie to będzie... i tak co tam z gier do tego pro jest? rozumiem gdyby ktoś przez te pro miał jakieś większe korzyści w multi np. ale czekacie i wyszukujecie każdą dostępną sztukę jak by puścili 1000 sztuk ps5 w obieg -.^

co innego jak ktoś akurat planował kupić pierwsze ps4 i chciał od razu pro i nie może się doczekać to trochę co innego.

w ogóle nie wiem po co to wydawali jak teraz nie mogą dosłać :24_stuck_out_tongue: trza było opchnąć parę slimów i teraz wydać pro :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa tam. Dopiero giery będą pod Pro wychodzić. Teraz spokojnie czekać na jakiegoś bundla albo na białą bez żadnej spiny. Do Horizona jeszcze daleko.

Póki co bundle z Horizon to ze slimka ogłosili, bundle z pro-teza pewnie pojawia sie razem z przeciekami o ps5 ;)

Widać Polska to bogaty kraj bo problemem pierwszego świata jest brak dostępności ps pro, zapraszam do Szwecji dostępne od ręki, pare stron w wcześniej wkleiłem nawet stronę sklepu z cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Widziałem, że ze slimem jest Horizon ale nie wierze, że nie będzie też z Pro-chociaż to Sony rożnie może być. Biała też może być. Bez ciśnienia czekam kiedyś będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.01.2017 o 11:06, Grecky napisał:

Świeżutka dostawa PS4 Pro trafi jutro do sklepów sieci Metro Group, czyli u nas Media Markt i Saturn. 

 

 

Niestety nie znam ceny, ale przykładając ucho tu i ówdzie, można usłyszeć o 1699 zł. 

 

I co? Był ktoś? Dzwonił? Są już może dostępne na półkach albo chociaż w magazynie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Grecky napisał:

 

I co? Był ktoś? Dzwonił? Są już może dostępne na półkach albo chociaż w magazynie? 

Ja byłem wczoraj i nic nie mieli, ekspedientka powiedziała ze da Mi znać jak coś będzie i odłoży dla mnie sztuke :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Grecky napisał:

 

I co? Był ktoś? Dzwonił? Są już może dostępne na półkach albo chociaż w magazynie? 

Podobno przyszedł tylko mały rzut i rozeszly sie po pracownikach. Pewnie niedlugo pojawia sie na allegro

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, bany4KHDR napisał:

Podobno przyszedł tylko mały rzut i rozeszly sie po pracownikach. Pewnie niedlugo pojawia sie na allegro

Ja pierdole jak po pracownikach ? trzeba to zgłosić :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Tak. Widziałem, że ze slimem jest Horizon ale nie wierze, że nie będzie też z Pro-chociaż to Sony rożnie może być. Biała też może być. Bez ciśnienia czekam kiedyś będzie.

No widzisz ty poczekasz, nie robisz z tego zagadnienia.

Ale patrzac na ten watek mozna pomyslec ze brak PS4 Pro w sklepach to jakas tragedia dla wielu :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie tragedia istna :^) W końcu zdecydowałem się kupić PS4 więc chciałem wziąć Pro od razu, a tu dupa blada. Ale przez to czekanie zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiegoś sensownego zestawu ze zwykłą wersją, za mniejszą kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, M4NG4N napisał:

No dla mnie tragedia istna :^) W końcu zdecydowałem się kupić PS4 więc chciałem wziąć Pro od razu, a tu dupa blada. Ale przez to czekanie zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiegoś sensownego zestawu ze zwykłą wersją, za mniejszą kasę...

He he. Ty jesteś usprawiedliwiony bo wogóle nie masz. Wydaje mi się że już poczekaj na Pro. Myślę że za pół roku możesz pożałować kupna slimki. Nawet jak skoku dużego graficznie nie będzie pomiędzy nimi to już Sony zadba o to by gry z 2017 roku chodziły dużo lepiej na Pro. Ale zrobisz jak zechcesz. Na jednej i drugiej będziesz się dobrze bawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, M4NG4N napisał:

No dla mnie tragedia istna :^) W końcu zdecydowałem się kupić PS4 więc chciałem wziąć Pro od razu, a tu dupa blada. Ale przez to czekanie zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakiegoś sensownego zestawu ze zwykłą wersją, za mniejszą kasę...

 

bez obrazy - ale przyznam dlugo czekales (z tego to akurat ja jestem znany :24_stuck_out_tongue: ale PS4 amator juz mam).

Skoro tyle czekales to poczekanie jeszcze troche nie powinno byc problemem i urastac do rangi problemu - Sony nie chce twojej kasy, nie ma sprzetu nie kupujesz... 

mozesz tez rozwazyc zakup slimki (od ciebie zalezy czy PRO-teza, faktycznie oferuje tobie cos wiecej), lub konsoli konkurencji (no chyba ze chcesz ograc exy od Sony). 

 

Jesli czekalbym z zakupem do teraz i chcialbym pro ktorego by nie bylo to pewnie czekalbym dalej co za ronica i tak mialbym spory backlog gier... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojcik_dan napisał:

Nawet jak skoku dużego graficznie nie będzie pomiędzy nimi to już Sony zadba o to by gry z 2017 roku chodziły dużo lepiej na Pro.

 

dużo lepiej to mam nadzieje że nie :1_grinning: tzn. nie żeby ci którzy za to zapłacili mieli mieć mniej, tylko żeby sony nie odpierdalało maniany specjalniei nie robili gier na amatorze na odpierdol z 20 fpsami i zacięciami co chwile :1_grinning: w tym roku to chyba taki największy test to będzie horizon ale jak sprzedają to ze slimką to chyba nie powinno być problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chce kupic Ps4 Pro i czekam 3 tydzien masakra zero informacji 

Gorlice,malopolska Media expert Komputronik Neonet zero sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poczekam poczekam, tyle poczekałem to jeszcze wytrzymam :24_stuck_out_tongue: A slimki nie wezme bo nie ma wyjscia optycznego (co za typ wpadł na ten pomysł) i nie mam jak dzwięku podłączyć -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i mam nadzieję, że braki PS4 Pro w sklepach to Wasze największe życiowe zmartwienie, bo poważniejsze problemy mogłyby się skończyć tragicznie w skutkach....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to faktycznie Prosiak jest głośniejszy od tej ostatniej wersji zwykłej zdaje się CUH1216. Akurat mi to mało przeszkadza, ale podobno tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, M4NG4N napisał:

Z tego co słyszałem to faktycznie Prosiak jest głośniejszy od tej ostatniej wersji zwykłej zdaje się CUH1216. Akurat mi to mało przeszkadza, ale podobno tak jest

nie podobno a na pewno :) mialem prosiaków az 5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premierowej PS4 jest cichutki gry bez patcha PS 4 PRO. A z patchem jest troszkę głośniejsza . W końcu 4 TFLOP coś muśi chłodzić i to jest jedna kostka krzemu .Mój komp ma GTX 960 i tam wiatraczek jest wyraźnie słyszalny a ma tylko około 2 TFLOP. Moim zdaniem premierówka niestety miała zwalone chłodzenie , niezła suszara :) Choć po wymianie pasty było znośnie. Jak ktoś chce mieć ciszę to trzeba założyć chłodzenie wodne a wymiennik ciepła trzymać w innym pomieszczeniu :) Wbrew pozorom to nie jest tablet ani netbook :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Co jakiś czas Prosiak wydaje z siebie dźwięk takie piknięcie . Zastanawiam się co to może być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów, a mianowicie mam słabą prędkość pobierania, przy podłaczonej pro kablem mam prędkość zaledwie 10Mb/s ... a mój internet to jest 100Mb/s z Netii :) Odziwo gdy podłącze konsole przez wifi to prędkość wskakuje na 30Mb/s co i tak jest mało... O co kaman ? Na xboxie leciało mi praktycznie maks, i gierki pobierały się błyskawicznie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękuj Sony, a poważnie to prawdopodobnie trafiasz w pule DNS z której idzie większość ruchu i niestety to powoduje słaby transfer. Widziałem nawet testy tego i rozwiązanie. Wystarczy postawić swoje proxy i przekierować ruch na inna CDN.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zostać przy Xboxie :rydzy: #trolololo

 

Szybciej pobiera się w standbaju, podobno pomaga też zmiana DNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, CePeeN napisał:

Podziękuj Sony, a poważnie to prawdopodobnie trafiasz w pule DNS z której idzie większość ruchu i niestety to powoduje słaby transfer. Widziałem nawet testy tego i rozwiązanie. Wystarczy postawić swoje proxy i przekierować ruch na inna CDN.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli wiesz jak to zrobić to powiedz xDD Zaznaczam że mam zmienne IP :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×