Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem bydlaka. Model 6D, dziewiczy. Jestem już po kilku testach. Jak na razie świniak jest cichszy od Slimki. W BF1, w Fifie i The Division konsola jest cichuuutka. Z 3m niesłyszalna. Dziś posprawdzam resztę gier. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony, zwłaszcza po negatywnych komentarzach w tym temacie.

 

 

Jedyny minus jak dla mnie to dalej tandetna obudowa... Straszna lypa. Kuwa kiedy w końcu zmienią dostawcę plastiku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny minus jak dla mnie to dalej tandetna obudowa... Straszna lypa. Kuwa kiedy w końcu zmienią dostawcę plastiku ?

 

Fajnie, że można ją zdjąć i wyczyścić konsolę w środku.

 

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat ta obudowa to najmniejszy problem. Raz ją obejrzałem przy wyciąganiu z pudełka, włożyłem do szafki i drugi raz się jej przyjrzę za jakieś dwa lata jak będę sprzedawał i znowu pasował do pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak jak podejrzewalem. Horizon bedzie gra pokazowa sony jesli chodzi o moc PRO. Wraz z nowa latka 1.02 dostajemy:

 

Wyższa rozdzielczość - renderowanie gry w rozdzielczości 2160p Checkerboard i nadpróbkowanie (supersampling) rozdzielczość ekranu, jeśli ten nie obsługuje 4K,

Lepsza wydajność - renderowanie gry z większą płynnością i rozszerzonymi opcjami graficznymi. ...

a do tego renderowanie HDR, jeśli tylko posiadacie odpowiedni ekran.

 

Zaczyna sie...  :pro::banderas:

 

ps. Pozdrawiam vanilla people, nie toczcie piany

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bany4KHDR napisał:

tak jak podejrzewalem. Horizon bedzie gra pokazowa sony jesli chodzi o moc PRO. Wraz z nowa latka 1.02 dostajemy:

 

Wyższa rozdzielczość - renderowanie gry w rozdzielczości 2160p Checkerboard i nadpróbkowanie (supersampling) rozdzielczość ekranu, jeśli ten nie obsługuje 4K,

Lepsza wydajność - renderowanie gry z większą płynnością i rozszerzonymi opcjami graficznymi. ...

a do tego renderowanie HDR, jeśli tylko posiadacie odpowiedni ekran.

 

Zaczyna sie...  :pro::banderas:

  •  

Nie wiem czy jest sens sie podniecać , i tak ktoś napisze że nie ma dużej różnicy między pro a zwykłym fatem i woli wydać kase na zwykła plejke xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne abyście wy byli zadowoleni, a nie ktoś kto coś napisze. Chcecie pro kupcie je, nie chcecie nie kupujcie. Chcecie grać na pc, xboxie czy telefonie grajcie.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne abyście wy byli zadowoleni, a nie ktoś kto coś napisze. Chcecie pro kupcie je, nie chcecie nie kupujcie. Chcecie grać na pc, xboxie czy telefonie grajcie.

Nic dodać nic ująć. Tyle ze ilość troli w tym topicu jest duża.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

tak jak podejrzewalem. Horizon bedzie gra pokazowa sony jesli chodzi o moc PRO. Wraz z nowa latka 1.02 dostajemy:

 

Wyższa rozdzielczość - renderowanie gry w rozdzielczości 2160p Checkerboard i nadpróbkowanie (supersampling) rozdzielczość ekranu, jeśli ten nie obsługuje 4K,

Lepsza wydajność - renderowanie gry z większą płynnością i rozszerzonymi opcjami graficznymi. ...

a do tego renderowanie HDR, jeśli tylko posiadacie odpowiedni ekran.

 

Zaczyna sie...  :pro::banderas:

 

ps. Pozdrawiam vanilla people, nie toczcie piany

 

1. To nie jest natywne 2160p (maks pewnie 1440p programowo podniesione do 2160p)

2. Lepsza wydajność - czyli w tych 8 miejscach gdzie klatki spadały do 29 już nie spadają

3. HDR - ok, tutaj to jest pełnoprawny ficzer

 

Jeśli Horizon ma być grą pokazową PRO to słabo wyszło skoro obie wersje są niemal identyczne - tu i ówdzie niższej jakości tekstura czy mniejsza wartość filtrowania anizotropowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

1. To nie jest natywne 2160p (maks pewnie 1440p programowo podniesione do 2160p)

2. Lepsza wydajność - czyli w tych 8 miejscach gdzie klatki spadały do 29 już nie spadają

3. HDR - ok, tutaj to jest pełnoprawny ficzer

 

Jeśli Horizon ma być grą pokazową PRO to słabo wyszło skoro obie wersje są niemal identyczne - tu i ówdzie niższej jakości tekstura czy mniejsza wartość filtrowania anizotropowego...

 

1. To jest 2160p chekerboard nikt nie mowi ze jest to upscaling jak to zalozyles 1440p do 2160p

 

Polecam sobie poczytac :)

 

 

http://m.neogaf.com/showthread.php?p=229378206

 

Oraz pelne wyjasnienie co to jest technika checkerboard :)

 

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1330505

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak podejrzewalem. Horizon bedzie gra pokazowa sony jesli chodzi o moc PRO. Wraz z nowa latka 1.02 dostajemy:

 

Wyższa rozdzielczość - renderowanie gry w rozdzielczości 2160p Checkerboard i nadpróbkowanie (supersampling) rozdzielczość ekranu, jeśli ten nie obsługuje 4K,

Lepsza wydajność - renderowanie gry z większą płynnością i rozszerzonymi opcjami graficznymi. ...

a do tego renderowanie HDR, jeśli tylko posiadacie odpowiedni ekran.

 

Zaczyna sie...  :pro::banderas:

 

ps. Pozdrawiam vanilla people, nie toczcie piany

Sory podniecacie się jeden z drugim jak byście nie wiem mieli sprzęt za 10 tysi z milionami teraflopow czy czego tam a to gowno leży w sklepie i kosztuje jedyne 1800 zł. Naprawdę jest się czym podniecac.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak Wasz znajomy dołącza do imprezy to widzicie jego nick w tym powiadomieniu na gorze po lewej strony ekranu czy tylko info: następujący znajomy dołączył do imprezy ( bez jego nicka) ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skreedi napisał:

 

1. To nie jest natywne 2160p (maks pewnie 1440p programowo podniesione do 2160p)

2. Lepsza wydajność - czyli w tych 8 miejscach gdzie klatki spadały do 29 już nie spadają

3. HDR - ok, tutaj to jest pełnoprawny ficzer

 

Jeśli Horizon ma być grą pokazową PRO to słabo wyszło skoro obie wersje są niemal identyczne - tu i ówdzie niższej jakości tekstura czy mniejsza wartość filtrowania anizotropowego...

Nie usprawiedliwiaj swojego fata, masz gorszy sprzęt i sie z tym pogódź a jak Cie nie stać to sie nie wypowiadaj. :) Poczytaj sobie na temat tej gry i ulepszeń na pro a nie wymyślasz !

 

51 minut temu, szuldi82 napisał:

Sory podniecacie się jeden z drugim jak byście nie wiem mieli sprzęt za 10 tysi z milionami teraflopow czy czego tam a to gowno leży w sklepie i kosztuje jedyne 1800 zł. Naprawdę jest się czym podniecac.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Spoko sam nie masz Pro więc po co sie odzywasz? Jak jesteś taki bogaty to kup kompa za 10 kaflów i nie zawracaj głowy na tym forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Nie usprawiedliwiaj swojego fata, masz gorszy sprzęt i sie z tym pogódź a jak Cie nie stać to sie nie wypowiadaj.

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Jesteś najgorszym rakiem na tym forum... Przeczytałem o "zmianach" pod kątem PRO i wypunktowałem je we wcześniejszym poście - parę tekstur o wyższej rozdzielczości i lepsze filtrowanie tekstur. Dodatkowo rozdzielczość ale no to jakby standard na PRO więc nie wspominałem.

 

Poza tym zacznij się wypowiadać jak cywilizowany człowiek, a nie jak jakieś wiejskie zwierze bo się niedobrze robi jak człowiek widzi Twoje idiotyczne posty.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko sam nie masz Pro więc po co sie odzywasz? Jak jesteś taki bogaty to kup kompa za 10 kaflów i nie zawracaj głowy na tym forum

Nie mam, śledzę temat bo interesuje się konsola sony co z nią będzie działo się w przyszłości. Na prawdę żal mi Ciebie chlopie. Z Twoich wypowiedzi wnioskuję że posiadanie pro jest wyznacznikiem zajebistosci, naprawdę żal mi Ciebie. Nie mówię żeby to był sprzęt tylko dla wybranych albo tak jak pisałem kosztował 10 tysi ale to jest tylko konsola która kosztuje naprawdę nieduże pieniądze a Ty podniecasz się jakbyś był jakimś wybrańcem.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się to przecież jeden z wielu trolli. Tak jak ktoś napisał to jest sprzęt za 1700 z groszami, nie okłamujmy się to jest taniocha. Działa fajnie trochę lepiej ale nie jest i nigdy nie będzie to high end. Ja osobiście wole grać na konsoli bo przy kompie pracuje i mam sprzęty po grubo ponad 7k ale jak wracam do domu to wole siąść na kanapie i odpalić coś na playu a nie siedzieć dalej przy kompie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dajecie się podejść jak dzieci tym którzy prowokują "wojnę" , Ps4 i Pro to konsole które są na rynku i są zajebiste :) Sam mam Pro ale miałem premierówkę PS4 . Zdecydowłem że po 3 latach odświeżę sobie konsolę i miała to być slim ale że nie ma wyjścia optycznego a mój Technics z 2002 r. nie ma HDMI to zdecydowałem się na Pro. A że jest lepiej , no cóż , tak powinna wyglądać ta generacja.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorki za offa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba wypuszczać Xbotów z klatki, sami się zagryziecie. I gdzie są teraz ci, którzy przeczyli, że Sony podzieli graczy wydając PRO?

 

Skąd ja to znam. Lepszy i gorszy sort posiadaczy Playstation.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde, a ja ostatnio sprzedałem bratu fata ps4 (te wersje lepszą - chyba 1216) i sam sobie kupiłem Slimke(biedra, 999zł). Trochę żałuje, że nie dozbierałem na PRO, ale jednak hajs musiał się zgadzać. Dziś po 2 miesiacach i 26 dniach stwierdzam, że czasami dziwnie sie zachowuje. Ogólnie FAT był stabilniejszy jeśli chodzi o obroty wiatraka - ciągle było tak samo, moze raz na godzine się rozędzał by znów wejsc w ciche obroty. Przy slimce jest zupelnie inaczej - gra potragi działać super cicho (wiedzmin, krzywuchowe moczary) przez dłuzszy czas, ale wystarczy, że wejde w menu na chwile i wyjde spowrotem do gry i zaczyna się "odkurzanie" przez nastepne 10 sec by znów była cisza. I tak za kazdym razem, niezaleznie od dlugosci grania. Wkurzam sie troche, bo czesto pauzuje gre to musze sluchać tych jęków :24_stuck_out_tongue:  edit: i to nie jest tylko przy wieśku :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, z zachowaniem się wiatraków podczas grania jest różnie. Np mój fat w menu bf1 zachowuje się jak startujący prom kosmiczny, a po wczytaniu mapy i nawet podczas jakiejś większej demolki, pracuje ciszej niż w menu w którym teoretycznie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wina softu i danej gry, a nie samego grzania się konsoli. Nie znam sie zbytnio, więc nie wiem, ale czasami to irytuje :24_stuck_out_tongue: no nic, trzeba z tym zyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądają i porównaj z prosiaczkiem xD beny 4k hdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kill napisał:

Nawet nie trzeba wypuszczać Xbotów z klatki, sami się zagryziecie. I gdzie są teraz ci, którzy przeczyli, że Sony podzieli graczy wydając PRO?

 

Skąd ja to znam. Lepszy i gorszy sort posiadaczy Playstation.

 

Raczej gracze, którym wyższa rozdzielczość jest potrzebna i gracze, których zadowala 1080p... :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam ze na zwyklej plejce niektore gry nie mają nawet 1080p xD Nier automata na facie ma miec 900p :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wiatraków mój prosiak na początku też był ciuchutki, tak mi się zdawało. Teraz po 3 miesiącach już różnie bywa, obawiam się letnich upałów i przegrzania. Co do bf 1 to samo, gra rozwalka na 64 graczy i względnie cicho. Wybór żołnierza wzrost prędkości wiatraka co ok 10 sekund, później spokój. Tak jak Almarcino wcześniej miałem tez 1216 i pracowała super. Jednostajnie i cicho. W pro problemem nie jest sama głośność ale zmiana częstotliwości. Może nowy fw coś zmieni w tej kwestii, ale wątpię :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×