Skocz do zawartości
teko93

Nie mogę skonfigurować YT na PS3 z laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co może być przyczyną, że nie mogę tego skonfigurować? Z telefonem nie było problemu, no ale tam nie trzeba podawać kodu. Kod jest na 100% prawidłowy, lecz za każdym razem inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 mam aplikację YouTube i jest opcja konfiguracji z telefonem czy komputerem, aby łatwiej można było obsługiwać(szukać na telefonie lub laptopie i wyświetlać na TV poprzez PS3). Problem polega na tym że gdy chcę skonfigurować YT poprzez kod, który się wyświetla na TV dostaję cały czas informacje na komputerze, że kod jest nie poprawny, mimo że wpisuję go dobrze. Z telefonem nie mam tego problemu, ale w tym przypadku nie trzeba było podawać kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak skonfigurowany telewizor i działa dobrze.

Wrócę do domu to sprawdzę z PS3

To że z telefonem nie byli problemu chodzi o telefon i PS3 czy telefon i TV?

TV oraz PS3 skonfigurowane są z telefonem i tabletem. Nie widze opcji łączenia z komputerem PC / laptopem. To nie jest przypadkiem opcja dostępna tylko dla YouTube na Androida?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o połączenie PS3 z laptopem. Wydaje mi się, że jest ta opcja możliwa. gdyż YT podaje adres strony internetowej i kod który należy wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest.

Strona i kod jest po to żebyś sparował TV z twoim kontem YouTube/Google.

YouTube należy do Google tak samo jak Android i to właśnie na Androida jest to zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×