Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

9431 postów w tym temacie

Zwykła jak i pro zawsze chodziła i chodzi bez zarzutu zero przycięć bez znaczenia czy gra odpalona czy nie menu lata normalnie płynnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie również Pro działa jak rakieta. A jaki masz internet? Może tutaj leży problem, a nie w sprzęcie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie tez zamula. W sumie tak samo jak zwykle. Np w trakcie gry jak się wejdzie na listę znajomych a potem na któregoś konkretnego to kręci kręci i końca nie widać. O tym aby w trakcie odpalonej gry wejść do sklepu i coś przeglądać to już graniczy z cudem. Udaje się raz na 10 prób. Ogólnie zamulony system jest dość mocno i ma swoje humory. Raz działa w miarę Ok a raz tnie jak szalony- to wszystko przy odpalonej grze w tle. Bez gry w tle system dziala poprawnie ale nie mega płynnie. .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kamilradom nie wydaje mi się żeby internet miał wpływ na poruszanie się po menu konsoli, neta mam 256mb także raczej ok..

Co do przycięć? kwestia jak ktoś to postrzega, komuś będzie to przeszkadzało i będzie to widział, inna osoba nie zwróci uwagi, bo np. nie jest wyczulona na tym punkcie :) jedni używają wciąż iPhone 4, ktoś inny ma już IPhone 7, fun wciąż ten sam.

Zastanawia mnie, po co tyle aktualizacji robi Sony z papką marketingową typu "poprawa wydajności systemu" , jak nic się nie zmienia .. Placebo?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na każdą usługę sieciową w menu nie internet, a PSN ma wpływ. Chociaż wiadomo, że jak ktoś ma internet z wiaderka to nic nie działa, ale to są skrajne przypadki.

Możesz mieć nawet net 1GB/s, a rzeczy w menu i tak będą zamulać bo PSN akurat ma taki kaprys. Przecież wszystkie grafiki i dane właśnie tam leżą...
Jak ktoś nie wierzy, to niech wyłączy neta i sprawdzi sobie wszelkie rzeczy offline, będą działać i ładować się w mgnieniu oka.

Chociaż obecnie offline to można sobie jedynie w ustawienia wejść, ale mimo wszystko.

Nawet to menu pod ikonką z gry jest uzależnione od PSN.

Także na zamulanie, a szczególnie długie ładowanie listy znajomych nie ma rady, tak już po prostu jest od samego początku.

Nie chcę nawet wspominać sobie co działo się na PS3 ze sklepikiem...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
.

Zastanawia mnie, po co tyle aktualizacji robi Sony z papką marketingową typu "poprawa wydajności systemu" , jak nic się nie zmienia .. Placebo?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

To jest przeważnie ciche łatanie dziur których można by użyć do złamania systemu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.