Skocz do zawartości
kill

Contrast

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wyglada slabo,zadne zastepstwo dla DriveCluba, ot zwykla gierka ktora powinna stac za 39 PLN na PSS do zagrania na raz... ,,szalu nima" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeX +1

 

Ot, platformówka przypominająca nieco Outland w Bioshockowym klimacie... przynajmniej tyle wynika z zaprezentowanego trailera. Marne zastępstwo Drivecluba. Z drugiej strony kto wie, może gra okaże sie drugim Journey :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej rainem ale bardziej dynamicznym śmierdzi - może trochę limbo - mnie takie "popierdółki" urzekają więc się ciesze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie indyki cieszą, czasami niosą za sobą wiele więcej frajdy jak co poniektóre AAA ;)

Contrast wygląda ciekawie, mam nadzieję że gameplayowo też będzie robić ;)

Mam także nadzieję że mimo wszystko nie dają ciała i DC będzie trochę później dla golden cross'ów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio mi się to podoba, choć lubię "inne" gry :D

Trzwba będzie jednak przywyknąć do takich gierek bo zdaje się, że Sony zamierza nas zalewać takimi pierdółkami na PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dość intrygująco. Specyficzny klimat. Nie należy nawet na to spoglądać jako zastępstwo DC, bo zalatuje bardziej kibelkowym zapełniaczem czasu rodem z telefonów aniżeli startowym line-up'em jaki tworzył DriveClub.

Ale kto wie może jakoś tam miło zaskoczy. Faktycznie mocny Contrast względem DC:) Chociaż ta obsuwa mnie osobiście jakoś nie załamuje.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem, ze to jest przygodowka a nie platformer. Dla mnie sto razy lepsze niz Driveclub. W zadna samochodowke nie pogram dluzej niz 3 minuty ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja gamespotu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Contrast, przy okazji wbijając calaka, i jestem pozytywnie zaskoczony!

To było naprawdę mile spędzone (około) 5 godzin - w świetnym klimacie, z urzekającą muzyką, pod względem artyzmu to taka swoista mieszanka Bioshocka i może Dishonored. Czy dałbym za grę 63 zł? Nie. Ale to nie zmienia faktu, że to kawałek świetnego indyka.

 

Na plus - generalnie fajny pomysł, dość dobrze zrealizowany, intrygująca historia, wyśmienite dialogi i gra aktorów, brudna atmosfera mrocznego, wodewilowego Paryża, projekt artystyczny lokacji, świetne znajdźki, otwarte, troszkę mindufuckowe zakończenie, no i muzyka...  :wub:

 

Grafika daje radę, przyjemna stylistyka, ale z pewnością nie uwalnia potencjału PS4. Zagadki mogłyby być trudniejsze, ale jest ok.

 

Na minus - mechanizm przemiany w cień czasami szwankuje, no i ogólnie pełno tu bugów, czasami nie jest dokładnie widoczne, co należy zrobić. Więcej grzechów nie pamiętam, jak dla mnie - bardzo miła niespodzianka.

 

Warto spróbować.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten tytuł coś miesza w trofeach. Muszę nieźle kombinować by je potem zsynchronizować. Zresztą mimo dwóch zdobytych trofeów - kiedy tej gry nie właczę wpadają mi one od nowa, znów coś mieszając w systemie trofeów. 

http://www.ps3trophies.org/forum/sound-shapes/217484-ps4-sync-error-np-32157-8-a.html

 

Identyczny problem jak w tym wątku wyżej - z tym, że ja mam problem z Contrast, a nie z Sound Shapes. Sound Shapes nawet nie posiadam na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajna to zabawa jest, jak dotąd tylko liznąłem kawałek początku aby wybadać teren ale z pewnością to kolejna gra którą ukończę po obecnie ogrywanym Assassin's Creed. Klimacik, muzyka i kreska bardzo mi pasuje, cieszę się że są już pierwsze pozytywne opinie od osób które przeszły całość, oby moje były podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem Contrast na 100%. Z pucharkami nie ma problemu, są bardzo proste.

Gra ma swój klimat i to jest jej główna zaleta. Co mnie martwi to masa bugów. Między innymi przy podnoszeniu skrzynek bardzo często się do nich przyklejamy. Na ten przykład dzisiaj podchodząc do ściany nie mogłem się od niej oderwać. Musiałem zresetować grę i przez to cofnęło mnie o kawał drogi do tyłu.

Generalnie nie marudzę bo grę dostałem za free. Ale gdybym ją kupił, byłby niesmak ;)

Edytowane przez anarom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo zabugowana, ale również bardzo przyjemna iii jak dla mnie grywalna, coś w tej grze ciągnie do przodu, zagadki bardzo proste ale fajne. Myślę, że gdyby stworzyć drugą część pod "curent gen" było by bardzo miodnie. Jak dla mnie mocne 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo zbugowana.

Za prosta.

Za krotka.

Za słabo zoptymalizowana (gra ma spadek FPS - znaczy że się tnie)

 

Poza tym jest bardzo przyjemna.

Taka odskocznia - 100% na jedno posiedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nie uświadczyłem spadków FPS.

 

A co do gry dla mnie średniak.

 

Prawdę mówiąc też nie zauważyłem :biggrin:

Gierka bardzo fajna, typowa do takiego "luźnego grania".

Tak czy owak chętnie ją skończę - zawsze coś nowego (choć oczywiście nie wybitnego) :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i fabuła bardzo fajne, ale wykonanie duuuużo gorsze i długość gry również nie powala na kolana.

Ostatni akt miałem tak zbugowany, że musiałem 4 razy wszystko przechodzić... A to lampa jakaś nie zadziałała, a to skrzynka spadała sama albo wisiała w powietrzu, a to na samym końcu skrypt nie odpalił i reset całego chaptera.

100% zrobione, ale tylko się siłą rozpędu. Dobrze, że za "free" w PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie bym dokończył dzieła przed pójściem do roboty i na samym szczycie światła na scene i nic:( No cóż będzie trzeba powtarzać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo - skypt się nie odpalił.
Wyłącz grę i odpal ten chapter. Mi pomogło.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ukończyłem, ok 1/4 zostala, ale klimatem mnie kupiła ta gra. I historia zresztą też jest dość poważna, ciekawa i trochę mroczna, co spoko współgra z klimatem lat 20, 30. Jak dla mnie bomba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo zbugowana.

Za prosta.

Za krotka.

Za słabo zoptymalizowana (gra ma spadek FPS - znaczy że się tnie)

 

Poza tym jest bardzo przyjemna.

Taka odskocznia - 100% na jedno posiedzenie.

 

 

 

 

Ja również zauważyłem spadki FPS kiedy są duże lokacje i ja są np. neony które świecą, również kiedy jest level z windami kiedy się obracam w około widać spadek FPS.

Edytowane przez rufusss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×