Skocz do zawartości
pablos_83

Znikający znajomi z PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu ktoś poza mną komu restart nie pomógł?

mi się pojawiają i znikają.. i tak ciągle, co kilka godzin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem parę dni temu, dokładnie w środę, wystarczyło ponownie uruchomić konsole i znajomi powrócili, ale jaka była tego przyczyna to nie wiem do dziś... Dodam jeszcze, że pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem swoich z ciekawości po raz pierwszy od 2 czy 3 lat i stwierdzam że mam niezłą pamięć . Więc pozdrowienia dla mrowa607 , christopherpoland i szczurek1993 zwłaszcza ostatniego ( ty dziadu :-) to że  rzadko gram w B : BC2 to że niepełne serwery są i B3 zabił tą grę) Resztę mało znałem.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak? Wczoraj chyba ze 20 razy się logowałem/wylogowałem i pomogło. Moim zdaniem coś z PSN się działo ponieważ na PSVITA Killzone Najemnik nie chciał  łączyć się z serwerami.

Ja od paru dni wieczorami nie mogę grać w najemnika. Ps3 nie pokazuje znajomych a vita że wszyscy są offline nawet ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nasze kochane Sony wydaje aktualizacje że znajomi nam się nie pokazują, a co do problemu to mam ten sam problem co reszta. ale znalazłem sposób która jak na razie pomaga, mam dwa konta na konsoli i jeśli znajomi mi się nie pokazują na moim głównym koncie to loguje się na to drugie konto i wracam na swoje główne i znajomi się pokazują heh trochę to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dopadło z 2 - 3 razy... Co zrobiłem?? Wylogowałem się i ponownie zalogowałem i tak z 2 razy i poszło :):)

 

Ale swoją drogą irytująca dolegliwość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak kilka miesięcy temu przez dobry tydzień.

Pomogła odbudowa bazy danych PS3.

Od tamtej pory nic mi nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znow zabralo mi znajomych i wlasnie walcze z tym...no co za irytujacy szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze znikało max dwóch, ale teraz nie mam przyjaciół. Jestem taki samotny ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą że nie ważne jak się ich przywróci, później i tak znowu znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znow zabralo mi znajomych i wlasnie walcze z tym...no co za irytujacy szajs

W tamtym tygodniu (bodajże w piątek) również znikneli mi znajomi  i problem rozwiązał się sam następnego dnia. Od wczoraj, prawdopodobnie w tych samych godzinach co Tobie, również zniknęli mi znajomi i nie mam ich do tej pory. Restartowanie konsoli, przelogowywanie do PSN-u nic nie daje, pozostaje więc pewnie tylko spokojnie czekać. Co ciekawe w tym samym czasie pojawia się też problem odświeżania statystyk na koncie Social Club'u GTA V. Pomadto PSN Profiles w zeszłym tygodniu miało problem z pobieraniem listy trofeów, więc spece od PSN-u zapewne coś zmajstrowali w zeszłym tygodniu.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś majstrują pod PS4 i palą głupa.

Na blogu ten Fred czy jak mu tam pisze że nie wie o co chodzi i trzeba kontaktować się z centrum obsługi klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana załączyłem konsole, przelogowałem i znajomi wrócili. Wczoraj mimo wielu prób nic to nie dawało, więc to chyba zależy od szczęścia. Ciekawe kiedy znowu wszyscy znajomi mnie opuszczą :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafie sie po pietnascie razy logowac.Kiedys wkoncu zaskoczy,ale wczoraj bylem na granicy niezlego wku*wienia,gdy z kumplem pograc nie moglem,bo nie ma znajomych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że znają problem i nie ma żadnego oficjalnego komunikatu.

 

Jak zwykle głowa w piasek ewentualnie dzwońcie sobie na infolinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to widzę, że z tymi znikającymi znajomymi to jakaś większa afera, a ja myślałem że coś mi się z moim kontem na konsoli popieprzyło.

 

Ja sobie radzę ze "zniknientymi" znajomymi w ten sposób, że przelogowywuję się na konto syna lub żony, a następnie z powrotem na swoje i znajomi są na miejscu.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów znikli mi znajomy! naprawią to w końcu? jest jakaś oficjalna informacja od Sony dotyczące tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej raz w miesiącu znikają mi znajomi. Co najlepsze gram online a u innych jestem offline !!!!! Mi przeważnie pomaga kilkuktotny reset.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś dzisiaj też poznikali wszyscy znajomi? A do tego wszystkiego zmieniła mi się buźka profilowa na taką różową z przymrużeniem oka. Wie może ktoś co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię już nie lubi ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię już nie lubi ;)

 

 

:) Bardzo możliwe. A gdyby jednak nie to czy jest jakieś inne wytłumaczenie? Jak dzwoniłem na infolinie do Playstation to poradzili, żeby dns ustawił ręcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej sprawdź we własnym zakresie zamiast dzwonić po ludziach ?

Zaloguj się i wyloguj kilka razy pod rząd i na bank pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że ktoś się włamał na moje konto psn i pokasował mi wszystkich znajomych oraz porobił zakupy na ps store :( Masakra. Jak to w ogóle możliwe?

Na szczęście nie ma dużych strat bo nie było dużo kasy na karcie. Jest możliwość, żeby w ogóle zobaczyć skąd się ktoś logował? Bo jedyny ślad jaki mam to data i godzina transakcji na historii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×